Audiohobby.pl

LAPTOP+ DAC+WZM SLUCHAWKOWY+SLUCHAWKI

Sim1

  • 1829 / 5875
  • Ekspert
25-08-2012, 20:26
No jestem lekko rozczarowany, kto nam będzie teraz teoretyzował i robił prasówki audio ?! ;) Przeszedłeś w końcu na ciemną stronę mocy, hehe.

Gratuluję! zestaw się prezentuje rasowo i zapewne tak samo gra :).

MAG

  • 2393 / 5898
  • Ekspert
26-08-2012, 12:13

Gratulacje Mirku !

Bardzo dobry wybór , na pewno konfrontowałeś takie zestawienie z elektrostatami ważne że to Twoja decyzja i Tobie się taki zestaw i jego brzmienie podoba.

Kolejny użytkownik forum kupuje zestaw gdzie Vintage odgrywa wiodący % całości , czyżby zapaść u producentów?
To dowodzi że nie tylko wino i skrzypce ale i w innych dziedzinach znajdują się prawdziwe perełki .

Super zestaw napisz jak to się wszystko zgrało




Nie ma złej pogody jest tylko złe ubranie;)

MAG

  • 2393 / 5898
  • Ekspert
26-08-2012, 12:16


Mirku teraz wypada taki zestaw skonfrontować z zestawem Piotra , jestem ciekaw różnic? ewentualnie wyższości jednego nad drugim?






Nie ma złej pogody jest tylko złe ubranie;)

Radical

  • 721 / 5214
  • Ekspert
26-08-2012, 13:48
Gratulacje Mirku! Musze powiedziec ze poszlo mi w piety ;)

Gustaw

  • Gość
26-08-2012, 14:31
>> mirek10, 2012-08-25 14:18:48
Wszystko razem,jeszcze trzeba polaczyc kablami:

Szczere gratulacje. Fajny zestaw.

Jednak nie byłbym sobą gdybym nie dopisał, że mam nadzieję, że połączenie tego zestawu kablami nie będzie, tak czasochłonne jak jego kompletacja ;-)

mirek10

  • 1212 / 4411
  • Ekspert
26-08-2012, 14:57
Dziekuje wam wszystkim bardzo,gratulacje przyjmuje od was z wielka satysfakcja,bo od was dostac pochwale to wyroznienie i zaszczyt, bo jestecie starymi wyjadaczami i znawcami tematu,wiecie jak ciezko to wszystko skompletowac i jeszcze kupic za 50% ceny,co mi sie udalo w calej okazalosci,nawet nowe sprzety dostalem z wielkim dyskontem "nie moge  publicznie wszystkiego powiedziec".Wiem ze interesuje was porownanie z elektrostatami,przyjdzie na to czas ,jak i na porownanie z torem Piotra Ryki.Gustaw troche sie obawia oddalenia odpalenia tego toru i ma troche racji,moze nie z powodu kabli polaczeniowych ,bo sa jak widzieliscie kupione ,ale z powodu zmiany mieszkania w Londynie na wieksze i to teraz musi nastapic,mam tylko 2-3miesiece, dlatego odpalenie musi poczekac.Oczywiscie chcialbym stanac do walki z Wiktorem i zobaczyc co lepiej gra,mysle ze kiedys na zywo stoczymy ta walke,mysle ze z Piotrem bedziemy mieli podobne tory odsluchowe, z czego bardzo sie ciesze,bo bede wiedzial o czym pisze P.Ryka.Moim dalszym krokiem w przyszlosci bedzie kupno najlepszych sluchawek dynamicznych na swiecie i dazyl bede do posiadania podobnej kolekcji jaka ma Wiktor,wiadomo przeciwstawnej elektrostatom,wtedy powalczymy jak rowny z rownym!!!Jeszcze raz dziekuje za doping z waszej strony,mysle ze was nie zawiodlem.

walkman6

  • 333 / 5792
  • Zaawansowany użytkownik
26-08-2012, 18:23
>> mirek10, 2012-08-26 14:57:33

Gustaw troche sie obawia oddalenia odpalenia tego toru i ma troche racji,moze nie z powodu kabli polaczeniowych ,bo sa jak widzieliscie kupione ,ale z powodu zmiany mieszkania w Londynie na wieksze i to teraz musi nastapic,mam tylko 2-3miesiece, dlatego odpalenie musi poczekac.


To znaczy, że jeszcze nie uruchomiłeś systemu??? Że jeszcze nie słuchałeś przy pomocy swojego własnego HI-ENDu muzyki??? ;)

mirek10

  • 1212 / 4411
  • Ekspert
26-08-2012, 18:38
walkman6-jak moglem sluchac mojego toru, jak Cary przyszedl przed samym wyjazdem na urlop do Hiszpani, a sluchawki kupilem w dzien wyjazdu,przyszly teraz,jeszcze nie bylo czasu nawet dobrze popatrzec na to wszystko razem "teraz dopiero jest gra wstepna ,a potem dopiero bedzie orgazm"hi hi

walkman6

  • 333 / 5792
  • Zaawansowany użytkownik
26-08-2012, 19:24
Gratuluje cierpliwości :-) Osobiście sam był nie wytrzymał i podpiał byle sznurkami. Z pewnością powinno się to wszystko wygrzac. Bez wygrzewania orgazmu nie będzie. :-)

A tak na marginesie to jak się tak na czytam i na oglądam to aż mi zakupy chodzą po głowie. :-P

chrees

  • 1653 / 5911
  • Ekspert
26-08-2012, 22:30
NO mirek mirek... przepraszam za wszelkie dotychczasowe prześmiewcze komentarze... Osttanio na forum wcale głosu nie daję, ale no sam rozumiesz... szczerze życzę CI, żeby wszystko zagrało na miarę oczekiwań, a te są - sam wiesz dobrze - OGROMNE :D

Nie musisz się zadręczać, że nie kupiłeś Staxów. Tym razem nie zdetektowałęm momentu, w którym uszkodziłem pałąk ;>




-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

Kuba_622

  • 312 / 4937
  • Zaawansowany użytkownik
26-08-2012, 23:31
To były 507? :) Mógłbyś chociaż mówić, że dzieci popsuły albo pies ;)

Gustaw

  • Gość
26-08-2012, 23:51
>> chrees, 2012-08-26 22:30:51

Znowu?

W razie czego służę wykwintnym Toppingiem TP21, CAL-ami lub Philipsami 5401 na przetrwanie.

p.s. Zastanawiałeś się nad ksywką Staxbreaker ?

chrees

  • 1653 / 5911
  • Ekspert
27-08-2012, 20:23
Jedni słuchawki wygrzewają a inni je łamią... Taka jest różnica między audiofilami a prawdziwymi mężczyznami :)



-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

szwagiero

  • 2239 / 5913
  • Ekspert
27-08-2012, 23:06
chrees jakiś dziwny ten fetysz z łamaniem drogich przedmiotów :) przerzuć się może na coś tańszego, sam mogę Ci dostarczyć wiele towarów zastępczych, a słuchawki wezmę w zamian (oczywiście jak już będą naprawione;)

Gustaw

  • Gość
27-08-2012, 23:31
>> chrees, 2012-08-27 20:23:55
Jedni słuchawki wygrzewają a inni je łamią... Taka jest różnica między audiofilami a prawdziwymi mężczyznami :)


Czego się dotkniesz to pod kątem jakości zamienia się w Grado :)

ps. Nie kupuj Ferrari :)