Audiohobby.pl

Prymitywna listwa zasilająca.

p.f.pawlikowski

  • 289 / 5888
  • Zaawansowany użytkownik
06-04-2011, 14:43
Filtr zamontowałem dla własnego spokoju, nie czuję specjalnie jego wpływu na brzmienie 9trzeby by dokonywac dokłądniejszych testów). Choć miewam problemy z przenoszeniem się zakłuceń z innych urządzeń na system, więc niech lepiej jest. Listwa ma ten plus, że jest stalowa, czyli jest ferromagnetykiem, odpowiednio ekranuje przed polami elektro-magnetycznymi, w przeciwieństwie do aluminiowych które raczej nie są za dobre do tego, jak mi wiadomo.

Wewnętrzna listwa plasitkowa wbrew pozorom nie jest taka najgorsza. Na początku i mnie nie miło zaskoczyła, ale po dokładniejszym ogłądnięciu, wydaje się całkiem solidna, zresztą jaka listwa nie ma środka z plastiku? Przynajmniej częściowo...? Mieć musi bo to jest także izolator swego rodzaju. A ta ma plus, że ma gniazda Schuko i w obudowie stalowej jest jeszcze miejsca na eksperymenty z filtrami, gniazdami itd ;))

zibra

  • 812 / 4995
  • Ekspert
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

  • Gość
07-04-2011, 19:33
Gustaw - kup sobie Badę i nie zawracaj gitary :)

p.f.pawlikowski

  • 289 / 5888
  • Zaawansowany użytkownik
08-04-2011, 15:04
Moja listwa przeszła małą modyfikację, tj. dorobione gniazdo IEC, co pozwoliło dobierać lepsze, innej długości kable na życzenie, przy okazji uzyskałem najlepszy możliwy wyłącznik w listwie, tj. poprostu odłączany kabel ;)

kamil_krotki

  • 26 / 5897
  • Użytkownik
26-04-2011, 22:58
A u mnie w listwie komputerowej jest spadek dynamiki a wpięte w gniazdko przez listwę legranda słychać trzaski przy włączaniu światła i urządzeń elektrycznych w domu, co zrobić? Dodam że mam kolumny aktywne i dac z przedwzmacniaczem na xlry.