Audiohobby.pl

Audio => DIY => Wątek zaczęty przez: Jofi w 31-01-2010, 13:46

Tytuł: glosniki SEAS i Dayton
Wiadomość wysłana przez: Jofi w 31-01-2010, 13:46
Pozdrawiam kolege w Polska, i mam dla vas  jedno pytanje, ja pojeham do Krakowa na wyzite i w tym razie bym chcial kupic glosniki seas i dayton. Jezeli zna ktos , ci jest dajaky sklep w Krakowie , gdie bym te glosniki mogl kupic? Jak zna ktos, prozse o wpiszanie dla mnie mail na jachymj@centrum.sk jaky jest  adres tego sklepu. Ja bym chcial kupic glosnik Dayton RSS315HF-4 1sztuk i seas najlepiej R17REX/P 2sztuki. Dzienkuje bardzo , ze mnie s mojim pomyslem pomozesz. Jozef (Slowacja)
Tytuł: glosniki SEAS i Dayton
Wiadomość wysłana przez: josef w 31-01-2010, 14:20
boję się, że tego tu od tak nie kupisz :(
nawet na stronie polinka nie widzę, żeby mieli te modele co podajesz (jakby mieli może wysłali by na Słowację)
Tytuł: glosniki SEAS i Dayton
Wiadomość wysłana przez: Bacek w 31-01-2010, 14:28
Ale w parts express są a polink czasami coś tam zamawia, więc można z nimi po negocjować żeby sprowadzili.

------------------------------------------------------------------------------------------------
Prawdziwa głupota za każdym razem pokona sztuczną inteligencję.
Tytuł: glosniki SEAS i Dayton
Wiadomość wysłana przez: ulan66 w 04-02-2010, 16:34
http://zap-audio.pl/sklep/index.php?main_page=advanced_search_result&search_in_description=1&keyword=Dayton+RSS315HF-4&x=0&y=0


kupowałem tam osobiście inne rzeczy i byłem zadowolony. Właściciel jest gościem kontaktowym, więc myślę że się dogadacie.
Pozdrawiam
Tytuł: glosniki SEAS i Dayton
Wiadomość wysłana przez: konrad w 04-02-2010, 19:03
To sklep killera- tego od zwrotnic z kalkulatora: http://www.akustyk.ayz.pl/forum/viewtopic.php?t=656
Dla zasady nic bym tam nie kupował.