Audiohobby.pl

Klub 'Jestem zadowolony ze swojego zestawu'

aulait

  • 1384 / 5550
  • Ekspert
14-06-2015, 13:03
Infinity Kappa ?

tomekl3

  • 627 / 5893
  • Ekspert
14-06-2015, 13:39
Re90, tuner Kenwood KT- 615 spasował się pokrętłem strojenia z piecykiem.
tomek

Lutek

  • 535 / 5857
  • Ekspert
14-06-2015, 20:06
Systemik jak w "Profilu".
Od lat jestem bardzo zadowolony i zważywszy na jakość dźwięku, jaki moje kolumny vintage oferują, nie ma - jak na razie - powrotu do współczesnych słupków i nie tylko slupkow,  gdyz bywajac przez lata tu i tam na odsluchach - wg mnie - zawsze poziom dzwieku nie satysfakcjonowal mnie tak jak u siebie.  Zreszta jakosc grania zawsze potwierdzali i potwierdzaja licznie bywajacy u mnie sluchacze - np.  Lancaster, to juz byl z 10 razy :-). Ale jak to z nami bywa, mimo zadowolenia wciaz nadal szukamy majac nadzieje na jeszcze cos  lepszego i nie ominelo to mnie, gdyz np. meczy budowa jeszcze wiekszych obudow do tych glosnikow. Nie dysponuje w tej chwili zdjeciem pokoju ze sprzetem tak jak wyglada aktualnie, wiec zalaczam to co mam - oddzielne fotki kolumn i wzmacniacza.

Kasia01061987

  • 122 / 4042
  • Aktywny użytkownik
28-07-2015, 12:15
Cześć :)

Nie wiem, czy dobrze napisałam, ale w razie czego wiem, że skierujecie mnie, pod właściwy temat.
Ale, przypuszczam, że już Wy mi pomożecie.

Dzięki Ludziom z tego forum, kupiłam Beyerdynamic DT 990 PRO (32 Ohm).
Słuchawki sprawują się rewelacyjnie :)
Każdy utwór, którego w nich słucham, to prawdziwy koncert! :)

Co polecacie bardziej?

http://www.q21.pl/denon-rcd-m39-dali-zensor-1.html

czy

http://www.saturn.pl/produkt,id-675079?utm_source=porownywarki&utm_medium=skapiec&utm_term=skapiec&utm_campaign=xml

Pokój 20 metrów, sprzęt nie będzie daleko ode mnie.
Muzyka, która będzie puszczana, to głównie klasyka.


Z góry dziękuję, za odpowiedź!
Kasia
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

pastwa

  • 3815 / 5890
  • Ekspert
28-07-2015, 14:40
Moj znajomy zakupil sobie niedawno Pioneera XCHM 82D (opcja bez glosnikow), sluchalem tego sprzetu (plus glosniki Tannoya 6.2) kilka razy u niego i zawsze gralo bardzo wciagajaco i przyjemnie, jak za te 1500PLN (sam Pioneer). Do takiej wiezy dokupic jakies uzywane Tannoy M2 i masz bardzo muzykalny system.




walkman6

  • 333 / 5771
  • Zaawansowany użytkownik
29-07-2015, 12:01
To ja raczej nie polecam Pianocraft-a. W 23 mkw, nie wymagam zbyt wiele jakości (mimo, że basu jest dużo). Dla mnie gra to zbyt ciepło, z zamuloną średnicą (taką bez szczegółów, niewyraźną) i z bardzo słabą sceną. Być może jest to efekt pomieszczenia. Kolumny stoją na szafce TV, więc to może być przyczyną ogólnego niezadowolenia. W sumie to sprzęt głównie się kurzy.

sebna

  • 72 / 4026
  • Użytkownik
31-07-2015, 19:44
Panowie, bardzo fajne i stylowe pomieszczenia.

Pozdrawiam

Egon@

  • Gość
03-08-2015, 20:44
Szczególnie te cegły, to 3D? Prawdziwy bajer. Dżwięk, okrążając pomieszczenie, musi się od nich subtelnie odbijać.

Egon@

  • Gość
03-08-2015, 20:45
będę zadowolony ze swojego zestawu, jeżeli tylko ten zagra muzykę taką jaką można usłyszeć na żywo :)

No fajnie mi się czasami słucha, ale nie ma bata, zawsze jest pole do poprawy.

To tak jak z tą żabą, która ma do pokonania odcinek pomiędzy punktem A i punktem B.
Żaba za każdym razem zawsze skacze połowę drogi, którą ma do pokonania.
Kiedy zatem żaba dotrze do punktu B?  :)

Jak jej wsadzisz w dupę słomkę i nadmuchasz.

Lutek

  • 535 / 5857
  • Ekspert
04-08-2015, 12:28
Kiedy zatem żaba dotrze do punktu B?  :)

Mysle, ze moja "zaba" juz jest bardzo blisko punktu B, choc do niego - jak wiadomo - bedzie podazac w nieskonczonosc :-)
Moze ktoregos dnia mial bys ochote wpasc i zobaczyc ..., tzn posluchac, ile ja obecnie dzieli od punktu B ?

magus

  • 20990 / 5893
  • Ekspert
04-08-2015, 12:34
jeśli to miałby być ten punkt, to raczej chyba G ...?

Odszedł 13.10.2016r.

Dink

  • 20 / 5296
  • Użytkownik
04-08-2015, 13:28
Witam Kolegów, jestem bardzo zadowolony z mojego systemu. Pozdrawiam Dink /Kopalino/

Kasia01061987

  • 122 / 4042
  • Aktywny użytkownik
22-08-2015, 21:34
Od dwóch dni, jestem przeszczęśliwa, że w końcu mogę słuchać mojego Pioneera P1-K, któego zamówiłam :)
Brzmi rewelacyjnie! :)
Jak na razie przetestowany, na muzyce klacycznej, współczesnej i rockowej, na inne brzmienie, szkoda mi sprzętu.
Pioneer nie zniekształca dźwięków, niczego nie zamula, słyszę w nim to, czego nie słyszałam w poprzednim sprzęcie, więc będę musiała przesłuchać, wszystkie płyty na nowo.
Ale, zrobie to z największą przyjemnością (biedni moi sąsiedzi) ;)
Spokojnie, spokojnie..
Posiadam też świetne słuchawki, Beyerdynamic DT 990 Edition 32 Ohm.
Całość, podczas słuchania, brzmi tak, jak by się było na koncercie:)

Jeśli chodzi, o Pioner P1-K uważam, że nie ma lepszego, nowego sprzętu za te pieniądze.
I nie trzeba przy nim kombinować, by cieszyć się dźwiękami:)

Pozdrawiam:)
Kasia
Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu; muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego.

Claude Debussy

pastwa

  • 3815 / 5890
  • Ekspert
22-08-2015, 22:27
Bardzo fajny wizualnie sprzet i sluszny wybor!

Synthax

  • 2323 / 4109
  • Ekspert
22-08-2015, 22:28
Od dwóch dni, jestem przeszczęśliwa, że w końcu mogę słuchać mojego Pioneera P1-K, któego zamówiłam :)
Brzmi rewelacyjnie! :)
Jak na razie przetestowany, na muzyce klacycznej, współczesnej i rockowej, na inne brzmienie, szkoda mi sprzętu.
Pioneer nie zniekształca dźwięków, niczego nie zamula, słyszę w nim to, czego nie słyszałam w poprzednim sprzęcie, więc będę musiała przesłuchać, wszystkie płyty na nowo.
Ale, zrobie to z największą przyjemnością (biedni moi sąsiedzi) ;)
Spokojnie, spokojnie..
Posiadam też świetne słuchawki, Beyerdynamic DT 990 Edition 32 Ohm.
Całość, podczas słuchania, brzmi tak, jak by się było na koncercie:)

Jeśli chodzi, o Pioner P1-K uważam, że nie ma lepszego, nowego sprzętu za te pieniądze.
I nie trzeba przy nim kombinować, by cieszyć się dźwiękami:)

Pozdrawiam:)
Kasia

No i fajnie. Ty umiesz się cieszyć sprzętem. Nie kombinujesz, tylko kupujesz i słuchasz. I oby tak dalej :)
Faceci muszą kombinować, jak nie w audio to w samochodach, jak nie w samochodach to w rowerach lub paralotniach :)