Audiohobby.pl

Jaki CD player do Kenwood Basic C2?

silny11

  • 92 / 753
  • Użytkownik
24-01-2023, 12:35
Tak to wyglada na tej aukcji. Chyba nie widac sladow ciezkiego uzytkowania. Jeszcze taka informacje zdobylem, ze mial wtyczke jeszcze bez tego bolca na uziemienie.
« Ostatnia zmiana: 24-01-2023, 12:42 wysłana przez silny11 »

silny11

  • 92 / 753
  • Użytkownik
25-01-2023, 10:43
Pień, jak ten wyświetlacz wygląda według Ciebie?

Wojciech7

  • 1502 / 1100
  • Ekspert
25-01-2023, 11:24
Pień, jak ten wyświetlacz wygląda według Ciebie?
Tak wygląda


Teraz też już wiem-:)))

silny11

  • 92 / 753
  • Użytkownik
25-01-2023, 11:37
hehe, ale czy dobrze świeci na jasnym tle? :)

pień

  • 2243 / 1036
  • Ekspert
25-01-2023, 12:12
U mnie świeci tak:


Ale tło nie jest najjaśniejsze-  w sumie to nawet trochę ciemnawo jest.   Tak więc wydaje mi się że ten z Twojego zdjęcia jest jak najbardziej OK.
   No i mój gwarantuję że ma DUŻO !  motogodzin na koncie i jeszcze zipie.   O problemach czytałeś już i wszycy ci już pisaliśmy że napędy Philipsa to twardziele i wcale nie trudne do zdobycia w razie W.
   Wystarczy trochę odsiedzieć i jakiego Techniola z niskim numerem za 2 dych kupić-  oczywiście sprawdzić czy mają napęd Philipsa.
      Tak wiec bierz go!   Będziesz tak czaić się jak pies do jeża to wiesz---   hehehehe

silny11

  • 92 / 753
  • Użytkownik
25-01-2023, 12:19
Aukcja jutro się kończy dopiero, zależy za jaką cenę pójdzie, bo mam swój max który mogę dać, ale to różnie bywa z aukcjami. Jest jeszcze jeden bez pilota za 850 zeta od jakiegoś Ukraińca, ale dowiedziałem się, że on naprawia sprzęty i je sprzedaje potem.

pień

  • 2243 / 1036
  • Ekspert
25-01-2023, 13:42
Trzymam kciuki  :)   Mam nadzieję że konkurenci za dużo tutaj nie czytali bo może być niezła mordownia pod sam koniec

Wojciech7

  • 1502 / 1100
  • Ekspert
25-01-2023, 16:31
Trzymam kciuki  :)   Mam nadzieję że konkurenci za dużo tutaj nie czytali bo może być niezła mordownia pod sam koniec

Aby tak nie było wariactwo cenowe.

silny11

  • 92 / 753
  • Użytkownik
25-01-2023, 17:29
W wariactwie nie będę uczestniczył na pewno.

Hammer

  • 4686 / 2298
  • Ekspert
25-01-2023, 18:28
U mnie świeci tak:


Ale tło nie jest najjaśniejsze-  w sumie to nawet trochę ciemnawo jest.   Tak więc wydaje mi się że ten z Twojego zdjęcia jest jak najbardziej OK.
   No i mój gwarantuję że ma DUŻO !  motogodzin na koncie i jeszcze zipie.   O problemach czytałeś już i wszycy ci już pisaliśmy że napędy Philipsa to twardziele i wcale nie trudne do zdobycia w razie W.
   Wystarczy trochę odsiedzieć i jakiego Techniola z niskim numerem za 2 dych kupić-  oczywiście sprawdzić czy mają napęd Philipsa.
      Tak wiec bierz go!   Będziesz tak czaić się jak pies do jeża to wiesz---   hehehehe

Tak myślisz że tak se Tecnicsa kupisz i tak przerzucisz napęd ? tak od rąsi ?

A te wyświetlacze sięwypalają ? że sie tak dygacie bo ja nie słyszałem nic na ten temat....

Poza tym coś tak mi śmierdzi że tam jest napęd i elektronika, płyta główna  przełożona z Philipsa jakiegoś ... wyświetlacz też jakiś znajomy..... musze pogmerać w szafie na parterze kiedyś i popatrzeć.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2023, 18:33 wysłana przez Hammer »

Wojciech7

  • 1502 / 1100
  • Ekspert
25-01-2023, 18:41
Nie każdy model Techniola ma bebechy Philipsa to po pierwsze, nie kupisz używanego za 2-dychy w pl-może tam gdzie mieszkasz (Pień) tak jest ale nie tutaj.Przekładanie też niepewna sprawa.
Te modele Technicsa mają napęd Philipsa: SL-PG620A , SL-PG520A , SL-460A
« Ostatnia zmiana: 25-01-2023, 18:51 wysłana przez Wojciech7 »

aulait

  • 1389 / 5559
  • Ekspert
25-01-2023, 20:48
Nie każdy model Techniola ma bebechy Philipsa to po pierwsze, nie kupisz używanego za 2-dychy w pl-może tam gdzie mieszkasz (Pień) tak jest ale nie tutaj.Przekładanie też niepewna sprawa.
Te modele Technicsa mają napęd Philipsa: SL-PG620A , SL-PG520A , SL-460A
Nie znam żadnego SL-460A, pewnie chodziło Ci o SL-PG460A a ten ma inny mechanizm niż Rotel RDC-850.
Nie ma SL-PG620A jest SL-PS620A i ten faktycznie ma CDM4/19, tylko po co kupować taki drogo model, jak ten sam laser mamy np. w SL-P202 czy SL-PG200A.
Zresztą CDM4/19 wkładali do mnóstwa odtwarzaczy, które czasami można za parę dych kupić, nawet midi i mini Philipsa na przykład.

Wojciech7

  • 1502 / 1100
  • Ekspert
25-01-2023, 21:41
Literówki-Sorry, pewno byłem jednak głodny i tak się stało-:(((((

pień

  • 2243 / 1036
  • Ekspert
26-01-2023, 00:23
Ja pierdziele- ale wy dzielicie włosy już nie na cztery tylko na osiem - rąbiąc siekierą.
   Jest od ch.........   cd-ków gdzie był CDM Philipsa wstawiony.  Nawet w Technicsie,
   I tak k.....   pasuje z Techniola.  Normalnie CDM wyjęty z Techniola-  zdjęty zasrany plastik na końcu tacki  i wp....   do Rotela- przypięty jego zakichanymi listwami (Rotela)  z założonym, zasranym p[lasticzkiem na końcu tacki  i przykręcony na rotelowskich podusiach i śrubeczkach  odpalił od kopa i Rotel nawet nie zaczaił że mu coś zrobili.
   To samo zresztą było w drugą stronę-   Rotelowski CDM siedzi teraz w Techniolu i jeszcze bryka  (lepiej zreszą k...   niż w samy rotelu to robił i dlaczego to sami sobie odpowiedzcie )
  >zamienione dlatego że Rotel >ciężej obciążony (i nie pytać k.....   co to znaczy bo małpa nawet zaczai)
  I nikt k......   nie mówił o wymianie bebechów w całości.    Ja p.......
 A że ten zasrany Rotel to jakieś dzieło Philipsa tp już milion razy napisane  (łącznie ze mną ze dwadzieścia razy )  i nic nie musi z tego powodu śmierdzieć
(Może Hammer będzie uparty i pójdzie do tej szafy luknąć co to za jeden :)   Ale sądząc po tempie jego rozruchu i ogarniania co jest na płycie to musi być jakiś Philips 0001   albo 0002  gdzie jego procesor sterujący to ręcznie tranzystory wkrętami skręcali - dopiero matsuschita zrobiła extra procek co to jakoś normalnie ogarniał)

No i  ktoś w końcu zauważył a 2 dychy to > przysłowiowo do ch............
 Może być 3 albo 4 jak komu nie pasuje
tylko po co kupować taki drogo model, jak ten sam laser mamy np. w SL-P202 czy SL-PG200A.
(jak kiedyś zdjęcia w CeWe-   taniocha tłuczona w tempie 15 tys  na minutę  za parę złoty od filmu- punktów przyjęć więcej niż dobrze świecących latarń   albo   linia profi-  kilkadziesiąt zeta za jedną odbitkę.    A wszystko na tym samym papierze-   tylko już z extra kanałem ustawionym na printerze-   Pracowałem tam kiedyś i tym właśnie się zajmowałem-00  chciał człek zabulić to bulił i cieszył się.   A na forach fotograficznych plotki że świeża chemia tam itd.......    Nie było świeżej chemii bo taki C-41 to przemysłowy proces-  ciągła regeneracja  itd. )

Uchhhh-   a teraz pójdę na ebaya i kupię na złość babce,  CD-ka  z najbardziej egzotycznym i zdechłym laserem.   A jak przyjdzie to wymienię k......   sam laser-  nic więcej  Laser-  taka śmieszna dioda psia mać (zresztą koło lasera to nawet nie leżało  ale fajnie brzmi i te nalepki ostrzegawcze nalepione na sprzęt ch....   wie po co-  jakby łapę mógł odpalić).   Bo w czasach gdy powstawał taki CDM i inne to tych diód na świecie było cztery na krzyż.   Przy czym jedną robił Philips , ze dwie Sony, jedną Mitsubischi i k....    wyleciało mi z głowy kto jeszcze.
« Ostatnia zmiana: 26-01-2023, 01:34 wysłana przez pień »

Hammer

  • 4686 / 2298
  • Ekspert
26-01-2023, 01:31
Anunaki jeszcze mieli jeden i cieli nim kamienie..... hje hje hje.....