Audiohobby.pl

Zbijanie napiecia anodowego

  • Gość
09-07-2009, 13:43
atopos:
1. jeśli chcesz sobie porozmawiać z kilkoma kolegami na tematy zwiazane ze swoimi psychozami to tak jak proponowałem otwórz swój serwis.

3. Tradycyjne w przypadku twojej wyjątkowo skromnej w tym przypadku osoby jechanie "katoli" przy okazji Wielkanocy, Bożego Narodzenia, Bożego Ciała, oraz pierdy na temat wlasnej doskonalości przeplatane żalem do świata i stekaniem "oj jak mi cieżko".....gówniarz.


3. Kazda jedna matka wychowująca swoje dziecko z sercem ma 100% bardziej odowiedzialne i bogatsze od twojego zycie duchowe. KAŻDA.


4. Jedyna przewage(jeśli juz chcesz rozmawiać w tych kategoriach, a widze ze chcesz wiecznie piłując "argumanty" itp) masz nad wiecznie nawalonym Zygą leżacym teraz na jakimś skwerku....po prostu nawalieś sie czym innym :)


5. Widze ze koledzy postanowili zrobic serwis za ciebie - co nie jest specalnie kształcace, bo znów nie wyciągniesz zadne nauki z lekcji.
 ....i znow dzialanie terapeutyczne szlag trafił - nie robcie tego atoposowi !


6. Ludzie normalni sporadycznie czują sie dobrze w towarzystwie osob chorych psychicznie - kiedy tym ostatnim bieżąca jazda podpowiada np. pokrzywdzenie.
Stale piszesz w liczbie mnogiej ZA uczestników serwisu.
serwis liczy z tego co widzę 1950 userów z czego 12(w tym 6 klonów camle i jeden twójj żałosny, ktory nie pisał w pogaduchach :)) chce przekazać tobie swoja twórczosc.
O przywróceniu pogaduch w te chwili nawet nie piszą, bo widzą co odpierdzielasz. Leki.



7. Nie licz na to, ze statystyczny pasjonat muzyki/audio będzie jak pan doktor - kiwal ze zrozumieniem glową czytajac kolejne objawienia które wrzuca Ci w glowę chemia.



8. Nie dziw sie ze twoje towarzystwo jest irytujace i nie czaruj sie....tylko i wyłącznie z tego samego powodu z którego towarzytwo zsikanego degustatora tanich alkoholi jest męczące dla pasażerów środków komunikacji miejskiej w godzinach szczytu.


9. Dla porzadku tylko przypomnę ze CONAJMNIEJ kilkunastu osobom PRZEZ TWOJĄ tu obecnosć odechciało sie pisac/uczestniczyc w serwisie.
Co jakiś czas ludzie zwaracali mi uwagę na twoje zachowanie, a gwarantuję Ci ze gdyby nie to ze przymykałem na Twoje "bystrzackie" prowokacje oko zgłoszeń byłoby sporo wecej i status trolla miabys pewnie po tygodniu pisania.
Ostatnio PRZEZ CIEBIE Piotr Ryka napisal ze nie chce tu więcej bywac...nie przez Ciebie ?

....w pewnym sensie nie....bo juz dawno powinieneś dostać bana....mogę wiec czesc odpowiedzialnosci za zle samopoczucie Piotra wziąc w tym przypadku na siebie.
Po czy jakby nigdy nic charczysz i zakładaz watki pt: "dlaczego wpisy Piotra nie sa usuniete"
Ja rozumiem, ze na tym też polega twoje schorzenie, ale sorry to jest robota na kozetce a nie serwisie.

Jestes osobą o usposobieniu destrukcyjnym. Ja to szanuję ale prosze realizowac swoje pasje w innym miejscu.
Rozumiem ze czascią ich realizowania jest syfienie innym....w końcu nasyfić sobie to zadna frajda, co ? ...nie wspominajac o tym, ze najpierw trzeba cokolwiek stworzyć....a to już wykluczone, no nie ?:)

10. Możesz sobie to wypierać ile tam chcesz na własny użytek chyba, ale takie są fakty.
Jestes miałkim starszym panem nawalonym chemia i pływającym w jej oparach.
Wartosć sentymentalna + niekiedy ludzki odruch przebijajacy sie przez klęby chemicznych oparów.

Won menel z serwisu
« Ostatnia zmiana: 01-01-1970, 01:00 wysłana przez lancaster »