Audiohobby.pl

Salon Q21 - nowości, promocje, prezentacje.

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
22-06-2020, 10:26
Magnat MMS 730 w ofercie salonu Q21.

▶️ Link do produktu - https://www.q21.pl/magnat-mms-730.html

Dzięki szerokiej gamie dostępnych dziś mediów, takich jak niezliczona ilość serwisów streamingowych nie musimy już polegać na płytach CD i radiu jako naszym jedynym źródle muzyki. Najważniejsze z tych usług są upakowane razem z wybraną technologią w najnowsze urządzenie, jakim jest wysokiej klasy streamer MMS 730. Kształt urządzenia sprawia, że jest to idealny dodatek do pełnoprawnych systemów HiFi, zwłaszcza innych komponentów HiFi firmy Magnat.

Główne cechy:
- Wysokiej klasy streamer do Spotify, radia internetowego i plików z sieci domowej
- Odbiornik DAB + i FM, każdy z 40 miejscami pamięci
- USB i Bluetooth aptX HD
- Funkcjonalność wielu pomieszczeń (multiroom)
- Wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson
- Solidna metalowa obudowa z solidnym, szczotkowanym aluminiowym panelem przednim
- Sterowanie za pomocą aplikacji MAGNAT AUDIO STREAM (dostępnej dla systemów iOS i Android 5.0) Odtwarzacz sieciowy, odtwarzacz DLNA, radio internetowe, funkcja Multiroom

Technologia Hi-end
MMS 730 wyposażony jest w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy firmy Wolfson, a mianowicie WM 8740. Jak zwykle w urządzeniach Magnat, wybrana technologia jest upakowana w wysokiej jakości metalową obudowę z solidnym, szczotkowanym aluminiowym frontem.

Idealny gracz dla zespołu
Dzięki obudowie o szerokości 433 mm MMS 730 idealnie pasuje do naszych innych komponentów HiFi, takich jak hybrydowy wzmacniacz lampowy MR 780. Dzięki wyjściom analogowym i cyfrowym (optycznym i koncentrycznym) MMS można łączyć z dowolnym rodzajem elektroniki, aby wzbogacić go o różnorodne możliwości oferowane przez nowe media. Nawet starszy wzmacniacz lampowy można przekształcić w wszechstronny odtwarzacz multimedialny.

Pierwsza dostawa urządzeń zaplanowana jest na lipiec 2020 r.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
24-06-2020, 10:03
Serdecznie zapraszamy na odsłuchy wzmacniacza zintegrowanego Moon 340i X do salonu Q21.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/moon-340i-x.html

Model 340i jest najdoskonalszym przedstawicielem wzmacniaczy zintegrowanych z serii Nēo. Połączenie wysokiej mocy, dźwiękowej finezji i doskonałej elastyczności, Neo 340i uwiedzie cię swoim muzycznym autorytetem, a także bogatym i angażującym wysokiej jakości brzmieniem.

Ponadto elastyczność Neo 340i zwiększa szereg opcji, które mogą być dołączone w chwili zakupu lub w przyszłości. Niezwykle zaawansowany i wszechstronny przetwornik C/A zapewnia możliwość podłączenia najnowszych urządzeń, takich jak komputer, odtwarzacz DVD/Blu-ray, a nawet stacji muzycznej z dockiem dla iPoda. Miłośników płyt winylowych z pewnością ucieszy możliwość korzystania z w pełni konfigurowalnego przedwzmacniacza gramofonowego MC/MM. Co więcej, jeśli masz inne high-endowe urządzenia ze zbalansowanymi złączami, Neo 340i można połączyć właśnie poprzez zbalansowane wejścia liniowe.

Neo 340i może z łatwością stać się największą atrakcją twojego systemu muzycznego i centrum rozrywki. Oczywistym jest, że ta konstrukcja spełnia najwyższe standardy, dzięki którym produkty MOON stały się sławne na całym świecie.

Urządzenie wyposażone jest w rozwiązania, których można oczekiwać od konstrukcji Moon’a z serii Neo. Należą do nich SimLink, port RS-232 i porty IR dla instalacji zgodnej z wymaganiami klienta.

Wzmacniacz można wyposażyć w opcjonalny przetwornik C/A + przedwzmacniacz gramofonowy + wejście zbalansowane

Główne cechy:
- Pięć wejść liniowych, wliczając gniazdo mini-jack na przednim panelu do podłączenia przenośnych odtwarzaczy muzycznych
- Wyjście słuchawkowe jack na przednim panelu
- Wejście audio funkcjonujące jako „pass-through”, omijające stopień wzmocnienia, dzięki czemu urządzenie może działać niczym procesor kina domowego, wykorzystującego swoją regulację głośności
- Precyzyjnie dopasowane opatentowane bipolarne tranzystory wyjściowe MOON dla ulepszonej odpowiedzi niskich częstotliwości i dokładniejszej reprodukcji.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
29-06-2020, 14:09
Sonus faber Olympica Nova w salonie Q21.
▶️ Link do kolumn w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/product/search?query=olympica

Kolekcja Olympica Nova łączy autentyczne wartości, które zainspirowały oryginalną linię Olympica, dodając znaczną ilość świeżo opracowanych rozwiązań technologicznych, od nowych przetworników i zwrotnic, poprzez nową strukturę obudów i ich wewnętrznego strojenia, do nowego wyglądu zewnętrznego. Ściany obudów kolumn z nowej kolekcji Olympica Nova są wykonane z ośmiu warstw giętego drewna, co zapewnia im wyjątkową sztywność. Wewnątrz obudów zastosowano starannie umieszczone użebrowanie stanowiące wzmocnienie mechaniczne redukujące wibracje i rekompensujące siły powstające podczas pracy przetworników. Oryginalny górny panel Olympica obity skórą ustępuje miejsca panelowi z drewna orzecha lub wenge osadzonego na solidnym aluminiowym odlewie. Zewnętrzna część systemu Stealth Ultraflex, technologii portu o bardzo niskiej turbulencji, jest wykonana z solidnego kawałka wytłaczanego aluminium i została odziedziczona z modeli Homage Tradition firmy Sonus Faber. Inspirowany falami morskimi system ułatwia przepływ powietrza przez kanał, kontrolując jego prędkość i redukując turbulencje powodujące zniekształcenia dźwięku. Całkowicie przeprojektowane cokoły (płyty dolne i podstawki) wykonano z litych aluminiowych profili połączonych ze stalowymi kolcami, co gwarantuje większą wytrzymałość i solidność. Ściany przednie zostały wykonane z ręcznie wykończonego naturalnego drewna, co podnosi atrakcyjność całej konstrukcji. Naturalną skórę znajdziemy wokół głośników niskotonowych. Zgodnie z tradycją Sonus faber skóra jest nakładana ręcznie w zakładzie produkcyjnym marki w mieście Vicenza. Asymetryczny kształt umożliwia wszechstronne ustawienie głośników w celu uzyskania solidnej podstawy basowej w każdym pomieszczeniu, a brak płaskich i równoległych ścian zapobiega powstawaniu fal stojących. Jest to oryginalna koncepcja inspirowana naturą, ponieważ zbiegające się delikatnym łukiem ku tyłowi ściany nadaja obudowom możliwie organiczny kształt. W obecnej odsłonie kanały systemu wentylacji pełnia nie tylko rolę funkcjonalną, lecz również zostały w pełni zintegrowane z obudową, w celu poprawy szybkości i przejrzystości dźwięku. Głośnik wysokotonowy wykorzystuje technologię membrany DAD (Damped Apex Dome) z jedwabną kopułką o średnicy 28 mm i układem magnetycznym, który bazuje na konstrukcji “Neodymium Cap Design”. Łuk ochronny i pierścień systemu DAD zostały przeprojektowane i wytworzone z litego kawałka odlewu aluminiowego. Przetworniki średniotonowe oraz średnio / niskotonowe wywodzą się ze zmodernizowanej konstrukcji wykorzystywanej w kolekcji Homage Tradition. Zgodnie z tradycją, membrany Sonus faber powstają z suszonej na powietrzu, nieprasowanej mieszanki pulpy celulozowej i innych naturalnych włókien Kapok, Kenaf nadających membranie lekko chropowatą powierzchnię o różnej gęstości, co zmniejsza rezonans, gwarantując dostarczanie naturalnego dźwięku o zwiększonej klarowności i szczegółowości.

Obecnie kolumny dostępne są w salonie Q21 w kredycie 30x0% oraz z możliwością skorzystania z promocyjnego rozliczenia starych kolumn nawet do 100% ich wartości. Zapraszamy serdecznie.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
30-06-2020, 15:33
Premiera najnowszego flagowego wzmacniacza ARCAM SA30 w salonie Q21.
▶️ Link do urządzenia w sklepie Q21- https://www.q21.pl/arcam-sa30.html

SA30 jest częścią serii HDA, w której uwagę zwraca fantastyczny projekt plastyczny, wyróżniający nową generację urządzeń tego producenta. Wzmacniacz zaprojektowany został wokół końcówek mocy pracujących w klasie G. To urządzenie o niezwykłej funkcjonalności, a wśród jego zalet należy wymienić łączność bezprzewodową i możliwość łatwej integracji w systemach typu „custom". Znajdziemy w nim również topowy system korekcji akustyki pomieszczenia Diract Live, który pomoże wydobyć z urządzenia wszystko to, co najlepsze, także w pomieszczeniach o trudnej akustyce.

Przy aplikacji technologii „Class G" inżynierowie Arcama wykazali się niezwykłymi umiejętnościami. Dzięki nim SA30 może się pochwalić mocą na poziomie 120 W przy 8 Ω i aż 220 W przy 4 Ω, a to wciąż przy niewielkich rozmiarach. To, w skrócie, wzmacniacz hybrydowy - przy niewysokich mocach pracuje on w klasie A, kiedy to pojedynczy zasilacz pracuje na pełnych obrotach, a przy wyższym poborze prądu włącza się dodatkowy zasilacz, który zapewnia odpowiednie wysterowanie kolumn przy wysokiej amplitudzie sygnału. W rezultacie otrzymujemy piękne połączenie mocy i delikatności.

Przy tym poziomie dźwięku możemy połączyć SA30 z tyloma źródłami, ile nam przyjdzie do głowy. Wśród jego pięciu wejść analogowych jest wejście gramofonowe MM/MC, co oznacza, że urządzenie jest gotowe do odtwarzania płyt gramofonowych, a jego cztery wejścia cyfrowe uzmysławiają nam, że jednak mamy XXI wiek. Razem daje to wzmacniacz, który łączy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Zwolennicy najnowocześniejszych systemów cyfrowych o wysokiej rozdzielczości będą zadowoleni z tego, że SA30 dekoduje MQA (Master Quality Authenticated), format plików dostępny w serwisie streamingowym TIDAL Master, jak również fakt, że to Roon Endpoint, co z kolei oznacza, że przyjmuje sygnał audio z urządzeń cyfrowych wyposażonych w Roona. Jego sekcja DAC wyposażona jest w 32-bitowy przetwornik ESS Sabre ESS9038, dzięki czemu wszystkie źródła cyfrowe zostaną bezpiecznie przeprowadzone w świat analogowy.

SA30 zapewnia również łączność bezprzewodową. Możemy oczekiwać bezproblemowej współpracy z AirPlay 2, uPnP, streamerami i urządzeniami wyposażonymi w Chromecast, a wejście HDMI ARC (Audio Return Channel) powoduje, że SA30 jest maszyną nadającą się idealnie do współpracy z odbiornikiem TV. Profesjonaliści zajmujący się instalacjami „custom" będą zadowoleni z obecności kompletu łączy sterujących i kompatybilności z systemami Control4 i Crestron.

Technologiczne fajerwerki obejmują również Direct Live, pozwalając uzyskać z SA30 wszystko to, co najlepsze. Direct Live jest topowym rozwiązaniem, pozwalającym na korekcję akustyki pomieszczenia. To oprogramowanie obejmuje zaawansowaną analizę twoich kolumn i pokoju odsłuchowego, a także optymalizację dźwięku, zdejmując z dźwięku podkolorowania. Daje to użytkownikowi do ręki profesjonalne narzędzia, teraz dostępne również w jego domu.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
04-07-2020, 10:14
Klipsch The Fives w ofercie salonu Q21.

Link do kolumn w kolorze czarnym - https://www.q21.pl/klipsch-the-fives.html
Link do kolumn w kolorze orzech - https://www.q21.pl/klipsch-the-fives-orzech.html

Klipsch The Fives to pierwsze aktywne monitory marki, wyposażone w złącze HDMI-ARC do bezpośredniego połączenia z telewizorem, oferujące wysokiej jakości dźwięk z dedykowanych głośników prawego i lewego. To najlepsza alternatywa dla soundbara. Przy zachowaniu bardzo prostej konfiguracji i ogromnych możliwości, możemy otrzymać nieporównywalnie wyższej klasy dźwięk, który zapewni efektowne doznania podczas oglądania filmów, ale także pozwoli z dużą przyjemnością bezkompromisowo odsłuchiwać muzykę.

✔️ Łatwy w użyciu dwukanałowy system audio o wysokiej rozdzielczości, który można podłączyć praktycznie do wszystkiego za pomocą HDMI-ARC
✔️ Potężny, wierny dźwięk z dedykowanych głośników prawego i lewego dla dużej, odważnej sceny dźwiękowej
✔️ Dekodowanie w wysokiej rozdzielczości (192 kHz / 24 bity)
✔️ Dynamiczny korektor basów
✔️ Dyskretny DSP
✔️ Podłącz bezpośrednio do telewizora za pomocą HDMI-ARC i płynnie steruj potężnym, dynamicznym dźwiękiem za pomocą pilota telewizora
✔️ Dzięki HDMI-ARC, zintegrowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu, technologii bezprzewodowej Bluetooth, cyfrowym optycznym, analogowym wejściom RCA i USB, te głośniki działają z niemal wszystkim
✔️ Wyjście subwoofera

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
10-07-2020, 15:55
Kolumny marki Spendor w ofercie salonu Q21.
▶️ Oferta w sklepie on-line - https://www.q21.pl/manufacturer/spendor

Spendor został założony w roku 1960 przez Spencera i Dorothy Hughes, i to właśnie od ich imion pochodzi nazwa firmy. Specjalizacja wywodzi się wprost z doświadczeń zdobytych w dziale inżynierii dźwięku BBC, a pierwszy projekt BC1 stał się światowym wzorem monitora studyjnego. Po wprowadzeniu go na rynek został on przeprojektowany, a zaraz po tym wprowadzono inne modele z przeznaczeniem na rynek konsumencki. Jest to 60 lat doświadczenia, które bezpośrednio przedkłada się na jakość oferowanych produktów.

Obecnie Spendor to trzy linie produktowe:

✔️ Seria A
Najnowsze wcielenie serii A nie wymaga od słuchacza posiadania dużej przestrzeni ani wysokiego budżetu, żeby zagwarantować mu niesamowicie otwarte, dynamiczne i wciągające brzmienie. Niezależnie od wybranego modelu, każdy meloman odkryje na nowo świat prawdziwych muzycznych doznań. Smukłe, małe i zgrabne, dzięki czemu z łatwością ustawisz je nawet w małym pokoju. A jednocześnie wielkie duchem, dzięki czemu odsłonią całe piękno muzyki, ukazując pełną skalę i dynamikę brzmienia. Naszym inżynierom udało się wdrożyć w serii A innowacyjne rozwiązania, dzięki którym głośniki wpasują się idealnie praktycznie w każdy system audio.
Najnowsza seria A firmy Spendor potrafi zaprezentować dźwięk w sposób zaskakująco żywy, niespotykany w tej klasie konstrukcji. To najwszechstronniejsze brzmieniowo i użytkowo głośniki, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, przy założeniu że nie wchodzimy w wysokie progi cenowe.

✔️ Seria Classic
Klasyczne, pełnopasmowe monitory Spendora już od ponad 50 lat utrzymują status kultowych i ponadczasowych konstrukcji głośnikowych w skali bezwzględnej. To referencyjne ikony najlepszego możliwego brzmienia zarówno dla licznych audiofilów i muzyków, jak i profesjonalnych realizatorów dźwięku na całym świecie. Zainspirowani entuzjastycznym przyjęciem poprzedniej konstrukcji flagowej z klasycznej serii SP, postanowiliśmy wziąć z niej przykład, uprade’ując wszystkie nowe modele w tym kierunku. Przed Wami najnowsza seria Classic. Serię Classic oparliśmy na najnowszej generacji przetworników akustycznych Spendor. Aspekty takie jak: membrany wykonane z polimeru i Kevlaru, odlewane kosze magnezowe, bardzo wydajne układy magnetyczne, zoptymalizowane tłumienie elektrodynamiczne, czy poprawione rozpraszanie cieplne, przekładają się bezpośrednio na niepowtarzalne brzmienie naszych zestawów, które łączy w sobie naturalność, klarowność oraz pełną skalę dynamiki. Dzięki starannemu dostrojeniu filtrów zwrotnic, modyfikacji obudów, zastosowaniu elastomerowych paneli tłumiących oraz zaprojektowaniu całkiem nowych maskownic magnetycznych, najnowsze modele z Spendor Classic prezentują muzykę ze zniewalającym ciepłem i urokiem – identycznie jak ich poprzednicy z lat 70. Dopracowane do perfekcji przez ponad 50 lat swojej historii, konstrukcje z serii Classic są w stanie zapewnić najwyższy poziom wrażeń płynących ze słuchania muzyki, nawet najbardziej zaawansowanym melomanom.

✔️ Seria D
Pora przeżyć zniewolenie urzekającym brzmieniem, zaskoczenie klarownością i definicją dźwięku oraz najwyżej klasy zapleczem technicznym, w połączeniu z luksusowym wykończeniem. W sercu serii D pracują całkiem nowe, zaprojektowane od podstaw głośniki: wysokotonowy LPZ, zbudowany na bazie wykonanego z nierdzewnej stali panelu przedniego, ukształtowanego w komorę akustyczną w bezpośredniej bliskości frontu membrany o znikomej masie, nisko-średniotonowy wyposażony w zaawansowaną polimerową membranę EP77 oraz niskotonowy z membraną z utwardzonego kompozytu kevlarowego. To także nasze sprawdzone rozwiązania: piąta generacja portu Spendor Linear Flow, zbudowanej na zasadzie stożkowej przegrody z podwójną zwężką Venturiego, uzupełniona technologią tłumienia dynamicznego, asymetrycznym wzmocnieniem obudowy oraz sztywnym mocowaniem cokołu.

❎ Serdecznie zapraszany do salonu Q21 na odsłuchy kolumn Spendor. W przypadku kolumn Spendor możecie Państwo liczyć na możliwość rozłożenia spłaty nawet na 50 rat 0%, indywidualne odsłuchy oraz opcje rozliczenia starych kolumn.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
14-07-2020, 09:36
Salon Q21 prezentuje mały system z dużym dźwiękiem - najmniejsza hybryda lampowa Vincent SV-200 w połączeniu z duńskimi kolumnami System Audio Saxo 5.

To konfiguracja, która dedykowana jest przede wszystkim do pomieszczeń do około 20m2, chociaż nawet w naszej górnej sali odsłuchowej 30m2 miło nas zaskoczyła.
✔️ Wzmacniacz hybrydowy Vincent SV-200 - https://www.q21.pl/vincent-sv-200.html
✔️ Kolumny System Audio Saxo 5 - https://www.q21.pl/system-audio-saxo-5-czarny-satyna.html

Mini zestaw dla osób ceniących sobie nie tylko małe gabaryty, ale i dobrą jakość dźwięku. Saxo 5 to filigranowe kolumienki o spektakularnej skali dźwięku. Spora dawka dynamiki, mocny bas, dobra lokalizacja, przestrzeń oraz stereofonia.
Vincent SV-200 to podstawowa hybryda w wydaniu mini. Tutaj również słychać potencjał dużego wzmacniacza w małym opakowaniu. Vincent przyzwyczaił swoich słuchaczy do nieprzeciętnej dynamiki, dużej wydajności prądowej i super muzykalności. Mamy tutaj to wszystko, oczywiście w nieco okrojonym wydaniu.
To zestaw, który polecamy jako alternatywę dla systemów pełnowymiarowych, których z jakiś względów nie możemy ulokować w pokoju.

O kolumnach System Audio Saxo 5 niedawno napisał redaktor w magazynie StereoLife - https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/kolumny-i-glosniki/4436-sa-saxo-5

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
16-07-2020, 16:49
Potężny subwoofer SVS SB-2000 w limitowanej edycji w białym lakierze fortepianowym w specjalnej cenie tylko 3199 zł. z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 30 rat zupełne 0%!

Link do produktu w sklepie on-line - https://www.q21.pl/svs-sb-2000-bialy-piano.html

SB-2000 jest subwooferem o zamkniętej obudowie i imponujących parametrach. Spotykanych dotąd w zdecydowanie droższych modelach. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno jako niskotonowy głośnik efektowy w kinie domowym oraz wsparcie basu w odsłuchu stereo. Zachowując stosunkowo niewielkie gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia.

SVS upakował w SB-2000 12-calowy przetwornik o wysokim skoku, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu SB-2000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.

SB-2000 jest sterowany przez zintegrowany wzmacniacz SVS Sledge STA-500D z wyrafinowanym układem DSP doskonale dopasowanym do unikalnej konfiguracji przetwornika i obudowy, a także krzywa korekcji zoptymalizowana jest pod kątem zwiększonej odpowiedzi przejściowej i wzmocnienia pomieszczenia. Wzmacniacz Sledge STA-500D utrzymuje precyzyjną kontrolę subwoofera na wszystkich poziomach głośności, dzięki czemu można słuchać muzyki bez zniekształceń. Zaawansowany procesor DSP pozwala również na precyzyjne dostrojenie odtwarzania dźwięku oraz łatwą konfigurację i integrację z każdym zestawem kina domowego lub stereo.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
20-07-2020, 11:03
Śnieżnobiałe, smukłe podłogówki Amphion Argon 3LS w wersji full white podczas odsłuchów w salonie Q21.

▶️ Link do produktu w sklepie on-line - https://www.q21.pl/amphion-argon3ls-full-white.html

Wykorzystując swoje bogate doświadczenie w projektowaniu high-endowych kolumn głośnikowych, Amphion wprowadza do sprzedaży nowy model Argon 3LS. To wolnostojąca konstrukcja, która zapewnia taką samą wysoką jakość dźwięku, jak profesjonalne monitory. Wykorzystując prawdziwą technologię studyjną model ten zapewnia niezwykle muzykalny, przestrzenny i precyzyjny dźwięk, a przy tym pozwala uzyskać bardzo szerokie pole optymalnego odsłuchu.

Uzyskanie spektakularnej jakości brzmienia umożliwiają zaawansowane przetworniki. Jednostka wysokotonowa przystosowana jest do obsługi formatów wysokiej rozdzielczości i perfekcyjnie współgra z głośnikiem niskotonowym. Większy z przetworników wykorzystuje lekką, a przy tym niezwykle sztywną membranę z aluminium. Charakterystycznym dla Argon 3LS elementem, podobnie jak w innych konstrukcjach Amphiona, jest zwrotnica, której częstotliwość podziału wynosi 1600 Hz. Dzięki niej tweeter pracuje w zakresie, w którym ludzki słuch jest najbardziej wnikliwy. Ponadto rozwiązanie to sprawia, że głośniki działają jak punktowe źródła dźwięku, przewyższając możliwościami konstrukcje koncentryczne.

Korzyści brzmieniowe przynosi także specjalnie zaprojektowany falowód. Element ten sprawia, że optymalne pole odsłuchu jest bardzo szerokie, co gwarantuje przyjemność słuchania nawet wtedy, gdy słuchacz nie siedzi centralnie pomiędzy kolumnami głośnikowymi. Projektując model Argon 3LS inżynierowie Amphiona wyeliminowali również problemy związane z układem bass-reflex. Rozwiązaniem są pasywne radiatory, które pozwalają uzyskać precyzyjny, czysty i naturalny dźwięk nawet wtedy, gdy kolumny głośnikowe ustawione są blisko ściany lub okna. Zwiększenie pojemności obudowy pozwala uzyskać jeszcze głębszy i mocniejszy bas.

Ekstremalną dbałość o szczegóły można dostrzec również w układzie elektrycznym. Zachowując jego prostotę projektanci zwiększyli rozdzielczość i dodatkowo wzmocnili czystość brzmienia i tonalną równowagę przy niskich poziomach głośności. Dzięki temu użytkownicy Argon 3LS mogą korzystać ze swoich kolumn głośnikowych nawet w czasie wieczornych sesji odsłuchowych, podczas gdy inni użytkownicy muszą już sięgać po słuchawki.

Wysoką jakość produktu potwierdza wykorzystanie wysokiej klasy komponentów. Argon 3LS wykorzystują wewnętrzne okablowanie z czystej miedzi platerowanej srebrem oraz zaciski głośnikowe Argento Audio, co zapewnia bezproblemowy transfer sygnału. Wszystko to pozwala tym wybitnym kolumnom głośnikowym zapewnić ogromną przyjemność słuchania muzyki i odkrywania nieznanych dotąd detali swoich ulubionych nagrań.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
07-08-2020, 08:40
Heco Aurora 700 w limitowanej Black Edition już dostępna w salonie Q21.
Sprawdź w ofercie on-line - https://www.q21.pl/heco-aurora-700-black-edition.html

- Nowoczesny design: lakier na wysoki połysk w połączeniu z nowoczesnymi dekorami drewnianymi
- Nowy głośnik wysokotonowy Fluctus z kopułką z tkaniny 28 mm i zoptymalizowanym komputerowo, wielofalowym panelem przednim zapewniającym doskonałą charakterystykę dyspersji
- Głośnik niskotonowy i średniotonowy z papierowymi membranami HECO Kraft dla neutralności i naturalnych tonów
- Zdejmowana osłona z tkaniny z ukrytymi mocowaniami magnetycznymi
- Solidne belki poprzeczne u podstawy z masywnymi aluminiowymi kolcami o regulowanej wysokości.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu Q21.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
10-08-2020, 15:45
Najnowszy przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio iPhono 3 Black Lebel w ofercie salonu Q21.

Przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio iPhono 3 to urządzenie skonstruowane bezkompromisowo. Obwody przedwzmacniacza wykorzystują tylko najlepsze audiofilskie komponenty. Od komputerowo dobranych wzmacniaczy operacyjnych, dwubiegunowych tranzystorów wyjściowych o wysokim wzmocnieniu do kondensatorów audio Nichicon. I wiele więcej. IPhono3 Black Label brzmi doskonale. Odkryj swoje płyty na nowo.

Brak szumów
Dzięki oszałamiającej, bardzo cichej konstrukcji o poziomie 85dB (zgodnie ze standardem Stereophile), iPhono3 Black Label jest cichy. Jeden z najcichszych stopni gramofonowych. Kropka.

Jak każdy dobry przedwzmacniacz gramofonowy, wzmacnia sygnał, a nie szum. Cicha praca bez zakłóceń jest dostępna dla każdego domowego systemu audio. Zabierz go na jazdę próbną w swoim ulubionym fotelu do odsłuchu.

Dokładne wyrównanie
Precyzyjna krzywa EQ i wysoki zakres dynamiki 108dB. Twój pokój odsłuchowy staje się salą koncertową. AMR PH-77, rodzeństwo droższe o 12 000 $ z 23 krzywymi wyrównania, pozostaje wzorcem winylowym do dziś. Technologia Lickle Down zastosowana w iPhono3 Black Label oznacza, że posiada 6 najpopularniejszych krzywych stereo EQ.

Ustaw i zapomnij
Twoja wkładka została starannie wykonana. Niezależnie od tego, czy chodzi o MM, czy MC, nie ma dwóch identycznych kartridży. IPhono3 Black Label, podobnie jak AMR PH-77, z którego pochodzi, umożliwia ustawienie dokładnego obciążenia / wzmocnienia dla posiadanego wkładu. Wyciśnij każdą kroplę wydajności ze swojej cennej wkładki.

X Men
IPhono3 Black Label jest wyjątkowy. Powinien być zasilany przez coś wyjątkowego. Jest wyposażony w iPower X, najnowszą technologię zasilania. iPhono3 Black Label + iPower X = Super duet.

Link do urządzenia w sklepie on-line - https://www.q21.pl/ifi-audio-iphono3-black-label.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
19-08-2020, 16:19
Nowa koncepcja głośników aktywnych o niespotykanej dotąd wszechstronności. Przedstawiamy dwie konstrukcje Buchardt Audio A500 i A700.

Buchardt Audio A500 - https://www.q21.pl/buchardt-audio-a500.html
A500 to trójdrożna konstrukcja z 3 wzmacniaczami klasy D do każdego głośnika (3x150W). A500 zostały rozbudowane o hub z pilotem - możliwość korzystania z Bluetooth, Airplay, Spotify Connect, Chromecast i strumieniowania sieciowego UPnP. A500 ma najlepszą dostępną technologię bezprzewodowego dźwięku. Obsługuje transmisję bezprzewodową z dowolnego nadajnika WiSA o bezstratnej rozdzielczości 24 bit / 96 kHz. Opcjonalnie jest opcja korekcji akustyki pomieszczenia.

Buchardt Audio A700 - https://www.q21.pl/buchardt-audio-a700.html
A700 to 3,5-drożna konstrukcja z 4 wzmacniaczami klasy D do każdego głośnika (4x150W). A700 to w pełni aktywne kolumny, które dzięki zaawansowanej technologii mogą być używane zarówno jako system stereo, jak i kino domowe. Podobnie jak monitory A500, A700 zostały rozbudowane o hub z pilotem - możliwość korzystania z Bluetooth, Airplay, Spotify Connect, Chromecast i strumieniowania sieciowego UPnP. Jest także opcja korekcji akustyki pomieszczenia.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
01-09-2020, 10:09
Najnowszy przedwzmacniacz gramofonowy iFi Audio Zen Phono już dostępny w salonie Q21.
Zobacz szczegóły w sklepie on-line Q21.pl - https://www.q21.pl/ifi-audio-zen-phono.html

Przedwzmacniacz gramofonowy Phono jest kolejnym produktem iFi serii Zen, tym razem dla użytkowników gramofonów, którzy szukają przedwzmacniacza za rozsądne pieniądze. Obsługuje wszystkie popularne wkładki gramofonowe jak MM, MC High, MC Low i MC V-Low. Nietypowe w tej cenie jest to, że posiada wyjście zbalansowane. ZEN Phono zbudowany jest w oparciu o dyskretne układy. Posiada przycisk filtra subsonicznego.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na odsłuchy oraz testy we własnym systemie gramofonowym.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
02-09-2020, 16:00
Najnowszy gramofon Audio-Technica AT-LP120XBT-USB już dostępny w salonie Q21.

Audio-Technica AT-LP120xBT-USB jest w pełni manualnym gramofonem, który dzięki dopracowanej konstrukcji i bardzo dobremu wyposażeniu pozwala przez wiele godzin cieszyć się słuchaniem swoich analogowych perełek. Co więcej, dzięki zastosowaniu łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 kompatybilnej z kodekiem Qualcomm aptX można przesyłać muzykę z płyt winylowych wprost do słuchawek lub innych urządzeń obsługujących Bluetooth.

Projektanci Audio-Techniki wyposażyli swój gramofon w nowy silnik prądu stałego oraz napęd Direct-Drive i regulowaną dynamicznie kontrolę antyskatingu. Dzięki obsłudze trzech prędkości odtwarzania – 33 1/3, 45 i 78 obr./min – AT-LP120xBT-USB idealnie sprawdza się niezależnie od tego, jakie płyty posiadają w swojej kolekcji jego użytkownicy.

Z myślą o osobach, które lubią zabierać swoją ulubioną muzykę ze sobą, projektanci wzbogacili gramofon o wyjście USB. Pozwala ono podłączyć urządzenie wprost do komputera Mac lub PC z zainstalowanym oprogramowaniem do nagrywania Audacity (lub innym wybranym przez siebie oprogramowaniem), aby móc zapisywać analogową muzykę w postaci cyfrowych plików audio.

Opcje połączeniowe dopełniają złącza wyjściowe RCA, które w połączeniu z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym zamieniają AT-LP120xBT-USB w uniwersalną konstrukcję. Model ten można z łatwością połączyć z dowolnym systemem stereo, zarówno tym, który udostępnia wejście Phono, jak i tym bez wejścia gramofonowego, a nawet z głośnikami aktywnymi.

W AT-LP120xBT-USB projektanci zastosowali ramię w kształcie litery S z regulacją siły nacisku. Do ramienia standardowo mocowana jest główka AT-HS6 z mocowaniem ½ cala oraz wysokiej klasy wkładka Dual MM AT-VM95E. Wkładka wykorzystuje igłę ze szlifem eliptycznym 0,3 × 0,7 mil, którą można z łatwością wymienić na dowolny zamiennik igły z serii VM95, co pozwala dopasować charakter brzmienia gramofonu do własnych oczekiwań.

Gramofon wyposażony jest w odlewany z aluminium stroboskopowy talerz ze wskaźnikiem prędkości, pokryty filcową matą. Talerz wraz z ramieniem spoczywają na wytłumionej podstawie, która minimalizuje ryzyko podkolorowania dźwięku przez odpowiedź zwrotną niskich tonów. W uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku pomaga również zewnętrzny zasilacz, który chroni tor sygnałowy przed zakłóceniami z układu zasilania.

Gramofon dostępny jest od ręki w salonie Q21 w cenie 1499 zł. z możliwością rozłożenia spłaty na 10 lub 20 rat 0% lub otrzymaniem atrakcyjnego rabatu!
Oferta on-line w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/audio-technica-at-lp120xbt-usb.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 598 / 3866
 • Ekspert
09-09-2020, 12:27
Denon celebruje 110 lat definiowania doskonałości dźwięku prezentując cztery wyjątkowe, jubileuszowe komponenty.

Nowy wzmacniacz AV, wzmacniacz zintegrowany, odtwarzacz SACD i wkładka gramofonowa oferują najlepszą w swojej klasie wydajność audio w połączeniu z rocznicowym designem. Wszystkie urządzenia zaprojektowano i wyprodukowano zgodnie z najwyższymi standardami, przy wykorzystaniu ponad stuletniego doświadczenia Denon w tworzeniu najlepszych komponentów audio. Każdy nowy jubileuszowy produkt posiada ekskluzywną kolorystykę Silver Graphite, logo 110 Anniversary na przednim panelu i został skrupulatnie dostrojony przez mistrzów dźwięku Denon, aby wyróżnić nowe modele spośród standardowych odpowiedników. Ponadto każdy nowy produkt posiada specjalny certyfikat autentyczności opatrzony podpisem Głównego Inżyniera firmy Denon oraz pięcioletnią gwarancję (poza igłą). Wszystkie cztery komponenty serii 110 Anniversary są wytwarzane wyłącznie w fabryce Denon w Shirakawa w Japonii i przed dostawą przechodzą rozszerzony proces kontroli jakości.

Wzmacniacz AV Denon AVC-A110

To bezkompromisowy, 13.2 kanałowy wzmacniacz AV 8K, zaprojektowany w celu zapewnienia najbardziej immersyjnych doznań z kina domowego, łączący wszystkie popularne formaty dźwięku 3D, takie jak Dolby Atmos®, DTS:X®, DTS:X® Pro, IMAX® Enhanced, Auro-3D® i nie tylko.

Wzmacniacz zintegrowany Denon PMA-110

To najlepszy wybór dla entuzjastów doskonałego brzmienia, którzy chcą zbudować swój wymarzony dwukanałowy system Hi-Fi. Napędzany opatentowaną przez firmę Denon 7 generacją topologii Ultra High Current (UHC), zintegrowany wzmacniacz PMA-A110 dostarcza 80 W przy 8 omach (20 kHz-20 Hz, THD: 0,07%) ultra czystej mocy na kanał. Potrafi generować potężny prąd wyjściowy, aby napędzać nawet najbardziej wymagające głośniki i zapewniać doskonałą liniowość na końcówkach mocy.

Odtwarzacz SACD Denon DCD-A110

To mistrzowsko wykonany, flagowy odtwarzacz SACD z limitowanej edycji jubileuszowej serii 110 Anniversary. Ten ekscytujący nowy model oferuje najlepsze odtwarzanie płyt CD i Super Audio CD, a także plików DSD (2.8 MHz/5.6 MHz) i plików audio o wysokiej rozdzielczości do 192 kHz/24 bit nagranych na nośnikach DVD-R/RW i DVD+ R/RW. Użytkownicy mogą również odtwarzać pliki muzyczne o częstotliwości próbkowania do 48 kHz nagrane na płytach CD-R/RW.

Wkładka gramofonowa MC Denon DL-A110

Wkładka DL-A110 to wysokiej jakości konstrukcja typu MC, ręcznie wytwarzana w fabryce Denon Audio Works w Shirakawa w Japonii, tak jak w latach 60., kiedy po raz pierwszy została zaprezentowana jako wkładka DL-103. Te jubileuszowe wkładki gramofonowe Denon reprezentują najdłużej produkowane produkty noszące znaczek Denon zachowujące oryginalną konstrukcję głowicy pierwotnie opracowanej dla potrzeb szerokopasmowych transmisji radiowych stereo FM.

Wzmacniacz AV, wzmacniacz zintegrowany oraz odtwarzacz SACD dostępne będą w salonie Q21 już w październiku, natomiast pierwsze dostawy wkładki zapowiadane są na listopad. Ilośc produktów jest ograniczona, zainteresowanych serdecznie zapraszamy już teraz do rezerwowania odsłuchów, natomiast zdecydowanych na zakup, zapraszamy do rezerwacji urządzeń, korzystając ze specjalnej oferty przedsprzedażowej - szczegóły u naszych doradców.

Link do urządzeń w sklepie on-line - https://www.q21.pl/product/search?query=a110

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21