Audiohobby.pl

Hybryda na akumulatorach.

Bacek

  • 2366 / 5896
  • Ekspert
24-02-2009, 09:36
Tak apropo tej hybrydy i basu to na moje ucho schodziła jeszcze niżej od Kella ale właśnie w tym zakresie dźwięk był już nie kontrolowany. Bardzo ciekawa konstrukcja, po podładowaniu akumulatorów/podciągnięciu basu mogła by bez kompleksów stawać w szranki z Krellem. Chociaż ja bym się chyba na taką baterię akumulatorów w domu nie zdecydował.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Prawdziwa głupota za każdym razem pokona sztuczną inteligencję.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

lancaster

  • Gość
24-02-2009, 09:40
Bacek, no nie dziwię sie :)
Pogadaj jeszcze z żoną na ten temat to nie bedzie "chyba" tylko "na pewno" :)))

Dla mnie uradzenie bardzo fajne....noooo....na akumulatory taie jakie byly("luzem") to tez bym sie nie zdecydował :)..ale jakby je zamknać w standardowej obudowie ala Krell ?;)

konto_usuniete

  • 56 / 5426
  • Użytkownik
24-02-2009, 10:48
Gdyby to obudować w podobne, nieduże pudełko (nawet kosztem zmniejszenia czasu pracy do 4-5 godzin) to sądzę, że nie byłoby oporów aby coś takiego wstawić do domu.

http://www.redwineaudio.com/Isabella.html

Bacek

  • 2366 / 5896
  • Ekspert
24-02-2009, 12:33
Żona żoną a sam chyba bym się nie zdecydował. Ciągle to ładować, akumulatory mają swoją żywotność, zdechnie w trakcie słuchania i przerwa. Gdyby Bóg chciał żebyśmy wszystko zasilali akumulatorami to w kopalniach nie wydobywali by węgla a akumulatory.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Prawdziwa głupota za każdym razem pokona sztuczną inteligencję.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES