Audiohobby.pl

Salon Q21 - nowości, promocje, prezentacje.

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
25-03-2019, 15:31
Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe pokazy najnowszego gramofonu Audio-Technica AT-LP120X

AT-LP120XUSB to udoskonalona wersja znakomitego gramofonu AT-LP120-USB. X w nazwie dodaje kilka różnic w stosunku do pierwowzoru. Urządzenie wykorzystuje nowy silnik DC z napędem Direct-Drive, a także regulowaną dynamiczną kontrolę anty-skatingu. Oprócz tego na ramieniu znalazł się nowy headshell, na którym zainstalowano wkładkę z nowej serii AT 95. Wkładka wykorzystuje igłę ze szlifem eliptycznym 0,3 × 0,7 mil, ale jest również kompatybilna z dowolną igłą z serii VM95, oferując szeroki wybór opcji na każdym poziomie cenowym. Całość dopełnia wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z odłączanym przewodem RCA. Gramofon obsługuje prędkości 33 1/3, 45 oraz 78 obr./min, obsługa jest całkowicie manualna. Talerz został odlany z aluminium a na nim zainstalowano filcową matę. Wyjście USB umożliwia konwertowanie nagrań analogowych do postaci cyfrowej - do tego celu należy pobrać bezpłatne oprogramowanie Audacity. W komplecie otrzymujemy gramofon, wkładkę, kabel USB, kabel RCA oraz pokrywę, co sprawia, że urządzenie jest gotowe do działania zaraz po wyjęciu z pudełka. AT-LP120XUSB dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Obie wersje dostępne są w salonie Q21. Zapraszamy na odsłuchy.

Link do produktów:
- wersja czarna - https://www.q21.pl/audio-technica-at-lp120x-czarny.html
- wersja srebrna - https://www.q21.pl/audio-technica-at-lp120x-srebrny.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
27-03-2019, 09:17
Salon Q21 prezentuje najnowszą wersję interkonektów RCA i XLR Tellurium Q Ultra Black II

Najnowsze interkonekty analogowe Tellurium Q Ultra Black II są znaczącym krokiem naprzód w stosunku do poprzedniego modelu, czego można było się spodziewać po każdym z dotychczasowych wyrobów firmy. Co stwierdzono po odsłuchach drugiego wydania Ultra Black? Są one gładsze, dokładniejsze i bardziej szczegółowe z większym rozmachem i niesamowitymi efektami trójwymiarowymi. Zbudowane w celu uzupełnienia kabla głośnikowego, sprawdzą się również w samodzielnej aplikacji. Testy odsłuchowe jednoznacznie potwierdzają, że w stosunku do starej wersji, nowa jest bardziej dokładną, a nawet cichszą w przerwach pomiędzy dźwiękami. Oczywiście jest to znacząca i łatwo słyszalna poprawa, dokładnie taka jakiej można oczekiwać od marki Tellurium Q. Nowe interkonekty występują w wersjach z wtykami RCA lub XLR. Najnowsze produkty, już niebawem będzie można porównać w salonie Q21. Zapraszamy.

Link do produktów:
- wersja RCA - https://www.q21.pl/tellurium-q-ultra-black-ii-rca.html
- wersja XLR - https://www.q21.pl/tellurium-q-ultra-black-ii-xlr.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
02-04-2019, 12:09
Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych słuchawek Audio-Technica ATH-MSR7b

Następca niezwykle cenionego na całym świecie modelu MSR7. Słuchawki Audio-Technica ATH-MSR7b pozwalają wybrać między standardowym lub zbalansowanym połączeniem ze źródłem, oferują dźwięk w jakości high-res, zapewniając przy tym wygodę użytkowania znaną z modelu ATH-MSR7.

Stworzone z myślą o zaawansowanych odtwarzaczach muzycznych
Audio-Technica ATH-MSR7b są udoskonaloną wersją cieszącego się znakomitą opinią w branży modelu ATH-MSR7 z serii Sound Reality. Nowy model został zaprojektowany tak, aby z łatwością odwzorować wyśmienitą jakość dźwięku generowaną przez cyfrowe odtwarzacze muzyczne, w szczególności modele wykorzystujące zbalansowane połączenia A2DC. Pozostając wizytówką serii SR, nowa konstrukcja zachowuje cenioną na całym świecie charakterystykę dźwiękową poprzednika, wprowadzając przy tym wiele ulepszeń w odniesieniu do komfortu użytkowania.

Przetworniki True Motion, technologia Multi-layer Air Damping
Przetworniki True Motion o średnicy 45 mm z membranami pokrytymi diamentopodobną powłoką są źródłem emocjonującego dzwięku ATH-MSR7b. Projektanci zastosowali również rezystor z siatką akustyczną ze stali nierdzewnej, której zadaniem jest udoskonalenie odpowiedzi wysokich częstotliwości, a także basowy rezystor akustyczny, zapewniający precyzyjną odpowiedź niskich tonów. Ponadto w słuchawkach wykorzystano technologię Multi-layer Air Damping, która kontrolując przepływ powietrza i redukując niepożądane wibracje zwiększa czystość brzmienia. Wszystko to sprawia, że lekkie i w pełni mobilne słuchawki ATH-MSR7b pozwalają cieszyć się prawdziwym dźwiękiem wysokiej rozdzielczości w dowolnym miejscu i czasie.

Zbalansowane połączenie
Z myślą o uzyskaniu najwyższej jakości dźwięku projektanci przygotowali ATH-MSR7b do obsługi zbalansowanego połączenia (stąd litera „b” w nazwie modelu), które wykorzystywane jest w przypadku najbardziej zaawansowanych mobilnych urządzeń audio. MSR7b dostarczane są wraz z dwoma 1,2-metrowymi przewodami typu Y ze złączami A2DC po stronie słuchawek: jeden z 5-biegunową zbalansowaną wtyczką mini 4,4 mm oraz drugi z 3-biegunowym stereofonicznym złączem mini 3,5 mm.

Komfort użytkowania? Jeszcze wyższy niż dotychczas
Najnowsze słuchawki ATH-MSR7b wyróżniają się także jeszcze wyższym komfortem użytkowania. Projektanci w muszlach słuchawek zastosowali nową, jeszcze lepszą piankę z efektem pamięci, a dodatkowo aż o 20 proc. zmniejszyli wagę słuchawek w porównaniu z ATH-MSR7 (290 g ATH-MSR7 kontra 237 g ATH-MSR7b). Ponadto inżynierowie udoskonalili pałąk nagłowny, dzięki czemu zredukowali siłę nacisku, co przekłada się na większą wygodę podczas długiego słuchania muzyki.

Słuchawki dostępne są w kolorach:
- czarnym - https://www.q21.pl/audio-technica-ath-msr7b-czarny.html
- brązowym - https://www.q21.pl/audio-technica-ath-msr7b-brazowy-kredyt-10x0-dostawa-gratis.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
04-04-2019, 10:32
Prezentacje najnowszego wzmacniacza lampowego Haiku Audio Origami EL34 SE w salonie Q21

Origami to wzmacniacz lampowy pracujący w klasie A w ramach topologii Single-Ended (SE), czyli jest to wzmacniacz z pojedynczą lampą mocy. Ten typ wzmacniaczy to Święty Graal wielbicieli wybitnego dźwięku – również ze względu na minimalną możliwą ilość elementów elektronicznych, które mają wpływ na prezentację brzmieniowych detali.
Stopień wstępny zbudowano na lampach ECC82, znanych ze swoich znakomitych parametrów, a stopień mocy oparto o powszechnie lubiane lampy EL34. Lampowy zasilacz zbudowano przy użyciu lampy 5C3S.
Moc wyjściowa wynosi 10W. Wzmacniacz posiada dwa wejścia liniowe oraz wyjście dla zespołów głośnikowych 4 lub 8 Ohm. Potencjometr głośności to granatowy Alps, wszystkie rezystory są metalizowane, podstawki ceramiczne, ze złoconymi stykami, gniazda Neutrika i Schurtera. Chassis jest stalowe, lakierowane na czarno, front i gałka z pełnego aluminium.
W przypadku konstrukcji Single Ended cały sygnał przetwarzany jest przez jedną lampę, przynosi to dodatkowe korzyści: można pominąć odwracacz fazy i użyć wyłącznie stopni wzmacniających – układ staje się minimalistyczny – dźwięk jest bardziej naturalny i delikatniejszy. Otrzymujemy czyste i bardzo bogate brzmienie – które pozwala cieszyć się materiałem muzycznym w pełnej krasie. Wyjątkowość naszej propozycji to pełna synergia wyrafinowanej konstrukcji, wysmakowanego brzmienia i przystępnej ceny.

Link do urządzenia - https://www.q21.pl/haiku-audio-origami.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
08-04-2019, 16:00
MCR612 to odświeżony, multifunkcyjny amplituner CD od Marantz. Urządzenie w stosunku do poprzednika (MCR611) uzupełniono o najnowsze funkcje sieciowe. Amplituner w dalszym ciągu odtwarza płyty CD, WMA / MP3 (CD-R / RW), posiada wbudowany tuner FM / AM i DAB+ oraz dysponuje mocą: 60 W x 2 (6 omów) lub 4x 30 W dla głośnika A / B z indywidualnym ustawieniem głośności. Co zatem zyskujemy kupując najnowszy model? Przede wszystkim możemy strumieniowo przesyłać muzykę z ulubionych źródeł: TuneIn, radia internetowego, Spotify, TIDAL i ze smartfona przez AirPlay 2 lub Bluetooth. Oprócz tego MCR612 wspiera agentów głosowych Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri, dzięki czemu możemy w pełni sterować urządzeniem głosowo. Oprócz standardowych plików WAV / FLAC / ALAC 192kHz / 24bit, urządzenie obsługuje DSD 2.8 / 5.6 MHz i odtwarzanie bez przerw (WAV / FLAC / ALAC, DSD). Do podłączenia zewnętrznych źródeł cyfrowych służą dwa wejścia optyczne. Zapraszamy na indywidualne odsłuchy do salonu Q21.

Link do urządzenia:
- wersja czarna - https://www.q21.pl/marantz-mcr612-czarny.html
- wersja srebrna - https://www.q21.pl/marantz-mcr612-srebrny.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
09-04-2019, 10:59
Nowości od Tellurium Q w salonie Q21

Do sprzedaży trafiły nowości Tellurium Q z serii Ultra Black II. Znajdziemy w niej kable głośnikowe, zworki, interkonekty zarówno RCA jak i XLR, kable cyfrowe oraz USB. Seria Ultra Black II jest znaczącym krokiem naprzód w stosunku do poprzedniej serii. Co stwierdzono po odsłuchach drugiego wydania Ultra Black? Dźwięk jest gładzszy, dokładniejszy i bardziej szczegółowy, z większym rozmachem i niesamowitymi efektami trójwymiarowymi. Do sprzedaży trafiły również dwa najnowsze kable zasilające Silver Power oraz Silver Diamond Power. Wszystkie produkty do zobaczenia i odsłuchania w salonie Q21. Zapraszamy.

Linki do nowych produktów:
- kabel głośnikowy Tellurium Q Ultra Black II Speaker - https://www.q21.pl/tellurium-q-ultra-black-speaker-ii.html
- komplet zworek Tellurium Q Ultra Black II Jumper - https://www.q21.pl/tellurium-q-ultra-black-jumper.html
- interkonekt analogowy Tellurium Q Ultra Black II RCA - https://www.q21.pl/tellurium-q-ultra-black-ii-rca.html
- interkonekt analogowy Tellurium Q Ultra Black Ii XLR - https://www.q21.pl/tellurium-q-ultra-black-ii-xlr.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
12-04-2019, 09:00
Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszych słuchawek Focal Stellia.

Słuchawki zamknięte
Stellia to wysokiej klasy słuchawki nauszne, wyposażone w nową generację ekskluzywnych, elektrodynamicznych przetworników, zdolnych do pracy przy niskim obciążeniu akustycznym, oferując jednocześnie niezwykle szeroką charakterystykę częstotliwościową (5 Hz - 40 kHz). Dzięki najnowocześniejszej technologii zintegrowanej z przetwornikami (bezramowa, miedziana cewka drgająca, kopuła berylowa w kształcie litery M), Stellia zapewnia doskonały dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to artykulacja basowa, czy detale o najwyższej częstotliwości. Ponadto Stellia oferuje ekstremalnie niską impedancję przy 35 Ω, co sprawia, że słuchawki są bardzo łatwe do wysterowania przez wyjście mobilnego źródła dźwięku: doświadczaj czystości dźwięku, wszędzie.
Każdy komponent został opracowany z myślą o optymalnej akustyce, bez uszczerbku dla stylu. Ponieważ w firmie Focal innowacje wykraczają poza technologię; wpływa to dodatkowo na wykorzystanie produktu i estetykę. Aby w pełni cieszyć się muzyką i wzmocnić swoje emocje, odkryj Arche, doskonały audiofilski przetwornik cyfrowo-analogowy i wzmacniacz do połączenia ze słuchawkami hi-fi.

Totalny komfort
Stellia wykorzystuje opaskę z pałąkiem i elementy mechaniczne zaprojektowane pierwotnie dla słuchawek Utopia. Spójna krzywa pomiędzy tymi dwoma elementami zapewnia bezbłędny komfort, niezależnie od kształtu i wielkości głowy słuchacza. Odczucie wygody jest wzmocnione przez piankę o wysokiej sprężystości używaną do wkładek dousznych.

Wykończenie
Dwu-kolorowe wykończenie: koniak i mokka świadczą o skrupulatnej dbałości o każdy szczegół tych eleganckich słuchawek.

Kompletny zestaw
W zestawie znajdziemy wysokiej jakości przewód o długości 3 m, idealny do użytku w domu ze wzmacniaczem high-end, dzięki symetrycznemu 4-pinowemu złączu XLR. Jeden wysokiej jakości kabel o długości 1,2 m zaprojektowany do urządzeń przenośnych z gniazdem 3,5 mm. Sztywna walizka podróżna.

Link do produktu: https://www.q21.pl/focal-stellia.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
16-04-2019, 09:51
Najnowszy, potężny subwoofer REL HT1508 Predator w ofercie salonu Q21.

HT1508 Predator jest znakomitym produktem wsród szybko rosnącej oferty subwooferów do kina domowego firmy REL, mającej na celu podkreślenie wyjątkowo wysokiej wydajności. Wyposażony w przetwornik CarbonGlas 15 "(380 mm) ze skokiem całkowitym 3" (150 mm), napędzany potężnym wzmacniaczem o mocy 800 watów pozwoli nie tylko usłyszeć, ale i poczuć efekty niskotonowe w kinowych produkcjach. Potężny, choć względnie kompaktowy Predator, jest tym co potrzebujesz, aby zmienić reguły gry. Predator to niszczyciel, nie tylko gdy jest używany w dedykowanych aplikacjach kina domowego o wysokiej mocy, ale także w systemach stereo podczas odtwarzania muzyki. HT1508 to wyjątkowe połączenie lekkiego, nowoczesnego 15-calowego przetwornika CarbonGlas (380 mm), podłączonego do potężnego liniowego wzmacniacza o mocy 800 W, który zapewni niezwykłą dynamikę, zużywając zaledwie 20 watów na wolnych obrotach. Wewnętrznie opracowano specjalnie dostosowane filtry wejściowe do kina domowego, które wytwarzają wyjątkowo płaską charakterystykę przenoszenia aż do 20Hz. Subwoofer już niebawem będzie dostępny w salonie Q21. Zapraszamy na prezentacje.

Link do produktu: https://www.q21.pl/rel-ht1508.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
19-04-2019, 08:43
Leben CS-600X z Adam Vox Set w salonie Q21

Dziś coś naprawdę ciekawego - Adam Vox Set oraz Leben CS600X. Obie firmy łączy wiele - wysmakowany design, perfekcyjna jakość wykonania i dbałość o detale. Dodatkowo obie firmy nawet na chwilę nie zapominają o dźwięku. Połączenie dwóch wyjątkowych produktów zaowocowało wyjątkowym brzmieniem. Głębia, barwa, detal to tylko kilka z wielu wybitnych cech jakie można przypisać temu zestawowi. Polecamy i zapraszamy na odsłuchy do salonu Q21!

Linki do prezentowanych produktów:
- https://www.q21.pl/leben-cs-600x.html
- https://www.q21.pl/adam-vox-set-hff-w-ca.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
24-04-2019, 14:24
Salon Q21 serdecznie zaprasza na prezentacje najnowszego wzmacniacza lampowego Haiku Audio Selene 6550 A RC.

Selene 6550 A to najnowsza propozycja wzmacniacza lampowego polskiego producenta Haiku Audio. Urządzenie pracuje w klasie A i jest zbudowane w oparciu o przeznaczone do urządzeń audio, amerykańskie lampy 6550. Lampy to klasyczna tetroda strumieniowa skonstruowana w zakładach Tung-Sol w 1955 na potrzeby rodzącego się rynku scenicznego, studyjnego i domowego Hi Fidelity. Układ wzmacniacza nawiązuje do konstrukcji z lat 40 ubiegłego wieku. Główne elementy stanowią: przeciwsobny stopień mocy, odwracacz parafazowy oraz zasilacz z dławikiem. Rozbudowane transformatory wyjściowe posiadają uzwojenia włączone w anody, siatki ekranujące oraz katody lamp mocy techniką dzielonego obciążenia. 6550 A generuje moc 30W na kanał, posiada 4 wejścia liniowe i jedno wyjście dla głośników 4 i 8 Ohm. Zdalne sterowanie pilotem podkreśla funkcjonalność urządzenia. Jak brzmi najnowszy Selene? Przekonajcie się sami podczas indywidualnych odsłuchów w salonie Q21. Zapraszamy.

Link do produktu: https://www.q21.pl/haiku-audio-selene-6550-a-rc-kredyt-20x0-dostawa-gratis.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
25-04-2019, 14:01
Salon Q21 serdecznie zaprasza na premierowe odsłuchy najnowszego subwoofera Klipsch SPL-150

Klipsch SPL-150 to nowość wśród subwooferów aktywnych. Następca niezwykle popularnego modelu R-115SW został opakowany w klasyczną obudowę z MDF o konstrukcji otwartej. 15 calowy głośnik Cerametallic skierowano do przodu, a do jego napędu służy wzmacniacz cyfrowy o mocy 400W RMS. SPL-150 oprócz standardowych możliwości regulacji t.j. mocy, odcięcia, fazy oraz automatycznego wyłączenia, możemy rozbudować o bezprzewodowy moduł WA-2, dzięki któremu umieścimy subwoofer w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, bez konieczności podłączenia i chowania długiego przewodu sygnałowego. Maksymalne SPL urządzenia to 122dB a częstotliwość graniczna sięga 18Hz. Gwarantuje to niezapomniane wrażenia dźwiękowe, zarówno w konfiguracjach kina domowego jak i klasycznego stereo. Urządzenie do zobaczenia w salonie Q21. Zapraszamy na odsłuchy.

Link do produktu: https://www.q21.pl/klipsch-spl-150.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
29-04-2019, 10:38
Subwoofer Audiovector QR Sub w promocji "Kup za pół ceny" w salonie Q21.

W przypadku zakupu dowolnego wzmacniacza lub amplitunera oraz jednego z modeli kolumn Audiovector serii QR w cenach prezentowanych na stronie sklepu Q21, subwoofer Audiovector QR Sub można zakupić w połowie prezentowanej ceny tj. w cenie 2245 zł.
Promocja "Kup za pół ceny" nie łączy się z innymi promocjami, dotyczy to wszystkich elementów zestawu. Nie obowiązuje wtedy promocyjny kredyt 0% oraz gratisy dokładane do produktów.

Link do produktu: https://www.q21.pl/audiovector-qr-sub.html

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
04-05-2019, 11:11
Salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy zestawów stereo z kolumnami, przygotowanymi na bazie amplitunera Cambridge Audio One. Większość zestawów dodatkowo wyposażona jest w moduł sieciowy, zapewniający dostęp do pełnej funkcjonalności sieciowej.

Cambridge Audio One to kompaktowy system hi-fi, umożliwiający strumieniowe odtwarzanie dźwięku z różnych źródeł, dzięki posiadaniu wielu wejść cyfrowych, łączności Bluetooth i tunera radiowego DAB+. Wyposażony we wzmacniacz klasy AB i konwerter cyfrowo-analogowy WM8728 firmy Wolfson, system One daje moc 30 W na kanał, dzięki czemu każda muzyka brzmi tak, jak trzeba. Przy odpowiednio dobranym zestawie kolumn możemy liczyć na wysokiej klasy dźwięk, jeden z lepszych dostępnych z urządzeń kompaktowych.

Pełna oferta zestawów Cambridge Audio One - https://www.q21.pl/manufacturer/cambridge-audio/stereo-miniwieze

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
06-05-2019, 14:04
Sonos One Gen2 w salonie Q21

Na rynku pojawiła się odświeżona wersja znanego i cenionego głośnika multiroom Sonos One. Drugą generację odróżnimy, po etykiecie na spodzie urządzenia, na której znajdziemy oznaczenie "Gen 2". Większość za was pomyśli, że na tym różnice się kończą. Jednak tak nie jest. Gen 2 posiada nowy procesor, większą pamieć oraz technologię Bluetooth Low Energy (BLE). Podobnie jak w przypadku Beam, BLE może być wykorzystywana do tymczasowej komunikacji między telefonem/tabletem podczas procesu wstępnej konfiguracji. Technologia ta jednak nie służy do przesyłania strumieniowego treści audio. Po ukończeniu konfiguracji Sonos One Gen 2 wykorzystuje sieć Wi-Fi do przesyłania strumieniowego i aktualizacji oprogramowania tak samo, jak Sonos One. Co zatem zmienia szybszy procesor i większa pamięć operacyjna? Przede wszystkim urządzenie jest gotowe na sterowanie głosowe, można zwiększyć głośność, pominąć utwór lub wyciszyć mikrofon. Dodatkowo technologia BLE i moc obliczeniowa mogą umożliwić wprowadzenie nowych funkcji, których pierwotny model nie będzie mógł obsłużyć. Sonos One wykorzystuje parę wzmacniaczy impulsowych i wbudowanych sterowników niestandardowych, które zostały starannie dostrojone tak, aby uzyskać bogate brzmienie wypełniające przestrzeń. Gen2 bezproblemowo współpracuje z Sonos One jako część pary stereofonicznej i pary głośników przestrzennych kina domowego. Te i wiele innych funkcji można przetestować podczas indywidualnej prezentacji w salonie Q21. Zapraszamy.

Sonos One Gen2 (czarny) - https://bit.ly/2vH26v6
Sonos One Gen2 (biały) - https://bit.ly/2Y8MZGU

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21

Q21

 • 550 / 3651
 • Ekspert
06-05-2019, 15:47
Flagowe podłogówki Pylon Audio Diamond 30 dostępne w salonie Q21.

Diamond 30 - największa 3-drożna konstrukcja wolnostojąca linii Diamond, w której zastosowano znaną i cenioną 19mm kopułkę tekstylną firmy Scan Speak. Średnie tony odtwarza wyspecjalizowany 15cm głośnik norweskiego Seasa a dół pasma podobnie, jak w modelu Diamond 28, powierzono parze 18cm celulozowych przetworników niskotonowych.

Diamond 30 oprócz wyrafinowania, znanego z mniejszych modeli, oferuje większą komunikatywność i wgląd w nagrania. Prezentacja zyskuje na neutralności, przy zachowaniu muzykalnego klimatu. Układ 3-drożny, dzięki większej swobodzie w kształtowaniu charakterystyki oferuje niższe zejście basu, nie tracąc przy tym nic z przekazu w całym paśmie. Zestaw został tak skonfigurowany by móc zapewnić odpowiednie nagłośnienie większych pomieszczeń.

Wysokiej jakości obudowy głośnikowe zostały wykonane z solidnych płyt MDF, wzmacnianych w newralgicznych miejscach oraz wytłumione matami bitumicznymi i naturalną wełną owczą.
Kolumna wyposażona jest w cokół, który oprócz efektu wizualnego, stanowi solidną podstawę antywibracyjną.

Link do produktu: https://bit.ly/2PlbErC

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl
Salon audio-video Q21