Audiohobby.pl

Masskotka79 i jej Yamaha PianoCraft E810 :-)

McGyver

  • 114 / 5904
  • Aktywny użytkownik
07-06-2008, 14:17
grafton tego nie słuchał, porównaj sobie daty złośliwcze.

  • Gość
07-06-2008, 14:20
Czyli sam przyznajesz, że Grafton istniał tylko w pewnym przedziale czasowym jako byt wirtualny?

  • Gość
07-06-2008, 14:22
A może się pokłóciliście i już nie odwiedzacie się, a Grafton nie podziwia tego cudownego DIY ? Albo się przeprowadził na drugi koniec polski?
Smutne. Taki koniec wielkiej przyjaźni :(

EMiL

  • 531 / 5888
  • Ekspert
07-06-2008, 14:41
Zaluje, ale niczego nie spozywalem jeszcze:P

Nie chodzi o moc wzmacniacza tylko o powierzchnie membran, glosnik o malej powierzchni musi wychylac sie bardziej od glosnika wiekszego, aby grac na tym samym poziomie glosnosci. A wychylenie jest ograniczone...  

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5862
  • Ekspert
07-06-2008, 14:55
Ach o membrany chodzi. Ja jestem pewien, że nie odczuwałbym niedostatku i Masskotka, zdaje się też nie odczuwa. Po prostu słuchacze dzielą się wg. mnie na normalnych i "przygłuchych" tzn. nie takich żeby tam np. nie słyszeli altówki na tle tutti ale którzy muszą mieć wszystko 2 x głośniej niż potrzeba.
Jak czasami goszczę u kolegów to jestem przerażony jak głośno słuchają. Prawdopodobnie zły nawyk wynikający ze zbyt częstego chodzenia na koncerty, które są notorycznie "przeryczane".
Poza tym kwestia basu oczywiście - ja nie lubię głuchego, puchatego burczenia.

  • Gość
07-06-2008, 15:19
>> McGyver, 2008-06-07 14:09:35
>A viresowi żal dupę ściska, bo ktos potrafi coś zrobić własnymi rękami.

McGyver co już na audiostereo nikt nie kupuje twojego kitu... :))

PS.
Gwoli wyjaśnienia dla nie wtajemniczonych:
McGyver najpierw udziela porad "za darmo" via forum AS i szuka okazji. Jak trafi kogoś kto ma jakiś problem to mu kit wciska a później zaprasza "na dobrą kawę"... i na koniec oferuje swoje usługi w zakresie "tjuningu"...
no oczywiście nie zadarmo !!!

Teraz atakuje Audiohobby widać na AS jest już zbyt wielu "wyjebanych" :(

______________
tako rzecze admin

McGyver

  • 114 / 5904
  • Aktywny użytkownik
07-06-2008, 15:31
Adminowi gratuluję bezstronności.
Też ci zal dupę ściska? najwyraźniej tak. Nie podoba się że tu piszę? To mnie zbanuj a wpisy pousuwaj.
 Szumne zapowiedzi lancastera obiecywały forum inne niż audiostereo. jak widać gówno z tego wyszło. Uwielbiacie dosrywać, a żeby napisać cos użytecznego to was nie ma.

majkel

  • 7476 / 5901
  • Ekspert
07-06-2008, 15:37
McGyver, informacje personalne na temat administracji audiohobby masz na dole strony.

  • Gość
07-06-2008, 15:39
Ale ty jednak głupi jesteś McGyver...
ja nie jestem prawdziwym administratorem...
Jest tylko dwóch prawdziwych: Zhornik i Lancastere :)))
To jest takie wesołe forum, że każdy może robić co chce (w tym i przyjąć nick jaki chce) aby tylko nie uprawiał tak jak ty "kryptoreklamy" i nie psuł innym zabawy.
Masz coś do sprzedania, chcesz komuś "tjuning" zrobić to jest od tego zakładka AUDIO SALON.

______________
tako rzecze admin

  • Gość
07-06-2008, 15:45
>> McGyver, 2008-06-07 15:31:06
>Szumne zapowiedzi lancastera obiecywały forum inne niż audiostereo.
>jak widać gówno z tego wyszło. Uwielbiacie dosrywać, a żeby napisać cos użytecznego to was nie ma.

A jak przypełzłeś tu tylko po to aby ludzi obrażać, pomawiać i reklamować swoje pożal się Boże "usługi"
to lepiej od razu PRZEPROŚ I SPADAJ.

______________
tako rzecze admin

lancaster

  • Gość
07-06-2008, 15:51
McGyver, jak widac jestes taki sam jak na audiostereo. Na dzień dobry fochy, a potem po kilku rozmowach nagle rzuty "gównem" i obraza.
Nie wiem o co Ci biega ? Nie otrafisz sie z ludźmi dogadac ? Powiedzmy sobie szczerze - zajmujesz sie sprawami o ktorych piszesz prawie zawodowo(nie przeszkadza mi to), avatar sobie machnałes studio16hz choć byly prośby o to zeby wszelkie formy reklamy sprowadzic do audiosalonu. rób jak uwazasz.

McGyver

  • 114 / 5904
  • Aktywny użytkownik
07-06-2008, 15:52
A ty się naucz czytać ze zrozumieniem. Podałem linka do wątku gdzie czarno na białym rozpisałem i udostępniłem ze szczegółami jak samodzielnie stuningować sobie kolumny od Piano Crafta. SAMODZIELNIE, rozumiesz? I żeby nie było-ZA DARMO. Tyle że podałem linka do znienawidzonego przez was forum audiostereo.
A pomówień żadnych z mojej strony nie było. Nie mam więc za co przepraszać. Za to ty mnie przed chwilą pomówiłeś. To ja powinienem oczekiwać przeprosin. Ale nie liczę na to od was, towarzystwa wzajemnej adoracji. Samo słowo "audiostereo" działa na was jak płachta na byka wywołując histeryczne reakcje.

lancaster

  • Gość
07-06-2008, 15:54
acha McGyver, osoba pisząca pod loginem "administrator" nie ma nic wspólnego z nikim poza samym soba. Też mozesz sobie pisac pod loginem administrujacy, administrator. albo coś w ten desen.
Nazwy dla userów nie sa zastrzeżone - choć mogą wprowadzic w bąd. Nie moja to jednak robota.

lancaster

  • Gość
07-06-2008, 15:56
McGyver, raczej pobudza do zabawy :)))) Za to na administracji as samo slowo audiohobby wywoływalo kiedyś histeryczne reakcje oj wywoywało....z banami włacznie.....tak ze moze pisz do rzeczy - bedzie prosciej sie dogadać.

O co Ci chodzi ?

McGyver

  • 114 / 5904
  • Aktywny użytkownik
07-06-2008, 15:56
poprzednie było do administratora.
Lancaster, zauważ że nigdzie tutaj nie proponowałem swoich usług. Zauważasz? Stać cie na to? Zamiast tego podałem link do opracowania które udostępniłem GRATIS. Nie stroiłem zadnych fochów, niemniej towarzystwo wzajemnej adoracji na mnie wsiadło.

A co do avatara to nie wiedziałem, nie czytuje wszystkiego jak leci. Audiovena może mieć avatar-reklamę a ja nie? OK, to go wieczorem zmienię, teraz nie mam czasu, idę z dzieckiem na spacer.