Audiohobby.pl

Drewniane wariacje na temat słuchawek znanych producentów

michauczok

  • 45 / 3453
  • Użytkownik
16-04-2015, 23:46
Bardzo chętnie zrobię te DT150, ale muszę je mieć fizycznie u siebie, żeby im dorobić obudowy. I wydaje mi się że bez wymiany pałąka się nie obędzie, bo ten firmowy jest... dziwny. Choć może zyskuje przy bliższym poznaniu, i na wyglądzie, i na możliwościach adaptacji do customowej obudowy. No i oczywiście wygodniej jest mi zrobić obudowy okrągłe.

Perul, jak na ironię, te twoje beyery mi się osobiście bardzo podobają, kojarzą mi się z omegami ; ) Te nowe są fakt, bardziej urozmaicone, ale nie rozpatruję ich w kategoriach lepsze/gorsze, często mi się podoba taki prosty minimalistyczny design. 600 ohm na pewno warto tak przerobić, ale wypadałoby mieć do nich elektrownie - po usunięciu dampingu grają szybko, w stronę dobrych planarów.
Z tym grubym brzmieniem to nie tak że ono jest grube obiektywnie - dla mnie to subiektywne odczucie, bo moje sprzęty są po prostu wyjątkowo zwiewne, lubie tą ceche w dzwięku, i często mi jej brakuje :)

A jako bonusik - w aluminium też pracuję, tutaj regulowany secik do zaadoptowania w Grado.







P.S. Jeżeli to nie problem to będe od teraz wrzucał fotki przez zewnętrzny hosting - tak mi wygodniej.