Audiohobby.pl

Słuchawki niskiego lotu

Rolandsinger

  • 2894 / 5907
  • Ekspert
13-11-2012, 13:44
Pieprzę to, rzucam harówkę, wchodzę w branżę luksusową. Na początek słuchawki Rolandsinger Angel Voice Reference H8000 za 8000 euro, utrzymane w modnym klimacie emejzingu a la Apple + akcenty ekologicznego luksusu. Dźwięk można opisać gazetowym akronimem: hi-end.

Liczba sztuk ograniczona, zapisy od 30 listopada.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
13-11-2012, 13:51
Roland,

ty nie strasz, tylko zrób to!

komuniści mieli przynajmniej odwagę sprawdzić, czy ich teorie sprawdzają się w praktyce :)
Odszedł 13.10.2016r.

zdezintegrowany

  • 1278 / 4701
  • Ekspert
13-11-2012, 13:54
Roland -
nie wiem co dla Ciebie jest luksusem :)
ale odrobina pikowanego materiału + kawałek aluminium pokryty laminatem drewnopodobnym rodem z Leroy Merlin to raczej luksus nie jest!
no chyba że dla Ciebie ;)

zdezintegrowany

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
13-11-2012, 13:59
zdezi,

tu akurat Roland ma chyba rację - ostatnio to niemal wszystko jest luksusem
zobacz jakąkolwiek reklamę: nawet żeby osiągnąć zwykły tradycyjny wzwód potrzebujesz najlepszej pigułki na świecie
tzw. znak czasów
Odszedł 13.10.2016r.

zdezintegrowany

  • 1278 / 4701
  • Ekspert
13-11-2012, 14:03
magus --> spójrz na laminat jest łączony na pałąku ... nie przejdzie jako "lóksós" :)

zdezintegrowany

fallow

  • 6457 / 5876
  • Ekspert
13-11-2012, 14:06
No a pizzabox z Grado PS1000 albo plastik z AKG K1000 albo "radziecki" plastik ze Staxow (barzo kojarzy mi z radzieckimi suszarkami) luksusem nie pachnie a ludzie sie luksusowo jakos przy nich czuja :))

Roland - nie tedy droga. Obcowanie z tymi sluchawkami musi miec wymiar religijny. Najlepiej zwykle nieopilowane drewno ktore wbija sie w czache albo ciezki metal albo plastik, ktory sie lamie. Ten produkt musi miec historie i tlo. Musi byc romantyczny bohater, ktory walczy z serwisem i zmaga sie z przeciwnosciami losu :) Jak produkt bedzie dobry to jak ten bohater ma sie narodzic ? :D

magus

  • 20990 / 5909
  • Ekspert
13-11-2012, 14:07
ja tam wierzę w Rolanda
to jest po prostu taka specjalna klapka, pod którą kryje się numer seryjny i autograf Rolandsingera
ale że to jest właśnie produkt z kategorii hi-luks-end, to jego oznaki nie mogą być ostentacyjne
Odszedł 13.10.2016r.

Rolandsinger

  • 2894 / 5907
  • Ekspert
13-11-2012, 14:28
>> magus, 2012-11-13 13:59:57
zdezi,

 tu akurat Roland ma chyba rację - ostatnio to niemal wszystko jest luksusem
 zobacz jakąkolwiek reklamę: nawet żeby osiągnąć zwykły tradycyjny wzwód potrzebujesz najlepszej pigułki na świecie
 tzw. znak czasów<<

Dokładnie. A wiecie jak się nazywa teraz warzywniak?

Studio owoców.

- A sklep z uszczelkami, klozetami i bateriami?

Atelier sanitariów.

- A z piecykami i węglem w workach po 20kg?

Salon ciepła.

- Buda z hot-dogami i frytkami?

Etiuda smaku.



____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

zdezintegrowany

  • 1278 / 4701
  • Ekspert
13-11-2012, 14:30
są jeszcze Galerie Wypieków, byle buda to apartament a najmarniej rezydencja :)

zdezintegrowany

Rolandsinger

  • 2894 / 5907
  • Ekspert
13-11-2012, 14:32
Gdybym nie wiedział, ile audiofools wydają na takie Staxy, to bym pomyślał, że to jakiś produkt z wczesnych lat zimnej wojny znaleziony przez wnuczka w piwnicy.

____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Rolandsinger

  • 2894 / 5907
  • Ekspert
13-11-2012, 14:34
Fallow, wisisz mi za klawiaturę, którą właśnie zalałem herbatą. Spodnie i upiorę na mój koszt.


____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Corvus5

  • 2596 / 5373
  • Ekspert
13-11-2012, 14:35
Sklep z przedpotopowymi radzieckimi słuchawkami?
Salon audio.

Rolandsinger

  • 2894 / 5907
  • Ekspert
13-11-2012, 14:35
Dalsze focie.
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Corvus5

  • 2596 / 5373
  • Ekspert
13-11-2012, 14:39
Obicie jak z psychiatryka :)

Rolandsinger

  • 2894 / 5907
  • Ekspert
13-11-2012, 14:43
To pikowana skóra z rodzimych baranów, częściowo z tych z audiostereo.pl

____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)