Audiohobby.pl

Salon Q21 - nowości, promocje, prezentacje.

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
19-08-2019, 08:23
Najnowsze amplitunery Cambridge Audio AXR w atrakcyjnych zestawach promocyjnych w salonie Q21

Salon Q21 serdecznie zaprasza do skorzystania z promocyjnej oferty kilkunastu zestawów stereo, zbudowanych na jednym z dwóch najnowszych amplitunerów stereofonicznych Cambridge Audio AXR85 i AXR100 oraz optymalnie dobranych zestawów kolumn Monitor Audio.

Pełna oferta znajduje się pod linkiem - https://www.q21.pl/product/search?query=axr

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
20-08-2019, 20:08
Naim Mu-So QB 2 w salonie Q21

Mu-so Qb 2 to nowy członek nagradzanej i chwalonej rodziny systemów muzycznych Naim. Druga generacja urządzenia nie różni się znacząco wyglądem zewnętrznym od poprzednika, jednak dzięki poprawie wydajności sprzętowej jak i oprogramowania, spore zmiany zaszły wewnątrz. Mu-so zyskał nowe pokrętło głośności wraz z panelem sterowania, który rozświetla się po zbliżeniu ręki. Oprócz wygodnego panelu, urządzeniem możemy sterować za pomocą pilota lub aplikacji. W kompaktowych wymiarach Mu-so Qb 2. generacji upakowano moc muzyczną 300W, którą odtwarzają zupełnie nowe głośniki. Urządenie przesyła strumieniowo muzykę w wysokiej rozdzielczości (Qb może obsługiwać pliki do 32bit/384kHz) przez UPnPTM. Można przeglądać miliony utworów za pomocą AirPlay 2 (w tym Apple Music), Spotify Connect, TIDAL, Chromecast i radia internetowego. Ulepszona łączność Wi-Fi zapewnia bardziej płynne przesyłanie strumieniowe, podczas gdy Ethernet pozostaje opcją, jeśli wolisz połączenia kablowe. Możesz także podłączyć urządzenia bezprzewodowo przez Bluetooth. W Mu-so Qb 2. generacji wejście USB obsługuje odtwarzanie muzyki z napędów USB, podczas gdy wejście optyczne oznacza, że możesz łatwo podłączyć telewizor i cieszyć się lepszą jakością dźwięku z twoich ulubionych programów telewizyjnych, filmów i gier. Mu-so Qb 2 już niebawem będzie dostępny w salonie Q21.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/naim-mu-so-qb-2.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
22-08-2019, 15:53
Denon serii "600" w salonie Q21

Denon wprowadził do swojej oferty nową serię segmentów stereofoniczych "600". W skład linii wchodzi wzmacniacz PMA-600NE oraz odtwarzacz DCD-600NE.

Denon dołożył wszelkich starań, aby wyeliminować zakłócenia i zachować wyjątkową jakość dźwięku w praktycznie każdym aspekcie nowej serii 600. Zintegrowany wzmacniacz PMA-600NE został opracowany w oparciu o zaawansowaną autorską technologię Denon z pojedynczym obwodem wzmacniacza mocy typu push-pull - Advanced High Current (AHC). Dostarcza on 70 W czystej mocy na kanał (4 omy, 1kHz, THD 0,7%, 2 kanały). Podobnie jak komponenty Denon Hi-Fi serii 800 i 1600, wzmacniacz PMA-600NE oferuje łączność cyfrową, w tym streaming Bluetooth obsługiwany przez konwerter cyfrowo analogowy 24 bit/192kHz, który sprawia, że odtwarzane pliki cyfrowe brzmią niesamowicie realistycznie.

Aby zapewnić duży zakres dynamiki, inżynierowie Denon starannie wybrali każdy element i zaprojektowali sekcję wzmacniacza mocy od podstaw, aby uzyskać pasmo przenoszenia aż do 100 kHz. Główny transformator zasilający ma osobne uzwojenia dla obwodów audio i sterujących, a także zintegrowanego mikroprocesora z trybem zatrzymania. Tryb analogowy wybierany przez użytkownika pozwala PMA-600NE funkcjonować jako wzmacniacz czysto analogowy, wyłączając wejścia cyfrowe oraz moduł Bluetooth. Eliminacja wpływu zakłóceń cyfrowych o wysokiej częstotliwości na sekcję analogową umożliwia słuchaczom cieszenie się ich ulubionymi źródłami analogowymi z niesamowitą klarownością i doskonałą wiernością odtwarzanej muzyki.

Aby zminimalizować wibracje i wpływ otoczenia, wzmacniacz PMA-600NE wyposażony został w bezpośrednią mechaniczną konstrukcję niwelującą wibracje oraz opatentowaną formę obudowy wykonanej w technologii Signal Level Divided Construction (SLDC) po to, aby zapewnić, że tylko prawdziwe i zamierzone szczegóły muzyki są wzmacniane i przesyłane do głośników.
PMA-600NE oferuje pięć wejść analogowych, w tym wejście Phono MM z nowym korektorem EQ o wysokim stopniu wzmocnienia, dwa wejścia optyczne, jedno wejście koaksjalne oraz bezprzewodowy streaming przez Bluetooth.

Od ponad 35 lat Denon konstruuje wysokiej jakości odtwarzacze CD dla użytkowników indywidualnych i komercyjnych. Odtwarzacz CD Denon DCD-600NE bazuje na tym doświadczeniu. Obsługuje formaty CD, CD-R/RW, MP3 i WMA oraz jest wyposażony w technologię przetwarzania sygnału Denon AL32, dzięki czemu możesz zawsze cieszyć się najlepszym możliwym brzmieniem kolekcji płyt CD.

Odtwarzacz CD został wyposażony w transformatory mocy umieszczone bezpośrednio nad izolatorami, co zapobiega niepożądanym wibracjom. Dla słuchaczy-purystów, którzy chcą jeszcze bardziej podnieść jakość odsłuchu, dostępny tryb Pure Direct przekazuje dźwięk bezpośrednio do wzmacniacza, dezaktywując przedni wyświetlacz, który w przeciwnym razie może zabarwiać dźwięk. Gwarantuje to uzyskanie czystego, precyzyjnego brzmienia.

Ponadto, konstrukcja obwodów w odtwarzaczu DCD-600NE została tak zaprojektowana, aby ścieżki sygnału były możliwie jak najkrótsze. Dzięki warstwowym płytkom drukowanym i krótszym obwodom interferencje między lewym i prawym kanałem zostały zmniejszone, a niekorzystny wpływ na sygnał audio jest znacząco zminimalizowany. W rezultacie ścieżki obwodów odtwarzacza DCD-600NE zapewniają czystszy sygnał audio, który pozostaje wierny oryginalnemu nagraniu.

Link do nowych produktów w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/blog/nowa-seria-segmentow-stereofonicznych-denon-600.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
24-08-2019, 11:35
Jeśli lubicie klimaty "vintage", koniecznie musicie umówić się na odsłuch w salonie Q21 zestawu Ars-Sonum Filarmonia SM w połączeniu z kolumnami Klipsch Forte III

Bardzo lubimy ten wzmacniacz za naturalne, niewymuszone brzmienie połączone z dużą dawką dynamiki (co we wzmacniaczach lampowych wcale nie jest oczywiste), przyjemną, analogową barwę i świetne nasycenie dźwięku. Poza tym jest fajny plankton i mikro-dynamika. Tym razem zestawiliśmy go z kolumnami Klipsch Forte III z serii Heritage. Duże, pierwszoplanowe, bezpośrednie brzmienie, duży wolumen, klubowa barwa, świetne granie! Jeżeli podoba Wam się klimat "vintage" będziecie usatysfakcjonowani.
Zarówno brzmienie jak i wygląd zasługują na rekomendację! Polecamy!

Link do prezentowanych produktów w sklepie Q21.pl:
- wzmacniacz Ars-Sonum Filarmonia SM - https://www.q21.pl/ars-sonum-filarmonia-sk-dostawa-gratis.html
- zestaw kolumn Klipsch Forte III - https://www.q21.pl/klipsch-forte-iii-orzech.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
28-08-2019, 10:51
Audiovector QR - kolumny idealne?

40 lat temu Ole Klifoth założył firmę Audiovector, a powodem był według założyciela brak na rynku kolumn, które potrafiły zabrzmieć w domu tak, jak brzmiała muzyka w salach koncertowych. Oczywiście nie uda się przenieść brzmienia, atmosfery koncertu na żywo, jednak odpowiednio skonstruowana kolumna jest w stanie zapewnić zbliżone doznania akustyczne. W takim duchu od czterech dekad tworzone są kolumny Audiovector. Kiedy w 2016 roku została zaprezentowana nowa seria QR, była dla branży niespodzianką. Producentowi udało się w tak atrakcyjnych cenach zawrzeć tak dużo technologii, solidności i elegancji. Jak informuje Mads Klifoth, syn założyciela, obecnie zarządzający marką Audiovector, w kolumnach serii QR zastosowano bardzo zaawansowane technologicznie przetworniki. Wysokimi częstotliwościami zajmuje się wstęgowy przetwornik AMT. Membranę tweetera pokryto złotem, a panel przedni wykonano z anodyzowanego aluminium. Głośniki nisko-średniotonowe są konstrukcjami o długim skoku i zostały wyposażone w podwójne magnesy. Ich membrany mają konstrukcję kanapkową, składającą się aż z trzech warstw. Co jednak najważniejsze, pierwsze odsłuchy były zaskoczeniem. Kolumny grały świeżo, żywo, ze świetną dynamiką, swobodą. Udało się coś, co wydawało się niemożliwe.
Obecnie seria QR liczy sześć kolumn. Dwie podłogówki QR5 i QR3 są uzupełnione monitorami QR1. Dla fascynatów kina domowego w ofercie znajduje się głośnik centralny QR C, płaskie kolumny efektowe QR Wall oraz potężny aktywny subwoofer QR SUB. Oferta jest pełna.

Audiovector QR to jedna z ciekawszych i bardziej przemyślanych serii kolumn w średnich pułapach cenowych. Jest dedykowana osobom, szukającym dźwięku świeżego, dynamicznego, koncertowego, ale nie sztucznie upiększonego, podbitego. Audiovector czaruje, sprawiając że słuchanie muzyki staje się ogromną przyjemnością.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na właśnie taki czarujący odsłuch muzyki do salonu Q21, pełna oferta modeli kolumn Audiovector QR dostępna jest w salonie i gotowa do prezentacji w naszych salach odsłuchowych. Idealnym uzupełnieniem kolumn Audiovector serii QR jest wzmacniacz Moon 250i.

Oferta kolumn Audiovector QR w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/product/search?query=audiovector+qr

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
29-08-2019, 13:18
Trochę świeżych nowości od Topping Audio w salonie Q21.

D70, DX7s i D50s to trzy najnowsze przetworniki cyfrowo/analogowe od firmy Topping. Wszystkie z urządzeń posiadają wbudowane przedwzmacniacze stereo, dzięki czemu możemy je podłączyć bezpośrednio do końcówek mocy lub kolumn aktywnych i sterować ich głośnością. Urządzenia przyjmują sygnał USB: 44,1kHz - 768kHz / 16Bit-32Bit, DSD64 - DSD512 (Native), DSD64 - DSD256 (Dop) oraz 44,1kHz - 192kHz / 16Bit - 24Bit na wejściach coaxial i optycznym. D50s to usprawniona wersja D50 uzupełniona o bezstratną transmisję Bluetooth, D70 pracuje na podwójnej, flagowej kości AKM AK4497, natomiast DX7s wyposażono w ESS ES9038Q2M SABRE. Najnowsze urządzenia można zamówić w jednym z dwóch kolorów: czarnym i srebrnym. Przetworniki już niebawem będą dostępne w salonie Q21. Zapraszamy na odsłuchy.

Oferta produktów Topping Audio w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/manufacturer/topping-audio

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
03-09-2019, 16:47
Salon Q21 prezentuje najnowszy sieciowy wzmacniacz Denon PMA-150H

Denon zaprezentował swój najnowszy wzmacniacz sieciowy. PMA-150H dla "nowoczesnych audiofilów” dysponuje mocą 70 watów na kanał a także tunerem FM / DAB + oraz szerokim wyborem opcji bezprzewodowego przesyłania muzyki. Oprócz Wi-Fi, Bluetooth i AirPlay 2, PMA-150H wykorzystuje platformę bezprzewodowego strumieniowania muzyki w wielu pokojach Denon HEOS (która oferuje dostęp do Spotify, Tidal, Deezer, Amazon Music, radia internetowego TuneIn, a także strumieniowania sieciowego uPnP) . Obsługa Amazon Alexa, Google Assistant i Siri dodaje sterowanie głosowe do listy możliwości. Zaprojektowany, aby pasować do serii Denon Design, wnętrzności PMA-150 są umieszczone pomiędzy 5-milimetrowymi panelami aluminiowymi, aby zredukować wibracje. Na przodzie urządzenia znajdziemy wyświetlacz OLED i „diamentowy” pierścień regulacji głośności. Cztery cyfrowe wzmacniacze wykorzystują technologię DDFA (Direct Digital Feedback Amplifier) firmy Qualcomm w celu zmniejszenia szkodliwych szumów i drgań w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji wzmacniaczy klasy D. Wbudowany przetwornik USB-DAC może odtwarzać pliki do 384 kHz / 32 bity (z komputera stacjonarnego). Cyfrowe i analogowe połączenia, odtwarzaczy CD, telewizorów i gramofonów obejmują: dwa analogowe wejścia RCA, dwa wejścia optyczne, jedno cyfrowe wejście koncentryczne, wyjście przedwzmacniacza subwoofera oraz wejścia cyfrowe USB-A i B. Najnowsze dziecko Denon'a już niebawem będzie można przetestować w salonie Q21. Zapraszamy.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/denon-pma-150h-kredyt-10x0-dostawa-gratis.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
04-09-2019, 11:14
Salon Q21 prezentuje najnowsze słuchawki bezprzewodowe Grado GW100

Grado Labs już od 1953 roku tworzy produkty, a pierwsze bezprzewodowe słuchawki to tylko pierwszy krok do tego, czego możemy spodziewać się w przyszłości. GW100 to wyjątkowo dopracowana, bezkompromisowa konstrukcja. Wewnątrz GW100 pracują przetworniki sygnowane marką Grado, są takie same, jakie występują w modelach klasycznych przewodowych. Przetworniki są precyzyjnie dostrojone do każdej z obudów. GW100 to pierwsze na świecie słuchawki bluetooth z otwartym tyłem. Obudowy głośników i elementy wewnętrzne zostały zaprojektowane od podstaw w celu zmniejszenia ucieczki dźwięku nawet o 60%. Słuchawki mogą pracować do 15 godzin po pełnym naładowaniu.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/grado-gw100.html

Z niecierpliwością czekamy na pierwszą dostawę słuchawek do Polski.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
04-09-2019, 15:40
Fiio EH3 NC w salonie Q21

Marka Fiio, to dobrze znany producent przenośnego sprzętu muzycznego od odtwarzaczy Hi-Res zaczynając, przez przenośne wzmacniacze słuchawkowe aż na samych słuchawkach kończąc. Najnowszy wyrób tego producenta to bezprzewodowe słuchawki nauszne Hi-res FiiO EH3 NC. Słuchawki mogą pochwalić się aktywną redukcją szumów oraz połączeniem Bluetooth w najnowszej wersji 5.0, który zapewnia stabilny i wyraźny sygnał. W konstrukcji zastosowano dynamiczne przetworniki tytanowe o rozmiarze 45mm. Dzięki ich wysokiej jakości, uzyskamy pełne, wyraźne brzmienie. Aktywna redukcja szumów ANC współpracująca ze specjalnym systemem FeedForward (FF) i FeedBack (FB) Hybrid pozwala na całkowite odcięcie się od zewnętrznych dźwięków. Do dyspozycji mamy również wejście analogowe 3,5 mm oraz USB. Bateria pozwala na 40 godzin ciągłej pracy, a w trybie gotowości słuchawki wytrzymają aż 1000 godzin. Słuchawki już niebawem będzie można przetestować w salonie Q21.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/fiio-eh3-nc-dostawa-gratis.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
05-09-2019, 10:55
Audiovector serii R w ofercie salonu Q21

Audiovector zaprezentował nowe modele kolumn serii R. Mowa o modelu podłogowym R3, podstawkowym R1, kolumnie centralnej RC oraz subwooferze aktywnym R SUB. Każda z kolumn występuje w trzech dobrze znanych odmianach: Signature, Avantgarde oraz Arrete, oprócz subwoofera, który na tą chwilę doczekał się tylko najdroższej wersji Arrete. Poszczególne odmiany różnią się od siebie przede wszystkim zastosowaniem innych głośników wysokotonowych, są to odpowiednio R AMT INTEGRATOR / S-STOP w najlepszej odmianie, R AMT w wersji Avantgarde i R EVOTECH w Signature. Oprócz tego najnowsze konstrukcje charakteryzuje o 25% sztywniejsza konstrukcja korpusu, oraz odgród wewnętrznych, nowe, kanapkowe membrany z włókien aramidowych oraz wykończenie Italian Walnut, African Rosewood Satin White oraz Black Ash. Najnowsze kolumny już niebawem będzie można posłuchać w salonie Q21. Zapraszamy na odsłuchy.

Link do kolumn Audiovector w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/manufacturer/audiovector/kolumny-stereo

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
06-09-2019, 11:30
Vincent CD-200 w salonie Q21

Do oferty produktów marki Vincent dołączył najnowszy przedstawiciel serii TubeLine, charakteryzującej się urządzeniami o niewielkich rozmiarach i szerokości 21 cm. CD-200 to jak wskazuje oznaczenie odtwarzacz płyt CD. Urządzenie jest idealnym kompanem wzmacniacza zintegrowanego SV-200, co nie oznacza, że nie spełni się również w innych stereofonicznych konfiguracjach. Oprócz idealnie dopasowanego wyglądu, podobnie jak w przypadku wzmacniacza, sygnał muzyczny przekształcany jest z formy cyfrowej na analogową poprzez doskonały układ DAC PCM176 Burr-Browna, a następnie kierowany do dwóch lamp 6N1. Takie rozwiązanie sprawia, że muzyka jest gładka i naturalna a przekaz nie zmęczy nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. Urządzenie występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej a o jego możliwościach sonicznych będziemy mogli się przekonać już niebawem, podczas indywidualnych odsłuchów w salonie Q21. Zapraszamy na prezentacje.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/vincent-cd-200-czarny.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
09-09-2019, 11:30
Onkyo TX-8390 na żywo na targach IFA Berlin 2019.

Rzeczywiste wrażenia są lepsze niż prezentują zdjęcia. To bardzo potężne, niezwykle ciężkie urządzenie. Brak kompromisów w budowie i zastosowanych materiałach. Jeśli tylko będzie grał tak dobrze, jak wygląda, hit murowany! Już się nie możemy doczekać, kiedy pierwsze egzemplarze trafią do naszego show-room w salonie Q21.

Przypomnijmy, Onkyo TX-8390 to najnowszy flagowy amplituner sieciowy. Poniżej pełen opis urządzenia.

Ten luksusowo wyposażony amplituner, łączy bogactwo możliwości audio-wideo z solidną architekturą stereo, energetyzując rozrywkę telewizyjną, gry i muzykę dzięki mocy 200 W + 200 W. Linia rodziny Onkyo Pure Hi-Fi znajduje odzwierciedlenie w aluminiowym panelu przednim o grubości 5 mm i elementach sterujących, niestandardowym zasilaczu i podwójnych kondensatorach 10 000 μF. Czterordzeniowy SoC obsługuje wielopoziomową platformę audio w standardzie 802.11ac 2x2 MIMO Wi-Fi, w tym wbudowany Chromecast, AirPlay 2 i DTS Play-Fi. Odbiornik ma certyfikat Works with Sonos i Works with Alexa i może być sterowany głosem za pomocą Siri, Google Assistant i urządzeń obsługujących Alexa. Wbudowane są popularne usługi strumieniowego przesyłania muzyki. Bezprzewodowa technologia Bluetooth, wejście phono i obsługa dźwięku Hi-Res Audio, w tym MQA, jeszcze bardziej zwiększają możliwości rozrywki.

Połącz swoje źródła z wysublimowanym dźwiękiem
Zaprojektowany z niezwykłą dbałością o szczegóły, aby kusić entuzjastów hi-fi, TX-8390 ma połączenia umożliwiające wzmocnienie wszystkich form rozrywki telewizyjnej, muzyki i źródeł audio. Wejścia obejmują HDMI, dźwięk analogowy i SPDIF, przedwzmacniacz gramofonowy, Wi-Fi, technologię bezprzewodową Bluetooth i dźwięk USB. Towarzysząca aplikacja na smartfony gromadzi dźwięk w wielu pokojach, zarządzanie usługami przesyłania strumieniowego i sterowanie odtwarzaniem w jednym prostym interfejsie. GUI z przezroczystym OSD upraszcza konfigurację i obsługę.

Dynamiczne wzmocnienie dźwięku
DAA to nasz oryginalny system wzmacniający. Przez dziesięciolecia udoskonalano go, aby z wiernością odtwarzał każdy rodzaj materiału, uwalniając emocje w muzyce. Niezwykły dźwięk uzyskuje się poprzez dostrojenie każdej niestandardowej części za pomocą ucha, dzięki czemu wzmacniacz nie tylko ma dobre parametry, ale także brzmi niesamowicie. Szybka dynamika, szerokie pasmo przenoszenia i wstrząsające 200 W + 200 W mocy analogowej realizowane są za pomocą napędu wysokoprądowego i oryginalnej topologii wzmacniacza. Wysoki prąd poprawia kontrolę głośników, wydłużając skok przetwornika, aby artykułować całą falę dźwiękową, jednocześnie śledząc każdą nutę z absolutną precyzją.

Zbudowany w celu ograniczenia szumów
Wiele środków przyczynia się do doskonałej wydajności S / N. Płytka HDMI ma krótkie ścieżki sygnału i dobrze wykończone uziemienie, aby zapewnić czysty potencjał. SoC jest izolowany w celu zmniejszenia zakłóceń sygnałów analogowych. Tymczasem obwód filtra wyjściowego VLSC usuwa szum modulowany impulsowo o wysokiej częstotliwości. Rezultatem jest wyraźniejszy dźwięk, lepsza separacja instrumentów i duża, przestronna scena dźwiękowa.

Spersonalizowane słuchanie dzięki My Input
Przełącznik na panelu przednim My Input zapewnia łatwy dostęp do dowolnych czterech wybranych wejść. Zapisz żądaną głośność początkową, tryb odsłuchu i ustawienia tonów, aby dźwięk był odtwarzany dokładnie tak, jak lubisz w ciągu kilku sekund.

Dźwięk Hi-Res w formatach PCM, MQA lub DSD
Konwersja cyfrowo-analogowa przez przetwornik AKM obsługuje odtwarzanie dźwięku Hi-Res do 384 kHz / 32-bit, a także DSD256, DSD128 i DSD64. Odbiornik zawiera również technologię MQA, która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio MQA, zapewniając dźwięk oryginalnego nagrania. Albumy w MQA można przesyłać strumieniowo z obsługiwanych usług online lub pobierać do pamięci USB , komputera PC / NAS i odtwarzać przez TX-8390.

Ciesz się wyborem platformy audio multirom
TX-8390 to serce domowej rozrywki. Strumieniowe przesyłanie treści z Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer i TuneIn można udostępniać TX-8390 i innym obsługiwanym głośnikom jako część systemu wielopomieszczeniowego za pośrednictwem Works with Sonos, wbudowanego Chromecasta, AirPlay 2, DTS Play -Fi i FlareConnect. Alternatywnie możesz przynieść świat wysokiej jakości radia cyfrowego do swojej przestrzeni życiowej dzięki wbudowanemu radiu DAB + / FM.

Współpracuje z Sonos
TX-8390 możemy bezproblemowo podłączyć do domowego systemu dźwiękowego Sonos: wystarczy sparować go z Sonos Connect. Odbiornik budzi się, zmienia dane wejściowe i odtwarza z żądaną głośnością na polecenie z aplikacji Sonos.

Muzyka sterowana za pomocą głosu z AirPlay 2 i Siri
AirPlay to technologia Apple zaprojektowana do sterowania domowymi systemami audio i głośnikami w dowolnym pomieszczeniu - za pomocą ekranu lub po prostu pytając Siri - bezpośrednio z iPhone'a, iPada, HomePod lub Apple TV.

Tryby HDMI Sub / Zone Out
Drugie wyjście HDMI ma dwa tryby. Tryb strefy 2 udostępnia filmy z odtwarzaczy podłączonych do odbiornika do drugiego telewizora i można oglądać tę samą lub inną zawartość na dowolnym ekranie. W tym trybie wyświetlacz pomocniczy może uzyskać dostęp do wideo tylko z wejść HMDI 1–3. Tryb Sub Out jest idealny do podłączenia projektora, ponieważ obsługuje sygnały ze wszystkich wejść HDMI. Sub Out może odtwarzać jedno źródło na jednym lub obu ekranach jednocześnie.

Link do urządzenia w sklepie Q21.pl:
- Onkyo TX-8390 w kolorze czarnym - https://www.q21.pl/onkyo-tx-8390-czarny.html
- Onkyo TX-8390 w kolorze srebrnym - https://www.q21.pl/onkyo-tx-8390-srebrny.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
10-09-2019, 17:00
Nowa modele subwooferów REL S w salonie Q21

Rel, znakomity producent wysokiej jakości subwooferów aktywnych, zaprezentował dwie nowości, przynależące do odświeżonej serii S. Mowa o subwooferach S510 i S812. Oba urządzenia całkowicie przeprojektowano, zaczynając od przetwornika przez nowy wzmacniacz, a na obudowie kończąc. Obie konstrukcje charakteryzują się zastosowaniem przetwornika umieszczonego na froncie oraz membrany biernej zainstalowanej na spodzie obudowy. S510 dysponuje przetwornikiem i membraną bierną w rozmiarze 10" (250mm), S812 analogicznie 12" (300mm). Oba urządzenia to koncepcje średniej wielkości subwoofera z poziomem wydajności na poziomie flagowej konstrukcji z niesamowitym stylem i niszczycielską mocą. Zapewniają niewiarygodne poziomy wszechstronnego działania zarówno w przypadku ścieżki muzycznej jak i filmowej. Dają klientom przedsmak tego, co oferują modele referencyjne za ułamek ich ceny. Przy projektowaniu nowej serii zwrócono uwagę na wymagania dotyczące zasilania, ulepszenia przetworników i specjalne filtry, ulepszając każdy z nich, aby wydobyć jeszcze więcej dźwięku. Wszystko to uzupełniono udoskonaleniami obudowy niezbędnymi do tego, aby całkowity efekt był jeszcze lepszy. Najnowsza seria S to triumfalny rozwój, który przekroczył wszelkie oczekiwania zespołu projektowego Rel.

Najnowsze subwoofery już niebawem będzie można przetestować w salonie Q21. Zapraszamy.

Linki do produktów w sklepie Q21.pl:
- REL S510 - https://www.q21.pl/rel-s510.html
- REL S812 - https://www.q21.pl/rel-s812.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
13-09-2019, 10:55
Gramofon Pro-Ject The Classic teraz w salonie Q21 w specjalnej cenie 3399 zł.

The Classic otrzymał nagrodę dla najlepszego gramofonu europejskiego, którą przyznaje co roku stowarzyszenie EISA.

Trochę teorii:
Gramofon posiada pływające sub-chassis, ramię 9, talerz z aluminium – 30cm. Sub-chassis ustawione jest na 6 kulkach, wykonanych z absorbera TPE. Wykonane jest metodą kanapkową - łączy MDF i aluminium. Talerz osadzono na sub-talerzu, którego trzpień wykonano z hartowanej, polerowanej stali nierdzewnej. Całość pracuje w mosiężnym łożysku z wkładem z Teflonu. Napęd paskowy pozwala za pomocą dwóch rolek pracować z prędkością obrotową 33 lub 45 obrotów na minutę. Główne chassis wykonano z drewna, stoi na dokręcanych nóżkach z wytłumieniem. Ramię o długości 9 przygotowano specjalnie pod ten koncept gramofonu. Rurka ramienia wykonana jest metodą kanapkową – aluminium i plecionka włókna węglowego. Precyzyjne japońskie łożyska wykorzystują technologię ceramiki cyrkonowej, nowa konstrukcja prowadzenia okablowania wewnętrznego pozwala na jeszcze większy swobodny ruch ramienia. Do konstrukcji przeciwwagi wykorzystano materiał tłumiący wyprodukowany przez firmę Ortofon. W zestawie wraz z gramofonem dostarczana jest praktyczna plastikowa pokrywa oraz przewód połączeniowy RCA-RCA z żyłką uziemiającą.

Zapraszamy serdecznie na prezentacje możliwości brzmieniowych gramofonu do salonu Q21.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/pro-ject-the-classic.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 552 / 3655
 • Ekspert
16-09-2019, 15:19
Kolumny Heco Direkt Einklang w salonie Q21.

Heco łączy najnowszą technologię z klasycznymi koncepcjami w wyjątkowej kolumnie Direkt Einklang. Tylko jeden 210 mm głośnik szerokopasmowy jest używany w wysokiej klasy 1-drożnym systemie z serii Direkt. Jako punktowe źródło dźwięku charakteryzuje się ponadprzeciętną przestrzennością, optymalną wydajnością i maksymalną precyzją. Ponieważ tylko jedna cewka drgająca jest wymagana dla pojedynczej obudowy, a ruchoma masa jest utrzymywana na niskim poziomie, głośnik można bez problemu podłączyć do wzmacniacza lampowego o mocy 5 watów, a także doskonale współpracuje z większymi wzmacniaczami tranzystorowymi. Jak zwykle w przypadku Heco, po raz kolejny zastosowano nowoczesny system pomiarowy Klippel w celu linearyzacji i optymalizacji całej struktury, w tym niezwykle lekkiego stożka papieru Heco Kraft, specjalnie zaprojektowanego stożka głośnika wysokotonowego i dwuprzewodowego układu napędowego. Ekskluzywne komponenty mieszczą się w misternie zaprojektowanej płaskiej obudowie MDF, która ma szeroką przegrodę i eleganckie wykończenie z jedwabistego, matowego lakieru.

Link do produktu w sklepie Q21.pl - https://www.q21.pl/heco-direkt-einklang-bialy.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21