Audiohobby.pl

Jesteś tutaj nowy? Przedstaw się ;)

sandacz

  • 268 / 4309
  • Zaawansowany użytkownik
22-05-2015, 10:41
@Gryf, ty chyba pisałeś gdzieś swego czasu o IC Audeos?
SunDutch

4m

  • Gość
25-05-2015, 09:32
Dzień dobry :)

Jestem tu nowy, interesuję się muzyką i trochę sprzętem w sensie, żeby dobrze grał. Nic poważnego w sumie, takie tam różne... Jestem profesjonalnym testerem i recenzentem urządzeń oraz akcesoriów audio - testuję wszystko :)

Haka

  • 2996 / 5143
  • Ekspert
25-05-2015, 10:14
4m, fajny awatar.
Widzę że idziesz z duchem czasu :)

Na jesień w awatarze Jaro :)))

Gustaw

  • 3833 / 3276
  • Administrator
25-05-2015, 10:16
Dzień dobry :)

Jestem tu nowy, interesuję się muzyką i trochę sprzętem w sensie, żeby dobrze grał. Nic poważnego w sumie, takie tam różne... Jestem profesjonalnym testerem i recenzentem urządzeń oraz akcesoriów audio - testuję wszystko :)

Dzień dobry 4m. Ja też jestem tutaj stosunkowo nowy.
Walczę o pokój na świecie i o to aby żadne dziecko nie było głodne.
Jestem też przeciwko wycinaniu lasów amazońskich.

:)

lancaster

  • Gość
25-05-2015, 10:22
witaj 4m, mordo Ty moja :-)

Ludwiczek

  • 10 / 3215
  • Nowy użytkownik
04-06-2015, 15:24
Witam. Jak w temacie, a zatem będzie to "Świat audio według Ludwiczka". Pozdrawiam gorąco wszystkich.

Gustaw

  • 3833 / 3276
  • Administrator
04-06-2015, 15:54
Witam. Jak w temacie, a zatem będzie to "Świat audio według Ludwiczka". Pozdrawiam gorąco wszystkich.

Cześć, Ludwiczek :-)

GryfPomorski

  • 7 / 3861
  • Nowy użytkownik
06-06-2015, 22:20
@Gryf, ty chyba pisałeś gdzieś swego czasu o IC Audeos?
Tak, pisałem. Mam go do dziś :)
Muzolubca

Egon@

  • Gość
18-07-2015, 22:19
Jestem tu nowy. Nazywam się Joanna i jestem dziewczyną.
Lubię malować akwarelami, kotlety schabowe, Gustawa i Chaplina.
Moja mama jest tancerką a tata wyjechał 50 lat temu. Po zdaniu matury bede sie kształciła na dentystkę.

lukasiakoszust

  • 171 / 3156
  • Aktywny użytkownik
03-09-2015, 23:22
Jestem tu nowy. Nazywam się Joanna i jestem dziewczyną.
Lubię malować akwarelami, kotlety schabowe, Gustawa i Chaplina.
Moja mama jest tancerką a tata wyjechał 50 lat temu. Po zdaniu matury bede sie kształciła na dentystkę.

Totalny Bełkot......  mialem nadzieję, że odstawiłeś  te dopalcze w płynie :)
jeśli wpuścisz  do Polski 10 tyś Syryjcz

RatsRex

  • 1 / 3023
  • Nowy użytkownik
08-12-2015, 14:17
Witam wszystkich

W związku z tym, że jestem nowym użytkownikiem na forum a w dobrym tonie jest przedstawić się na wstępie ot kilka słów o mnie:

Lubie muzykę praktycznie każdego rodzaju, wazne aby była dobrze z zagrana, nagrana i odtwarzana. Niektóre gatunki jednakowoż nie interesują mnie jakkolwiek jednak rozumiem ludzi którzy je lubią i nie krytykuję tego. Wszystko powinno mieć swoje miejsce i każdy ma prawo do własnych preferencji. Unikam jednak muzyki która zasłyszana o poranku ryje w moim mózgu dzwiękowy ślad ... pewnie słuchacze radia podczas drogi do pracy wiedza o czym mowa :)

Nie dysponuje najlepszym i najnowszym sprzętem bo brak mi odwagi żeby kupić coś nowego ... po prostu potem mam problem z rozstaniem się z tym klockiem i kolekcja zaczyna irytować żonę. Mam już m.in nie działającego starszego CA Azure 640C który jednak zamierzam naprawić (Wolfsony i to dwa)... i CA Azure 640A .. (detaliczny, metaliczny i czasem troche męczący) .. do któego juz mam dokupione nowe przekaźniki ... ("British legendary quality is not quality anymore"...jak to powiedział jeden znajomy) ... tylko nie mam kiedy przelutować. Może zdołam to zrobić zanim bedę musiał wystawić na złomowisku albo oddać w tutejszej cenie zgrzewki piwa.

Nie czytuję dokładnie instrukcji obsługi w związku z czym czasem denerwuję się przez długi czas że np: DAC się zawiesza gdy próbuję mu wcisnąć format któy jest nieobsługiwany (po 3 latach jednak gdy już chciałem wysłac list pełen obelg do producenta odkryłem że to był właśnie  powód, zwykłe WAV, FLAC, DSD, DSF obsługuje !!! ).

Mieszkam na "pustyni" .... w kraju gdzie panuje powszechny dobrobyt ... niby wszystko tutaj jest ale prawie nikt nie sprzedaje np. Creek-a . Moze za tani...bo tutaj Audiofilizm to się chyba zaczyna od McIntosha jako minimum startowe do "klubu". Jest po prostu troche nudno .... jeżeli chodzi o Audio. (O inne rzeczy też).

Nie byłem do niedawna przekonany do trzymania muzyki w formie plików (Jednak płyta to płyta) ale od kiedy brakuje starych PS3 i nie daje sie zripować własnego SACD do DSD zaczynam zmieniać zdanie.

Lubię LINN-a i Linn Records ..... klocków LINN-a nie mam (dzieci jeszcze nie zarabiają na siebie)...ale płyty są perfekcyjne i repertuar interesujący.

Mieszkam w domu z desek wiec muzyki da sie posłuchać w betonowej piwnicy ....tylko sufit tam jest drewniany (chyba) wiec czasem mi "doprawia" ...duzo tez sie wydostaje na zewnątrz wiec musze oszczedzać sąsiadów.



No i  tak to by było pare słów o mnie...
pozdrawaiam wszystkich
PJCH / RatsRex





wiktor

  • 2503 / 5855
  • Moderator Działu Słuchawki
08-12-2015, 18:02
Cześć!

Ged

  • 1714 / 5857
  • Ekspert
08-12-2015, 19:51
Witaj RatsRex
Szukaj polskich audiofilów w Norwegii :) Wydaje mi się, że jeden mnie kiedyś odwiedził.
Stavanger ma zdaje się połączenie lotnicze. Zapraszamy na AS w przyszłym roku.
Pozdrawiam
Włodek

Nahar

  • 1 / 3477
  • Nowy użytkownik
08-12-2015, 21:13
Witam wszystkich użytkowników forum.Kilka słów o moim zainteresowaniu audio.Lubię czerpać przyjemność ze słuchania muzyki.Słucham z cd jak i z gramofonu.Tor z lampami na pokładzie.Pozdrawiam.Nahar.

Gustaw

  • 3833 / 3276
  • Administrator
09-12-2015, 09:45
RatsRex, Nahar

Cześć, Panowie :-)