| Temat / Zaczęty przez |
|---|
|
Philips Reciver 777
Zaczęty przez panterka |
|
PIONEER SA-608
Zaczęty przez JaKub92 |
|
Kenwood KA 3050 R
Zaczęty przez Hammer |
|
Obudowa - dla Diy wzmacniacza - 430-440mm
Zaczęty przez pień |
|
Fischer M300
Zaczęty przez Hammer |
|
UNITRA DIORA WS 418
Zaczęty przez JaKub92 |
|
DUAL CV 5060 serwis
Zaczęty przez Hammer |
|
Telefunken HR660
Zaczęty przez Hammer |
|
Denon DRA 335R naprawa
Zaczęty przez Hammer |
|
Musical Fidelity E11
Zaczęty przez vain |
|
Wzmacniacz na świetlówkach
Zaczęty przez almagra |
|
Słuchawkowy wzmacniacz przenośny DIY
Zaczęty przez asmagus |
|
Wzmacniacz+kolumny głośnikowe
Zaczęty przez Wojciech7 |
|
Wymiana lampy w wzmacniaczu
Zaczęty przez Samuel |
|
Magiczne oko 6E1P (EM80)
Zaczęty przez groszek33 |
|
Ciekawe wzmacniacze audio
Zaczęty przez Hammer |
|
Krell Kav300i i "pyknięcia" w kolumnach
Zaczęty przez kotd |
|
Technics SU VX700 . Brak dźwięku w słuchawkach.
Zaczęty przez zepter |
|
Wzmacniacz lampowy - Lafayette LA-224-B
Zaczęty przez dobrenuty |










