Audiohobby.pl

Moje wypociny

Luka

  • 147 / 4922
  • Aktywny użytkownik
23-11-2010, 14:28
Bede tu od czasu wrzucac niektore z moich wypocin, jesli komus przypadna do gustu to zycze mile go sluchania

Na pierwszy ogien utwor o dosc mocnych motywach wschodnich.

www.ledzki.com/The_Sands_of_Time.mp3

Drugi kawalek to propozycja do teasera filmu o zyciu i smierci Pablo Escobara

www.ledzki.com/La_Cocaina.mp3

Trzeci to psikus  fragment dla Poldka z dedykacja od wszystkich hiphopowcow:D podklad moj a glos wiadomo kogo:)


www.ledzki.com/GabrielvsEminem.mp3

Jesl isie przyjme to zamieszcze wiecej:)

Pozdrawiam
Luka


  • Gość
23-11-2010, 15:11
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

znakomity ten pierwszy numer - sluchasz mozdzera  time i  ta druga  ...... z danielsonem  i fresco ?

oni maja  tam podobne klimaty ,  swietnie sie rozwinal na koniec sands of time .... jedyny co moze lekko przeszkadzac to piano ktore caly czas tak samo , ja bym modulowal i zmienial  przewroty i dodal jakies szesnastki , no i syntetynczne barwy  to przeszkadza ,  sprobuj  jakis kontaktow  z zywymi muzykami

Luka

  • 147 / 4922
  • Aktywny użytkownik
23-11-2010, 15:56
hej, dzieki marcin, ja malo co slucham polskich wykonawcow. Mozdzera czasami. Piano bylo zamierzone ale teraz jak patrze to tez bym tu i tam poprawil. Marcin a gdzie ty widzisz syntetyczne instrumenty w tym kawalku ? Przyznaje ze jedynie smyki nie sa bezposrednio live nagrywane, ale byly wczesniej zsamplowane czyli nagrani prawdziwi muzycy grajacy unisono w oktawie. Fajnie ze ci sie takie klimaty podobaja, mam ich wiecej:)

  • Gość
23-11-2010, 16:29
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

to powiedz dokladnie jak to bylo nagrane

tam slysze klarnet ?

 czy to jakis wschodni instrument ? bo na klarnecie gralem :)  

jo teraz co slysze to wydaje mi sie ze wszystko jest sztuczne przez to samplowanie , teraz slysze ze  kotly byly nagrane live przez muzyka , a piano ? co tam jeszze jest sitra  ? kitara ?

  • Gość
23-11-2010, 17:02
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

Gabriel nie obrazisz sie ? :)

dogralem kawalek pianinka do  kawalka  - daje na chwile zebys zobacz a pozniej odrazu usune

mowilem CI ze to prawie mozdzer - posluchaj teraz z moim pianinem :)


oczywiscie to zagralem od sztrzalu , ale chodzi o ogolne efekt

mozdzer niby.mp3

http://wyslijto.pl/plik/x9fg2mwqs5

Luka

  • 147 / 4922
  • Aktywny użytkownik
23-11-2010, 17:15
hehe spoko:) ale tu chodzi o klimat kawalka jesli zaczniemy uwidaczniac piano w bogatszych formach kawalek straci na klimacie jaki byl zamierzony.

Piano to Bosendorfer 290, zaden klarnet tylko Armenski Duduk ktorego posiadam ale bardziej zlozone fragmenty gra moj znajomy. Pozniej szarpane instrumenty Tar i Qanun no i tyle.

  • Gość
23-11-2010, 17:20
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

teraz z moim pianem kawalek dostal  troche zycia ,  bardzo ladna kompozycja ale bez piana mojego zbyt hermetyczna i zamknieta

wydaje misie z moim pianem lepiej to brzmi :) ale  to moje odczucie Gab

Luka

  • 147 / 4922
  • Aktywny użytkownik
23-11-2010, 17:24
kazdy ma swoje odczucia:) z nim juz nic nie zrobie bo prawa sprzedane.

  • Gość
23-11-2010, 17:24
Yvonne Egon oczywiscie sie zgdzi ze mna
rozejm Panowie - koniec  wojny na AH

wiadomo kawalek byl pierwotnie przeznaczony zeby robic klimat  , jesli  mialoby zostac to piano trzeba by dac skromniejszy podklad i nastawic sie  na solowe piano  jako prowadzace  

Luka

  • 147 / 4922
  • Aktywny użytkownik
23-11-2010, 17:31
teraz ucze sie grac na lirze korbowej:D niestety mam mozliwosc pozyczania.

&feature=related

Luka

  • 147 / 4922
  • Aktywny użytkownik
23-11-2010, 17:31
jak ograne w miare to dam filmik jak kelecze:)