Audiohobby.pl

ZU Audio ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 10:24
fifan, kable to dla mnie folk :) Ae kolumn faktycznie ejstem ciekaw...zwłaszcza ze kolejna aplikacja tonsilowskiego APT ;) ....ach te hiendy :))))


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 10:29
ceny mają rzeczywiscie bardzo OK, pewnie większosć uzywki bo to audiogon ale jednak...
http://cgi.audiogon.com/cgi-bin/srch_fs.pl

kable to nawet bardzo OK.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Kryspin

  • 20 / 5875
  • Użytkownik
09-07-2008, 13:01
Czy to pewne że w Druidach są APT ?
Dystrybutor chyba się po prostu zmienił, ale to chyba dobrze, bo na kilka maili do Łodzi z pytaniem gdzie mogę odsłuchać Druidy, nigdy nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 13:05

Kryspin, masz wątpliwości ? :)))) ...ale pewnie "modyfikowany" ;)

Ten APT nie jest jakiś specjalnie masakryczny. Spoko.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 13:08
3 x APT :)


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Bacek

  • 2366 / 5883
  • Ekspert
09-07-2008, 14:24
Co prawda to już ich etykieta ale ... czemu im nie wierzyć
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 14:30
Bacek, to nie jest kwestia wiary. Kwestią wiary jest nie widziec ze to tonsilowski APT50 :))))
....nie jest taki ostatni ten glośnik - serio....choć nawet Tonsilowi zdarza sie robic lepsze....tylko ze ZU kupuje Eminenca  a nie Tonsila i pewnie bladego pojęcia o jakiejś fabryce we Wrześni - stad biora to co daje Emionence....no i bardzo dobrze.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Adamo D

  • 194 / 5829
  • Aktywny użytkownik
09-07-2008, 14:31
Arspo Audio - to specyficzna firma ... trza dzwonić do pana Jacka

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 14:39

adamo, dzwoniłem z rana i cisza. Mam jeszcze jeden kontakt -  lepszy niz telefoniczny :)
Aspro(jezeli jest dystrybutorem) to chyba od niedawna ? Nie słyszalem o zadnych recenzjach w polskiej prasie....druidy ktore kiedyś staly chyba u jozwy niebardzo sie tam spisały, ale tez nie slyszałem zeby mial odpowiedniego wzmaka do takich kolumn....moze sie myle....w kazdym razie na imprezach typu AS nie były zdaje sie u nas pokazywane, w salonach audio tak jak ktoś pisał nikt nie słyszał o tych głośnikach....a na zachodzie zdają sie byc dość popularne ?

\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Bacek

  • 2366 / 5883
  • Ekspert
09-07-2008, 14:42
No ale skoro to "tuningowany" driver (skoro ZU sobie do nazwy dodali), to mogli oznaczenie zmienić, tak dla nie poznaki. Bo jak się u nas dowiedzą to niewielu będzie zainteresowanych. Chociaż z drugiej strony na targach mówili w tonsilu że na altusach niezły interes robili to może jednak rynek jest jakiś ;)
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Bacek

  • 2366 / 5883
  • Ekspert
09-07-2008, 14:42
błąd nie "robili" tylko nadal robią
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

lancaster

  • Gość
09-07-2008, 14:45
Bacek, mi osobiście APT nie przeszkadza. Liczy sie całosć . I jezeli miałbym zamiar tego typu konstrukcję kupic to Tonsil akurat nie bylby tu żadnym argumentem in minus. Ale to dla mnie. Problem mogą miec snoby ze to nie jakiś.....no dobra bez wymieniania producentów zagramanicznych :) ...tylko tonsil.


\'Wiadomo, ze taki a taki pomysl jest nie
    do zrealizowania. Ale zyje sobie jakis
    nieuk, ktory o tym nie wie. I on wlasnie
    dokonuje tego wynalazku.\'

Bacek

  • 2366 / 5883
  • Ekspert
09-07-2008, 20:19
Ale ja się nie nadymam, przecież wiesz że u mnie też tonsil stoi. O ile mnie pamieć nie myli to dwa lata temu na audioshow były wlm bez superpaca czyli pewnie z tym apt\'em i całkiem zacnie to grało.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Adamo D

  • 194 / 5829
  • Aktywny użytkownik
10-07-2008, 00:23
lancaster - a na telefon komórkowy dzwoniłeś czy na stacjonarny?. Bo z tego co mi wiadomo komórka to jedyny sposób na kontakt z Jackiem ...

fifan

  • 8 / 5764
  • Nowy użytkownik
10-07-2008, 10:24
lancaster - dzwoniles do arspo czy do soundclub? arspo nie jest juz dystrybutorem zu, kiedys chyba byli ale rzeczywiscie nie bylo o Zu Audio bardzo slychac, to chyba taka specyfika arspo audio - w zasadzie nie bardzo slychac w "prasie" o wiekszosci ich marek mimo ze wciaz maja ciekawe rzeczy,
Próbowałem też kiedyś przez arspo kupic kabel słuchawkowy Zu Mobius, niestety się nie udało i musialem ściągnąć bezpośrednio z usa.

teraz dystrybutorem zu audio jest soundclub z warszawy, to nowa firma, wczoraj z nimi rozmawialem, na ich stronie jest tez sporo informacji o zu audio i linkow do recenzji druidów. zu audio zmiana dystrybutora wyjdzie pewnie na dobre...
FiFan