Audiohobby.pl

Inne => Kupię / Sprzedam => Wątek zaczęty przez: Lutek w 27-12-2019, 12:31

Tytuł: Kolumny podłogowe na 12-to calowych głośnikach Tannoy
Wiadomość wysłana przez: Lutek w 27-12-2019, 12:31
Typ:
sprzedam
Rodzaj:
kolumny podłogowe
Cena:
16 kzl
Kolumny zbudowane na wzór kolumn z linii Prestige Tannoy-a, na ich 12-to calowych głośnikach współosiowych, o objętości 105 litrów i wadze, prawie 50 kg każda.
Niespotykanie sztywna konstrukcja, zbudowana w całości ze sklejki brzozowej z zewnętrznymi elementami krawędziowymi frezowanymi w dębie. Wewnątrz duża ilość bardzo masywnych usztywnień - również ze sklejki brzozowej grubości (25 mm x 50 mm). Dookólne usztywnienie za głośnikiem, poniżej jeszcze dwa wieńce, w których są dwa połączenia ściany przedniej i tylnej. Dodatkowo pionowe usztywnienia ściany przedniej i takie same ściany tylnej. Ścianka dolna i górna również dodatkowo usztywniona ze względu na większą energie dłuższej fali stojącej - czyli pionowej. Kolumny w całości w naturalnym fornirze dębowym.
Dźwięk jaki oferują jest otwarty, bezpośredni, energetyczny, dźwięczny, szczegółowy o bardzo dobrej rozdzielczości (seperacji) i stereofonii, dzięki czemu mamy precyzyjną lokalizację pozornych źródeł. Bas szybki, głęboki, o bardzo dobrej odpowiedzi impulsowej, bez buczenia czy dudnienia.  Głośniki, ich membrany i zawieszenia w stanie idealnym – jak nowe.
Osoby zainteresowane zapraszam na posłuchanie.
Tytuł: Kolumny podłogowe na 12-to calowych głośnikach Tannoy
Wiadomość wysłana przez: Lutek w 27-12-2019, 17:59
I zdjecia: