Audiohobby.pl

High Fidelity - gratulacje Panie Wojciechu Pacuła!

  • Gość
12-06-2014, 17:36
teraz to Ty bezmyślnie chlapnąłeś.. co teraz uznasz że jetem chamem ? :D

  • Gość
12-06-2014, 17:38
Ktoś gnoi ludzi uważając się za lepszego i kiedy to mocniej skomentuje, to oznacza spadek poziomu rozmowy przeze mnie ? :D

aulait

  • 1393 / 5584
  • Ekspert
12-06-2014, 17:39
Masz rację Magus
Tylko ja nie wskazywałem nikogo konkretnego.
Ale przyznaję, że w sumie myślałem o nas wszystkich w jakimś sensie. To co robią z nami następujące po sobie rządy, jak zniewalają nas przez działania organów administracji administracji państwowej, pseudo bezpłatnej służby zdrowia itd

  • Gość
12-06-2014, 17:44
"Ale przyznaję, że w sumie myślałem o nas wszystkich w jakimś sensie."
Aulait myśl zanim coś napiszesz i w ramach tych myśli, pisz, a nikt nie będzie miał pretensji.

magus

  • 20990 / 5927
  • Ekspert
12-06-2014, 17:45
Proponuję po prostu odpuścić dyskusje polityczne w wątkach merytorycznych
szansa, że tego typu uwagi, nawet względnie łagodne, przejdą niezauważone jest praktycznie żadna, a efekty są zazwyczaj takie jak powyżej


 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
12-06-2014, 17:45
I sam nie będziesz musiał pisać głupot na temat osoby która jakieś pretensje miała. :P

  • Gość
12-06-2014, 17:49
Oj ludzie złoci :P

  • Gość
12-06-2014, 17:49
Czasami trzeba mieć boską cierpliwość :P

Max

  • 2204 / 5421
  • Ekspert
12-06-2014, 17:59
>> magus, 2014-06-12 17:33:29
ciężko odmówić Jarmilowi racji - jeśli odnosisz się do ludzi per niewolnik - ostro, ale (moim zdaniem) jednak dopuszczalnie - to nie oczekuj potem, jak to określił Lepper, Wersalu"

Ależ, niech sobie pisze ostro, byle z sensem.
Kilkanaście piętrowo ułożonych, jednozdaniowych wpisów. Przecież to jest troll, no może w wersji light (zgadzam się z Aulait)
Magus, czytałeś go w całości, czy tylko wyrywkowo ?
Było kilka kolorowych kwiatków, ale ten rozwala całą resztę razem wziętą:

"Albo weźmy książki, ktoś będzie interesował się historią ich drukowania, pierwszymi technologiami które umożliwiały ich drukowanie. Czy taką pasję można uznać za mniej istotną od fascynacji czytania książek ?"

Po co karmić dalszą dyskusją kogoś kto wymyśla podobne teorie ?

  • Gość
12-06-2014, 18:01
Aulait może gnoić innych jeśli tylko z sensem :D ale ja już napisać wiadomości pod wiadomością nie, bo od razu trol ? :D

  • Gość
12-06-2014, 18:03
Max masz technologie i czytanie książek a których to wydrukowanie wymaga tej technologii.. zainteresowanie technologią drukowania. a zainteresowanie treścią książek... sprzętem a muzyką... naprawdę to tak trudne pojąć co miałem na myśli ?

  • Gość
12-06-2014, 18:05
W ramach tego zainteresowania jest i to związane z początkami druku... zainteresowanie sprzętem może obejmować nowe technologię ale również nawiązywać do początków... zresztą jedno z drugim ma związek, zrozumienie początków i podstaw umożliwia szybsze zrozumienie tego co nowe.

magus

  • 20990 / 5927
  • Ekspert
12-06-2014, 18:06
Max,

zastrzeżenia aulaita były nie odnośnie trollowania tylko odnośnie chamstwa
i stąd mój komentarz






-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
12-06-2014, 18:13
A stosuje różne analogie bo uważam że w ten sposób można sprowadzić rozmowę na rozsądny tor, rozmawiając w granicach przedmiotu tematu, przez jednak mało obiektywne podejście obu stron, z jednej strony Ci którzy są za muzyką a z drugiej Ci którzy za sprzętem... bez odpowiednio zbudowanych analogii byłoby się trudniej dogadać. :P

aulait

  • 1393 / 5584
  • Ekspert
12-06-2014, 18:16
Magus przyznaje, że mój tekst był za ciężki i niech moderator usunie. Ale odnośnie Jarmila, poczytaj sobie jak gość klepie i co. Jedzie ostro do wszystkich. Klepie bezmyślnie posta za postem, robi totalną sieczkę z tematu. Max też to zauważył.

A pisząc, że Jarmil określa czyjś posta jako chamski, miałem na myśli jego reakcje na krytkę Sary K. Napisał, że to chamska krytyka. A to już chamstwo :)))