Audiohobby.pl

Salon Q21 - nowości, promocje, prezentacje.

Bercik

 • 57 / 180
 • Użytkownik
05-01-2021, 23:30
Nadchodzi nowy Blue. Tellurium Q Blue II w salonie Q21 - polska premiera!

Nie da się ukryć, że polubiliście serię Blue firmy Tellurium Q.
Można powiedzieć, że to sympatia wyrażona w... kilometrach. To właśnie w takiej skali można opisywać ilość tych kabli w systemach polskich melomanów.
Miło nam poinformować, że ta popularna seria doczekała się nowej odsłony. Wygląd bez zmian, ale zmian jest sporo. Dotyczą zarówno przewodnika jak i ekranowania, dialektryków i geometrii.

Tellurium Q Blue II już dostępna w salonie Q21, serdecznie zapraszamy na odsłuchy i testy w swoim systemie audio.

Link do oferty okablowania Tellurium Q Blue II w sklepie on-line - https://www.q21.pl/product/search?query=telluriumqblueii

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Kurde, dziwie mnie od lat, że ludzie kupują kable za "tysionce złotych" i słyszą różnicę :)
No ale jest popyt - jest podaż. Szkoda.
Jak to mówią: w ślepym teście - audiofilów nie ma :)
Nawet unikają takiego typu porównania, gdyż wiedzą podświadomie, że polegną :)

Nie ważne, jest klient, jest sprzedaż. Skoro są na to klienci, to czemu nie :)

Pozdrawiam :)

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
21-01-2021, 11:23
GigaWatt LS-2 EVO. Kabel zasilający, zajmujący szczytową pozycję w ofercie przewodów marki GigaWatt dostępny w salonie Q21.

Sprawdź szczegóły w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/gigawatt-ls-2-evo.html

Jesteś zainteresowany okablowaniem wysokiej klasy systemu audio, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym salonem. Dysponujemy bardzo dużym asortymentem kabli licznych renomowanych producentów okablowania. Pomożemy w doborze, sprawdzimy w Twoim systemie.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
25-01-2021, 12:21
iFi Audio iDSD Diablo w ofercie Q21 | Link do produktu w sklepie on-line - https://www.q21.pl/ifi-audio-idsd-diablo.html

IDSD Diablo z nowym, eleganckim wyglądem i ognistoczerwonym wykończeniem dumnie plasuje się na szczycie naszej oferty przenośnych przetworników cyfrowo-analogowych ze wzmacniaczami słuchawkowymi. Jest zbudowany dla purystów - prawdziwych entuzjastów słuchawek, którzy pragną czystego, nieskażonego brzmienia.

Podobnie jak samochód wyścigowy zaprojektowany z myślą o bezkompromisowej prędkości, iDSD Diablo odkłada na bok dostosowanie dźwięku, a także łączność Bluetooth, aby skupić się na czystej mocy dźwiękowej. Przygotuj się na ekscytującą przejażdżkę, która z powodzeniem napędza dowolne słuchawki na planecie. Mówiąc prościej, iDSD Diablo jest naszym najlepszym przenośnym wzmacniaczem, zaprojektowanym do dostarczania dźwięku na poziomie odniesienia.

Nieco perfekcyjny
Używamy dwóch układów DAC Burr-Browna i nowego 16-rdzeniowego układu XMOS do przetwarzania danych odbieranych przez wejścia cyfrowe USB i S / PDIF. Oznacza to, że iDSD Diablo może obsłużyć do PCM 768, DSD 512, 2xDXD. Zarówno PCM, jak i DSD pozostają „bit-perfect”. Zapewnia również pełne dekodowanie MQA! A dzięki MQA teraz dostępnemu przez S / PDIF, możesz korzystać z dowolnych płyt CD MQA w swojej kolekcji.

Pozytywnie czysty
Zrównoważony, różnicowy układ analogowy redukuje szumy i przesłuchy w ścieżce sygnału poprzez pełne oddzielenie lewego i prawego kanału. IDSD Diablo korzysta z dalszych udoskonaleń naszych zbalansowanych, symetrycznych topologii dual-mono z krótkimi, bezpośrednimi ścieżkami sygnału. Nazywamy to PureWave. Ujemne sprzężenie zwrotne jest wykorzystywane w obwodach wzmacniacza do porównywania sygnału wyjściowego z sygnałem wejściowym i korygowania błędów.

Diabolicznie dynamiczny
Potrafi z łatwością sterować wszystkimi rodzajami słuchawek, iDSD Diablo zapewnia do 5000 mW niezwykłej mocy, energii napędowej i wciągającej dynamiki, w połączeniu z niezwykłą zdolnością do rozróżniania drobnych tekstur i szczegółów. Dzięki 3 ustawieniom możesz regulować moc i wzmocnienie, aby dopasować je do swojego codziennego rytmu i słuchawek.
- Turbo - podnosi poziom napędu dla słuchawek głodnych prądu
- Normalne - dla większości słuchawek nausznych lub dousznych
- Eco - zmniejsza moc, aby dopasować ją do słuchawek dousznych o wysokiej czułości

Moc, która nie psuje.
Skupienie się iDSD Diablo na czystej, niezakłóconej wydajności oznacza, że wiele uwagi poświęcono obwodowi zasilania. Zasilanie bateryjne zapewnia wyjątkowo czysty i stabilny prąd stały, co pozwala uniknąć problemów związanych z elektrycznością sieciową - spadkami, skokami i zanieczyszczeniem RFI / EMI powodującym szumy. ALE są wady dźwięku wynikające z niskiego napięcia wyjściowego i niespójnej impedancji wyjściowej podczas rozładowywania baterii. Te problemy zostały w pełni rozwiązane przez projekt iDSD Diablo. Aby mniej wydajne słuchawki, takie jak magnetyczne planarne, śpiewały, napięcie należy podnieść z 3,7 V do +/- 15 V. Używamy przetwornicy podwyższającej napięcie o częstotliwości 1,2 MHz - częstotliwości znacznie przekraczającej słyszalność, która jest łatwiejsza do filtrowania niż typowe zasilacze impulsowe, co zapewnia wysoką liniowość i bardzo niski poziom szumów.

Formuła 1, styl iFi.
Obwód zasilacza o wysokiej przepustowości jest dedykowany dla każdej krytycznej części projektu iDSD Diablo, z niezależną regulacją liniową zapewniającą doskonałą wydajność PSRR (Power Supply Rejection Ratio). Stopień wzmacniacza słuchawkowego unika regulatorów IC na rzecz kondensatorów Panasonic OS-CON, dostarczając między nimi 2320uF. Sekcja DAC korzysta z ultra-niskoszumowego regulatora z dodatkowym pasywnym filtrowaniem, redukującym zniekształcenia harmoniczne wyższego rzędu, a tym samym jitter. Nawet stopień wejściowy USB korzysta z dedykowanej regulacji i wielostopniowego filtrowania, a obwody sterujące mikroprocesora (często lokalne źródło szumu cyfrowego) również mają oddzielną regulację.

Spotykam się z diabłem…
Z przodu urządzenia, obok standardowego gniazda słuchawkowego 6,3 mm, znajduje się wyjście 4,4 mm Pentaconn dla słuchawek z połączeniem zbalansowanym. Z tyłu znajdują się dwa cyfrowe wejścia audio: USB-A i gniazdo S / PDIF, które przyjmuje zarówno sygnały elektryczne, jak i optyczne, pierwsze przez złącze 3,5 mm, a drugie przez dostarczony adapter. Wejście USB-A ma złącze „męskie” zamiast typowego portu „żeńskiego”, co zapewnia większą integralność mechaniczną. Dostępny jest również oddzielny port ładowania USB-C, wraz ze zbalansowanym wyjściem Pentaconn 4,4 mm do podłączenia do zewnętrznego wzmacniacza.

Mnóstwo akcesoriów
Jak przystało na produkt referencyjny, w luksusowym etui podróżnym umieściliśmy cały szereg akcesoriów. Ponieważ iDSD Diablo może być zasilany z sieci, a także z wbudowanej baterii, dołączyliśmy nasz super cichy, redukujący szumy zasilacz iPower 5 V AC / DC, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku. W zestawie znajduje się również 4,4 mm Pentaconn do podwójnego zbalansowanego kabla XLR do podłączenia iDSD Diablo do wzmacniacza i głośników (lub pary aktywnych głośników) ze zbalansowanymi wejściami XLR. Dodaliśmy również krótki (15 cm) kabel audio USB-C na USB-A, a także przedłużacz oraz kabel do ładowania USB-C i adapter do podłączenia słuchawek z wtyczką 3,5 mm do gniazda 6,3 mm.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Zmelmag

 • 972 / 604
 • Zmelmag
25-01-2021, 19:48
ladny, oranzowy, jak oranzada z ceramicznym kapslem za PRL, kto pamieta tego jego, kto nie pamieta jego strata :-) ma to swój klimat choc szanowni tworcy pewnie zakladali klimaty diablo a nie oranżady :-) Kazdy ma jakies tam swoje skojarzenia, gdzie mi tam do diablo, hahaha :-)
 
Tytułowy bohater (diablo) jak wiemy (?) jest wg Pisma pierwszym stworzeniem, nieskończenie mądry, piękny, czy mozna sie dziwić ze patrzac na "Janusza" nie mógł sie pogodzić ze Pan stawia "Jasia" powyżej niego ?

Na wszystkie te pytania odpowiada przełacznik "turbo" :-D

Zmelmag

 • 972 / 604
 • Zmelmag
25-01-2021, 19:52
tak wyglada filozofia w kooparacji polsko-szkockiej(12YO) :-))) Jak ktos uzna ze usunac, nigdy nie bylem bardziej pelen zrozumienia

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
01-02-2021, 11:56
Zaproszenie na prezentacje "małego" zestawu firmowego GATO do salonu Q21.

Szukasz idealnego zestawu stereo? Arystoteles miał twierdzić, że wszystko, co przyjemne dla ucha i oka jest pięknem. W przypadku zestawu Gato DIA-250s NPM i Gato FM-8 mamy zatem do czynienia z pięknem w czystej postaci. Ponadprzeciętny design i staranność wykończenia łączy się tu z kunsztem technologicznym. Czysty, ale ciepły dźwięk otula nas, pozwalając się odprężyć i porwać muzycznym emocjom już po pierwszych minutach obcowania z zestawem. Zgrabne monitory zadowalają nas dynamicznym dźwiękiem z czytelnym i głębokim basem. W tym przypadku wzmacniacz został rozszerzony o przetwornik CA i odtwarzacz strumieniowy. Zapraszamy na odsłuchy, przekonaj się jak gra dzieło sztuki.

Linki do prezentowanych produktów:
- GATO DIA-250S NPM - https://www.q21.pl/gato-audio-dia-250s-npm.html
- GATO FM-8 - https://www.q21.pl/gato-audio-fm-8.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
04-02-2021, 11:25
Serdecznie zapraszamy do salonu Q21 po odbiór bezpłatnego egzemplarza poradnika "Jak ustawić kolumny w pokoju odsłuchowym". Poradnik dostępny jest w formie drukowanej, a został przygotowany przez naszego polskiego producenta kolumn Pylon Audio we współpracy z magazynem StereoLife.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
08-02-2021, 17:30
Yamaha RX-A2A w salonie Q21 | link do produktu - https://www.q21.pl/yamaha-rx-a2a.html

Model RX-A2A otwiera referencyjną serię AVENTAGE i wyposażony jest w wiele rozwiązań zarezerwowanych dla wysokiej klasy amplitunerów AV, m.in. obsługę Dolby Atmos® z wirtualizacją wysokości, DTS:X®, HDR10+, 8K60B, 4K120AB, funkcje dla graczy komputerowych, a także autorskie rozwiązania, takie jak MusicCast i MusicCast Surround oraz YPAO® R.S.C. z pomiarem wielopunktowym. Całości dopełnia całkowicie nowa stylistyka urządzenia.

Serdecznie zapraszamy do salonu Q21 na odsłuchy amplitunera.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
09-02-2021, 13:17
Kef KC62 w ofercie salonu Q21 | link do produktu w sklepie on-line - https://www.q21.pl/product/search?query=kc62

Subwoofer Kef KC62 został zaprojektowany nie tylko do wypełnienia dźwiękiem Twojego domu, ale także nadaje mu akcent estetyczny. Wykonana z aluminium, zakrzywiona obudowa doskonale łączy wygląd i funkcjonalność, zapewniając siłę i piękno. KC62 jest mały, wtapia się w wystrój pomieszczenia. Obudowy w kolorze czarnym i białym mineralnym sprawiają, że KC62 jest wyjątkowo atrakcyjnym elementem wystroju. Jest to jednak przede wszystkim wysokiej klasy subwoofer. Potężny wzmacniacz o mocy 1000W RMS oraz dwa 165mm przetworniki Uni-Core Force-Cancelation zapewniają wysokiej klasy, potężny bas, schodzący nawet do 11Hz.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
20-02-2021, 10:48
Z wielką przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty salonu Q21 produktów japońskiej marki TEAC. Obecnie dostępna jest praktycznie pełna gama gramofonów, a już w najbliższym czasie oferta zostanie rozszerzona o elektronikę.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na odsłuchy i prezentacje do salonu Q21.

Link do oferty produktów marki TEAC w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/manufacturer/teac

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 618 / 4026
 • Ekspert
25-02-2021, 16:18
Wharfedale od wielu dziesięcioleci słynie z łączenia neutralności i przejrzystości z urzekającą ekspresją i dynamiką. Najnowsza linia kolumn Wharfedale DIAMOND 12 uosabia ten dźwiękowy cel.
Seria DIAMOND 12 reprezentuje niedrogie, ale bardzo autentyczne głośniki hi-fi, które oddają przyjemność odsłuchu muzyki, niezależnie od tego, co aktualnie słuchasz - od rocka po klasykę, jazz czy elektronikę - jednocześnie przekazując nagranie z dużą wiernością i dokładnością.
Od 1982 roku głośniki Wharfedale są klasycznym punktem wyjścia do prawdziwego wysokiej klasy dźwięku, dzięki wyjątkowemu stosunkowi jakości do ceny oraz licznym wyróżnieniom i nagrodą na całym świecie. Wraz z wprowadzeniem całkowicie nowej serii Diamond 12, Wharfedale po raz kolejny podnosi poprzeczkę dla niedrogich, ale wysokiej klasy głośników.
Zupełnie nowa Seria DIAMOND 12 to najlepsza jak dotąd seria DIAMOND, także dzięki wkładowi w projekt znanego projektanta i inżyniera Karl-Heinz Fink.
Seria Wharfedale DIAMOND 12 składa się z dwóch konstrukcji podłogowych, dwóch monitorów, kolumny efektowych i uzupełniającego głośnika centralnego. Kolumny dostępne są już do odsłuchu w salonie Q21. Serdecznie zapraszamy.

Link do oferty kolumn w sklepie Q21.pl | https://www.q21.pl/product/search?query=diamond+12.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21