Audiohobby.pl

Salon Q21 - nowości, promocje, prezentacje.

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
12-09-2018, 16:29
Piękne Włoszki - prezentacja Opera grand Mezza w salonie Q21

Włoskie produkty to zazwyczaj styl, elegancka, ekskluzywność (oczywiście poza pewnymi wyjątkami, o których jednak tu nie piszemy). Najlepszym tego przykładem są kolumny Opera Grand Mezza.
To elegancka, perfekcyjnie wykonana kolumna konstrukcji 3-drożnej z systemem bass-reflex. Producent wykorzystał do jej budowy przetworniki renomowanych producentów Scanspeak i Seas. Kolumny według producenta mogą współpracować ze wzmacniaczami o skromnej mocy już od 10W/kanał, chociaż z naszych odsłuchów wynika, że pełnię swoich możliwości pokazują połączone z trochę mocniejszymi konstrukcjami.
Jak grają - przede wszystkim dojrzale, ze świetną średnicą, dobrym, nisko schodzącym i świetnie kontrolowanym basem, dużą swobodą. To plastyczne, pełne, spójne i naturalne brzmienie.

Serdecznie zapraszany na odsłuchy kolumn do salonu Q21 - https://www.q21.pl/manufacturer/opera/opera-grand-mezza.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
15-09-2018, 13:09
Piega Master Line Source 2 w salonie Q21

Piega Master Line Source 2 to nietuzinkowe, szwajcarskie kolumny głośnikowe, których nawet wielbiciele marki nieczęsto mają okazję lub też raczej szanse zobaczyć czy też posłuchać. Dzięki cyklowi obwoźnych pokazów Roadshow, będzie można zmierzyć się z tymi hi-endowymi cackami w salonie Q21. Jest to nie lada przedsięwzięcie, bowiem jedna kolumna waży ok 93kg, a cena? Lepiej nie pytać. Kolumny są mniejszym bratem Master Line Source. Zmniejszenie kolumn sprawiło, że można je bez większego kłopotu ustawić w typowym "pokoju dziennym". Konstrukcja Master Line Source 2 stanowi rezultat bliskiej współpracy pomiędzy dyrektorem ds. Rozwoju Piega Kurtem Scheuchem oraz projektantem Stephanem Hürlemannem. Podobnie jak jej epicki prototyp, zasada działania kolumny MLS 2 również opiera się na zasadzie symetrycznej linii źródłowej. Cztery przetworniki średniotonowe oraz tweetery zamontowane jeden nad drugim emitują dźwięk w pionowej, cylindrycznej konfiguracji, oferując nadzwyczajnie czyste i szczegółowe brzmienie. Połączone wstęgi głośników średniotonowego i wysokotonowego, określane jako sterowniki źródła liniowego, emitują dźwięk po pierwsze, bezpośrednio do przodu, ponadto jest emitowany również wstecz zgodnie z charakterystyką dipolową. Dźwięk przekształca się w całkowicie rozproszone pole dźwiękowe za pomocą precyzyjnie skonstruowanej soczewki akustycznej. Dzięki zastosowaniu dyfrakcji i odbicia, lamele złożone z malowanych płyt MDF rozprowadzają dźwięk ekspansywnie. Aby bezkompromisowo wykorzystać wysoką jakość przetworników i uzyskać całkowity brak zniekształceń podjęto najwyższe starania, aby wyeliminować wibracje w obudowie. Przetworniki źródeł liniowych są montowane w warstwie aluminiowej o grubości 10 mm, której powierzchnia jest przyklejona do rzeczywistej obudowy składającej się z kompozytu z płyt MDF i lepkosprężystej folii Idikell - niezwykle solidnej i sztywnej konstrukcji, która zapewnia wsparcie dla dwóch głośników niskotonowych PIEGA, które również zostały opracowane od podstaw i których średnica wynosi 220 mm.
Prezentacje kolumn odbędą się w terminie 17-30 września. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia co potrafią Master Line Source 2. Zapraszamy.

https://www.q21.pl/piega-master-line-source-2.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
18-09-2018, 13:39
Nowe gramofony do DENON w pełni dostępne w salonie Q21.

DP-400 i DP-450USB to nowe konstrukcje, wyposażone w fabrycznie zainstalowaną wkładkę, wbudowany przedwzmacniacz oraz port USB (tylko w modelu DP-450USB). Dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku, producent zastosował ciężki talerz oraz podstawę tłumiącą, ramię to nowa konstrukcja w kształcie litery "S". Obydwa modele gramofonów mają możliwość ustawienia prędkości obrotowej talerza 33 1/3 rpm, 45 rpm and 78 rpm.
Teraz przy zakupie jednego z modeli w prezencie dodajemy dwupłytowy album LP The best of Dire Straits & Mark Knopfler lub możliwość rozłożenia spłaty na 10 rat 0%. Zapraszamy serdecznie.

Denon DP-400 - https://www.q21.pl/denon-dp-400.html
Denon DP-450USB - https://www.q21.pl/denon-dp-450usb.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
19-09-2018, 14:01
Limitowany Naim Mu-So Special Edition w salonie Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje limitowanej do 2000 szt. wersji głośnika Naim Mu-So Special Edition. Urządzenie dostępne jest w ekskluzywnym wykończeniu Champagne.

Naim Mu-So to bezkompromisowy głośnik sieciowy, w którym połączono kilka elementów, które Naim doprowadził do perfekcji: streaming sygnału, jego wzmocnienie oraz technikę głośnikową. Dzięki temu Muso jest w stanie w pełni wykorzystać potencjał plików wysokiej rozdzielczości (nie zapominając o poprawieniu plików mp3), stawiając słuchacza w centrum wydarzeń, jeszcze bardziej przybliżając go do tego, co w muzyce najważniejsze – do przekazywanych za jej pośrednictwem emocji. Mu-So pozwala na streaming muzyki z urządzeń zewnętrznych, obsługę serwisów Spotifi i Tidal, Bluetooth, dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych oraz odsłuch z lokalnych źródeł poprzez wejście cyfrowe oraz analogowe. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji Muso Control App lub poprzez pilota zdalnego sterowania.

Pełna specyfikacja techniczna urządzenia - https://www.q21.pl/naim-mu-so-special-edition.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
24-09-2018, 10:36
Piega Master Line Source 2 w salonie Q21

Prawdziwy kunszt połączony z najbardziej zaawansowaną technologią tworzenia kolumn. Niewiele jest takich kolumn na rynku, które wzbudzają tak duże zainteresowanie.
Przepotężne Piega Master Line Source 2 w salonie Q21.
https://www.q21.pl/piega-master-line-source-2.html

Master Line 2 to mniejsza wersja Master Line, które bez problemu wpasuje się w każdy salon. Konstrukcja ta stanowi rezultat bliskiej współpracy pomiędzy dyrektorem ds. Rozwoju Piega Kurtem Scheuchem oraz projektantem Stephanem Hürlemannem. Podobnie jak jej epicki prototyp, zasada działania kolumny MLS2 również opiera się na zasadzie symetrycznej linii źródłowej. Cztery przetworniki średniotonowe oraz tweetery, zamontowane jeden nad drugim, emitują dźwięk w pionowej, cylindrycznej konfiguracji, oferując nadzwyczajnie czyste i szczegółowe brzmienie.

Połączone wstęgi głośników średniotonowego i wysokotonowego, określane jako sterowniki źródła liniowego, emitują dźwięk, po pierwsze, bezpośrednio na przód, ponadto, jest emitowany również wstecz zgodnie z charakterystyką dipolową. Dźwięk przekształca się w całkowicie rozproszone pole dźwiękowe za pomocą precyzyjnie skonstruowanej soczewki akustycznej. Dzięki zastosowaniu dyfrakcji i odbicia lamele złożone z malowanych płyt MDF rozprowadzają dźwięk ekspansywnie.

Aby bezkompromisowo wykorzystać wysoką jakość przetworników i uzyskać całkowity brak zniekształceń, podjęto najwyższe starania, aby wyeliminować wibracje w obudowie. Przetworniki źródeł liniowych są montowane w warstwie aluminiowej o grubości 10 mm, której powierzchnia jest przyklejona do rzeczywistej obudowy, składającej się z kompozytu z płyt MDF i lepkosprężystej folii Idikell - niezwykle solidnej i sztywnej konstrukcji, która zapewnia wsparcie dla dwóch głośników niskotonowych PIEGA, które również zostały opracowane od podstaw i których średnica wynosi 220 mm.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
26-09-2018, 09:46
Najnowszy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 w salonie Q21.

Nowy model kolumn Pylon Audio Ruby 25 już od kilku dni gości w naszym show-room.
https://www.q21.pl/pylon-audio-ruby-25.html

Ruby 25 to elegancka podłogówka, której projekt wizualny jednoznacznie odróżnia się od pozostałych modeli kolumn w ofercie polskiego producenta. Zmiana naszym zdaniem na plus, czuć klimat prostego, skandynawskiego designu. Technicznie konstruktorzy zastosowali przetworniki swojego autorstwa - głośnik niskotonowy PSW 17.8 EXA, którego mambrana wykonana jest z Endumaxu. Jest to tworzywo, posiadające bardzo dobry balans między tłumieniem wewnętrznym, a sztywnością. Górę pasma przetwarza jedwabna kopułka.
Kolumny charakteryzują się gładkim, rozdzielczym i klarownym brzmieniem, kierując się w strony analogowych klimatów.
W związku z premierą kolumn w salonie Q21 dla pierwszych Klientów, którzy dokonają zakupu kolumn Pylon Audio Ruby 25 do końca października 2018 roku przygotowany jest atrakcyjny prezent - wysokiej klasy okablowanie Tellurium Q Black II lub gramofon Pro-Ject. Szczegóły promocji w salonie Q21.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
27-09-2018, 10:03
Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszej serii kolumn Dali Oberon.

Dali Oberon to następca znanej i docenianej serii Zensor. Producent jednak nie poszedł na łatwiznę, nowa seria została poważnie przebudowana, natomiast najbardziej wyraźną różnicą jest zastosowanie opatentowanej technologii SMC, drastycznie redukującej nieliniowe zniekształcenia magnetyczne oraz wykorzystanie nowych przetworników niskotonowych, których membrany są wykonane z włókna drzewnego.
Technologie, odpowiednie zestrojenie oraz najwyższej klasy komponenty zapewniają dźwięk spójny, bardzo swobodny z solidną podstawą basową. Jest to charakter zbliżony do serii Zensor, jednak w wielu aspektach poprawiony. Naszym zdaniem godny następca serii Zensor.

Oferta kolumn Dali Oberon - https://www.q21.pl/product/search?query=dali+oberon

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
29-09-2018, 11:49
Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje najnowszego gramofonu ELAC MIRACORD 50

Do sprzedaży trafił właśnie gramofon Miracord 50 od Elac. Jest to urządzenie nawiązujące do ikonicznego modelu o tej samej nazwie ze złotej ery stereo i analogu. Miracord 50 został zaprojektowany z myślą o świetnym brzmieniu z czarnej płyty. Konstrukcja opiera się o napęd paskowy przekazujący moc z silnika na solidny, odlewany z aluminium talerz. Idealnie wyważone ramię fabrycznie jest wyposażone we wkładkę MM Audio-Technica, ale dzięki demontowalnej główce, z łatwością wymienimy ją na inny model. Wkładka zapewnia właściwy kąt śledzenia, nacisk i ustawienie azymutu natychmiast po wyjęciu gramofonu z pudełka czyniąc go urządzeniem plug'n'play. Gramofon wyposażono we wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, który zapewnia kompatybilność z każdym stereofonicznym zestawem posiadającym wejście liniowe. Antyrezonansowa obudowa nawiązuje swoim style to modelu Miracord z lat 70-80 a jej antyrezonansowa budowa minimalizuje wpływ wibracji i sprzężenia zwrotnego. Statycznie zbalansowane ramię to precyzyjnie łożyskowana prosta rurka z wbudowaną regulacją anty-skatingu i zdejmowanym headshellem. Gramofon dostępny jest w dwóch kolorach (czarnym i orzech) w salonie Q21. Zapraszamy na odsłuchy.

Pełna specyfikacja techniczna gramofonu: https://www.q21.pl/elac-miracord-50.html

Do końca października 2018 roku lub do wyczerpania zapasów przy zakupie gramofonu Elac miracord 50 w prezencie dodawany jest dwupłytowy album The best of Dire Straits & Mark Knopfer lub istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym 0% na 20 rat.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
02-10-2018, 11:18
Dobry i niezawodny wzmacniacz lampowy nie musi być drogi. Nasza propozycja to Yaqin MC-13S.
https://www.q21.pl/yaqin-mc-13s.html

Yaqin MC-13S to konstrukcja pracująca w układzie push-pull o mocy 2x40W w klasie AB. Wzmacniacz oparty jest na czterech lampach mocy EL34, dwóch lampach sterujących 12AX7 (ECC83) oraz dwóch lampach sterujących 12AU7 (ECC82). W konstrukcji zastosowany jest transformator firmy Stalloy, wysokiej jakości rezystory metalizowane oraz selekcjonowane kondensatory elektrolityczne. Całość umieszczona jest w solidnej obudowie, na przednim panelu której umiejscowione są przełączniki selektora wejść, pokrętło potencjometru regulacji wzmocnienia oraz wskaźnik wysterowania.
Wzmacniacz reprodukuje bardzo wyrównany dźwięk bez podbarwień, charakteryzujący się plastycznością, wypełnieniem i dobrą dynamiką.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
06-10-2018, 12:24
Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje systemu hi-fi, zbudowanego na bazie wzmacniacza Leben CS-300F i zestawu kolumn Herbeth Super HL5 Plus

Kwintesencja prawdziwego Hi-Fi. Leben w połączeniu z kolumnami Harbeth.
https://www.q21.pl/leben-cs-300f.html
https://www.q21.pl/harbeth-super-hl5-plus.html

Leben CS300F, czyli kolejna seria wybitnych wzmacniaczy lampowych w stylu Vintage. W odświeżonej wersji zostały wymienione lampy sterujące na 17EW8 (HCC85) oraz lampy mocy JAN-6197 (6CL6).  Wybitne połączenie czyli Leben CS300F z Harbeth SHL5 Plus z okablowaniem Albedo Monolith Monokrystaliczny. Zestaw wręcz idealne, jakby projektanci wzmacniacza stroili go właśnie pod te monitory. Brzmienie jest bardzo angażujące i kojące, nie ma mowy o żadnych sybilantach, ale nie można powiedzieć, że dźwięk jest mało dynamiczny. Dodatkowo wzmacniacz oferuje możliwość przełączenia oporności na wyjściu głośnikowym (4,6 lub 8 Ohm), dzięki czemu podepniemy tak na prawdę wszystkie kolumny. Przepięknie kreowana scena, soczysta średnica, mocny i zwarty bas, a do tego przepiękny wygląd. Czego chcieć więcej? Na to pytanie chyba każdy zna odpowiedź.
Zapraszamy na odsłuchy do salonu Q21.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
10-10-2018, 12:07

Kolejne nowości od NAD w najbliższych dniach zagoszczą w salonie Q21.

Gramofon NAD C558 - https://www.q21.pl/nad-c588.html
Odtwarzacz sieciowy NAD C658 - https://www.q21.pl/nad-c658.html

C558 to następca wprowadzonego w 2017 roku gramofonu, wyposażony w paskowy system przeniesienia napędu z elektroniczną kontrolą prędkości oraz izolowanym zasilaniem. 9 calowe ramię zostało wykonane z włókna węglowego. Fabrycznie gramofon ma zainstalowaną wkładkę Ortofon 2M Red.

C658 to nie tylko odtwarzacz strumieniowy, to także wysokiej klasy przetwornik cyfrowo/analogowy. Urządzenie zostało zbudowane na platformie BluOS, dającej użytkownikom wysokiej jakości sieciowe strumieniowanie muzyki z napędów NAS i prawie 20 serwisów streamingowych. Całość można sterować z komputerów (Windows i Mac OS), telefonów i tabletów (Android i iOS). Odtwarzacz C658 jest urządzeniem rozwojowym, posiada dwa gniazda MDC do przyszłej rozbudowy.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
15-10-2018, 13:03
Audiofezzowanie z lampozabawą w salonie Q21

Tak, tak. Kolejne ciekawe propozycje dla obecnych i przyszłych właścicieli wzmacniaczy lampowych Fezz Audio. Na blogu Audiofezzowanie został udostępniony artykuł dotyczący wpływu zmiany lamp na brzmienie wzmacniacza Fezz Audio Silver Luna. Zachęcamy do lektury:
https://bit.ly/2IRNqPh

A dla nowych Klientów, którzy są zainteresowani zakupem jednego z modeli wzmacniaczy Fezz Audio, wprowadzony został nowoczesny program ochrony gwarancyjnej 5-3-14 Fezz Profit Program. Program przedłuża gwarancję do 5-lat oraz umożliwia bezpłatną wymianę lamp po 3 latach użytkowania wzmacniacza.
Na koniec miła niespodzianka, najbardziej popularny wzmacniacz Fezz Audio Silver Luna obecnie jest oferowany w niższej cenie 3990 zł.
Jesteście zainteresowani odsłuchem wzmacniaczy Fezz Audio, serdecznie zapraszamy już dzisiaj do rezerwacji terminu. Pamiętajcie, to wzmacniacze w całości produkowane w Polsce.
https://bit.ly/2OlK25j

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
16-10-2018, 10:50
Pro-Ject 2-Xperience The Beatles White Album w salonie Q21

Kolejny limitowany gramofon od Pro-Ject, tym razem model 2-Xperience The Beatles White Album. Wersja ta powstała z okazji 50 rocznicy wydania kultowego Białego albumu i zostanie wyprodukowana w ograniczonej licznie 500 szt.
Sam gramofon jest prawie całkowicie biały. Nawet ramię i wkładka pasują do wybitnego kolorytu, aby pokazać hołd temu wzorcowemu wydaniu. Ciężka plinta z MDF jest bardzo sztywna i charakteryzuje się wyjątkowo niskimi rezonansami. Główny talerz wykonany jest z akrylu, aby poprawić brzmienie i zrealizować niezapomniany wygląd. Gramofon Beatles White Album jest napędzany paskiem z precyzyjnym sterowaniem silnika i elektroniczną zmianą prędkości. Biały docisk płyty pomaga zredukować niepożądane rezonanse i zabezpiecza krążek na akrylowym talerzu. Wkładka Ortofon 2M White została wyprodukowana specjalnie dla tego specjalnego gramofonu. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi, gramofon stanie się przyciągającą gwiazdą w wielu domach prawdziwych fanów The Beatles.

Pełna specyfikacja techniczna gramofonu: https://www.q21.pl/pro-ject-2-xperience-the-beatles-white-album.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
22-10-2018, 10:33
Salon Q21 serdecznie zaprasza do skorzystania z oferty przedsprzedaży najnowszego wzmacniacza lampowego Haiku Audio Origami

Specjalnie na Audio Show przygotowana jest premiera najnowszego wzmacniacza polskiej manufaktury Haiku Audio. Jest to konstrukcja ORIGAMI EL34 SE.
ORIGAMI to propozycja wyjątkowa w swojej klasie, adresowana dla wyrafinowanego wielbiciela muzyki. Wyjątkowość propozycji to pełna synergia wyrafinowanej konstrukcji, wysmakowanego brzmienia i przystępnej ceny.
ORIGAMI EL34 SE to wzmacniacz lampowy, pracujący w klasie A w ramach topologii Single-Ended (SE), w której cały sygnał każdego kanału przetwarzany jest przez pojedynczą lampę mocy. Wzmacniacze klasy SE to niewątpliwy Święty Graal wielbicieli wybitnego dźwięku, również ze względu na minimalną możliwą ilość elementów elektronicznych, które mają wpływ na prezentację brzmieniowych detali.
Stopień wstępny zbudowano na lampach ECC82, znanych ze swoich znakomitych parametrów, a stopień mocy oparto o powszechnie lubiane lampy EL34. Lampowy zasilacz zbudowano przy użyciu lampy 5C3S.
Moc wyjściowa wynosi 10W. Wzmacniacz posiada dwa wejścia liniowe oraz pojedyncze wyjście dla zespołów głośnikowych 4 lub 8 Ohm. Potencjometr głośności to granatowy Alps, wszystkie rezystory są metalizowane, podstawki ceramiczne, ze złoconymi stykami, a gniazda to Neutrik i Schurter. Chassis jest stalowe, lakierowane na czarno. Front i gałka wykonane jest z pełnego aluminium.

Wzmacniacz będzie kosztował 4650 zł., w ramach przedsprzedaży przy złożeniu zamówienia przed rozpoczęciem wystawy Audio Show 2018, czyli do dnia 15 listopada 2018 roku, do każdego zakupionego wzmacniacza w prezencie dołożymy gramofon Pro-Ject. Szczegóły u doradców w salonie Q21.

Pełna specyfikacja urządzenia - https://www.q21.pl/haiku-audio-origami.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 470 / 3379
 • Zaawansowany użytkownik
23-10-2018, 12:00
Polk Audio Signature E w salonie Q21

Najnowsza seria kolumn Polk Audio Signature E w pełni dostępna w salonie Q21.
https://bit.ly/2xlvTuC

Nowa seria kolumn Polk Audio Signature E opiera się na sukcesie oryginalnej serii Signature. Wprowadzono jednak pewne zmiany, które wpływają korzystanie na jakość dźwięku. Zmiany obejmują szczegółowo dopracowane, lepiej działające przetworniki liniowe, lepsze dostrojenie basu, dodatkowo obudowy zostały solidniej usztywnione. Dzięki opatentowanemu przez Polk Audio rozwiązaniu Dynamic Balance Technology Driver inżynierowie byli w stanie zintegrować najbardziej odpowiednie, starannie dobrane materiały oraz najbardziej wydajną geometrię, analizując cały system elektroakustyczny i mechaniczny każdego głośnika. Oferując o 3dB więcej basu niż tradycyjny port basowy, technologia Polk Power Port dostarcza większy, lepiej kontrolowany i głębszy bas.
Seria Signature E składa się z trzech kolumn podłogowych, dwóch kolumn centralnych oraz trzech modeli podstawkowych, dając możliwość zbudowania tak systemu stereofonicznego, jak i rozbudowanej konfiguracji wielokanałowej.
Serdecznie zapraszamy na odsłuchy kolumn do salonu Q21.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21