Audiohobby.pl

WBA Grand Twin

-Pawel-

  • 4724 / 5519
  • Ekspert
01-03-2010, 22:40
A właśnie... Domzz dzięki za logo GT! Super wyszło :)

Jako sterownik zastosowałem Siemensa E288CC, w moim odczuciu gra przynajmniej klasę wyżej od standardowej 6H23P-EB, którą dostałem również ze wzmacniaczem. Siemens potrafi połączyć dokładność znaną z tranzystorów z lampową magią i rewelacyjną przestrzenią. W przyszłości zaopatrzę się pewnie w bogatszy wybór sterowników, póki co Siemens rządzi :)

Molibden

  • 1906 / 5917
  • Ekspert
02-03-2010, 03:40
Co to ma być?!

Tc & Pt - in norm
Active entrance

??
Speak English or Die!

powinno być odpowiednio:
Normal albo correct
oraz
Active input
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

asmagus

  • 4439 / 5463
  • Ekspert
02-03-2010, 14:21
Jak ustaliła się cena WBA GT ?

White Bird

  • Gość
02-03-2010, 15:13
Programista któremu zostało zlecone napisanie programu wsadowego do mikrokontrolera we wzmacniaczu Grand Twin przy tłumaczeniu polskich zwrotów skorzystał z translatora online i niestety zaowocowało to widocznymi błędami. Z powodu jego wyjazdu poprawki nie mogły być już wprowadzone przed wysyłką wzmacniacza. W przeciągu tygodnia w firmie pojawią się jednak nowe mikrokontrolery z poprawionymi zwrotami w języku angielskim. Wszystkie kolejne egzemplarze wzmacniacza będą już pozbawione tego niedopatrzenia. W egzemplarzu Grand Twin\'a który nabył Paweł można w bardzo prosty sposób samodzielnie wymienić mikrokontroler, ponieważ nie jest on lutowany a zainstalowany w odpowiednim gnieździe. Jak tylko nowe kontrolery pojawią się w firmie od razu wysyłam nową sztukę do podmiany.

pozdrowienia
WBA

-Pawel-

  • 4724 / 5519
  • Ekspert
01-06-2010, 15:25
Mam pytanko, na stronie podane jest, że moc GT wynosi 2 x 300mW / 100Ω. To ile dostają 32-ohmówki?

Druga sprawa, kiedy będą te obiecane mikrokontrolery z naprawionymi błędami językowymi? Z tego co się orientuję polskie napisy już są zastosowane w nowych egzemplarzach GT, czy mogę jeszcze liczyć na kostkę z napisami w jęz. angielskim do swojego egzemplarza?