Audiohobby.pl

Wasz zestaw marzeń

AdamWysokinski

  • 358 / 5901
  • Zaawansowany użytkownik
07-08-2008, 22:34
Hm, gdzieś mi zgubiło odpowiedź.

> Adamo D, 2008-08-07 22:10:24
> AdamWysokinski - też bym chciał mieć sugdena z serii masterclass - marzenia mamy podobne widzę ...
> a wiesz może kto ma w Polsce integre z serii masterclass ? gdzie można jej posłuchać?

Nie wiem kto ma, ale wiem kto mieć będzie :-) Obawiam się, że z odsłuchem będzie ciężko. Zapytałbym u Szemisa, ale wątpię, żeby miał Masterclass na miejscu. Ja wychodzę z założenia, że skoro to produkty tych samych inżynierów, którzy zaprojektowali i zbudowali A21 i Bijou, to Masterclass może być tylko dużo lepszy. W związku z tym nic nie ryzykuję kupując bez wcześniejszego odsłuchu :-)


__________
I am weasel!
Pozdrawiam,
Adam

grishnack

  • 849 / 5842
  • Ekspert
08-08-2008, 07:55
ile kosztuje integra Sugdena mastrclass i jak to gra?
poprosze o jakas krotka recenzje

  • Gość
08-08-2008, 09:38
"Zdzislav, 2008-08-07 17:41:15
ja to bym chciał żeby nagrywano muzykę bez kompresji... "

ja też ... reszta to pikuś ... ludzie zajmują się sieciówkami, a różnica między dobrze i źle nagraną płytą jest dostrzegana bez problrmu nawet przez słuchaczy którym dwa słonie nastąpiły na ucho ...

Zdzislav

  • 256 / 5912
  • Zaawansowany użytkownik
08-08-2008, 11:47
>> Jarek, 2008-08-08 09:38:51
"Zdzislav, 2008-08-07 17:41:15
ja to bym chciał żeby nagrywano muzykę bez kompresji... "

ja też ... reszta to pikuś ... ludzie zajmują się sieciówkami, a różnica między dobrze i źle nagraną płytą jest dostrzegana bez problrmu nawet przez słuchaczy którym dwa słonie nastąpiły na ucho ...


dokładnie, jeszcze mozna dodać:

Po co wam marzenie o super sprzęcie, skoro i tak maly procent nagrań pokarze na co go stać.

Adamo D

  • 194 / 5855
  • Aktywny użytkownik
08-08-2008, 12:39
AdamWysokinski - ja też wierzę że masterclass sugdena - będzie lepsze od 21a - zwłaszcza po tym co prezentuje ta seria jestem pełen optymizmu - ale... czy różnica jest warta aż takiej dopłaty??? - w tym chciałbym się uświadczyć - że warto...
A co do serii 21SE - na wyspach krążą opinie że jest "gorsza" od starszej serii 21A ... ale nie wiem czy to prawda nie porównywałem ...
Wiem że szemis ma - ale u niego z odsłuchami spory problem - po za tym jego ceny ....
Nie wiem może zaryzykuję i kupię na razie tylko cd z serii masterclass .... zobaczę .... przemyślę sprawę ...  

  • Gość
08-08-2008, 13:07
A ja bym chciał full-wypas zestaw Kondo...
Jak marzenia to marzenia!

Adamo D

  • 194 / 5855
  • Aktywny użytkownik
08-08-2008, 13:09
staszek_s - no oczywiście mój wyimaginowany sugden z serii masterclass byłby spięty najwyższymi modelami kondo...

ps. teraz "męczę" najtańszy komplecik kondo i jest ok ...

AdamWysokinski

  • 358 / 5901
  • Zaawansowany użytkownik
08-08-2008, 13:22
>> Adamo D, 2008-08-08 13:09:02
> staszek_s - no oczywiście mój wyimaginowany sugden z serii masterclass byłby spięty najwyższymi modelami kondo...

Moje Sugdeny będą (podobnie jak w tej chwili jest z Bijou) pospinane budżetowymi (no, dosyć ;-) Atlas Cables. Nie kręci mnie wydawanie tysięcy plnów na kable, a poza tym - i tak nie słyszę różnicy. Wolę kupować lepiej nagrane płyty :-)


__________
I am weasel!
Pozdrawiam,
Adam

  • Gość
08-08-2008, 14:23
ja też mam ten najtańszy...
...bo marzenia marzeniami, a życie brutalnie je weryfikuje :)))

Z drugiej strony, gdyby wszystko bylo łatwo osiągalne, to takie wątki nie miałyby racji bytu.

AdamWysokinski

  • 358 / 5901
  • Zaawansowany użytkownik
08-08-2008, 15:02
>> staszek_s, 2008-08-08 14:23:07
> ja też mam ten najtańszy...
> ...bo marzenia marzeniami, a życie brutalnie je weryfikuje :)))

To nawet nie jest kwestia brutalnej weryfikacji, tylko prostej rachuby - jeśli nie słyszę różnicy lub jest ona na poziomie błędu metodologicznego, to po co mam wydawać pieniądze na okablowanie? Wystarczy mi, że nie jest to chińska manufaktura, że wtyki są solidnie polutowane i że całość gra tak, że słuchanie daje mi mnóstwo przyjemności.

> Z drugiej strony, gdyby wszystko bylo łatwo osiągalne, to takie wątki nie miałyby racji bytu.

Problem w tym, że dobra materialne (no, znaczna większość z nich) JEST osiągalna dla niemal każdego z nas. Dramat polega na tym, że gonimi za przedmiotami, a zapominami, że to dobra niematerialne są bezcenne - na przykład wolny czas, zdrowie, dobre relacje ze sobą samym i innymi ludźmi.


__________
I am weasel!
Pozdrawiam,
Adam

AdamWysokinski

  • 358 / 5901
  • Zaawansowany użytkownik
09-08-2008, 08:27
> Adamo D, 2008-08-08 22:38:51
> AdamWysokinski - ważne aby było miło jak słuchasz - a mnie akurat kondo to daje - jest miło (może to przez tą średnicę?...)

No i o to w sumie chodzi - żeby była przyjemność słuchania :-)

A Sugden - oferta moim zdaniem bardzo dobra. Szkoda, że to nie Masteclass z nowej serii (wprowadzonej w 2006 roku), która jest jeszcze ładniejsza. Ale za taka cenę.. super.


__________
I am weasel!
Pozdrawiam,
Adam