Audiohobby.pl

Muzyka na 88 klawiszy

almagra

  • 11514 / 5554
  • Ekspert
05-06-2013, 13:48
Jest pierdolnięty jak większość artystów.

magus

  • 20990 / 5902
  • Ekspert
05-06-2013, 15:05
muzycy są terroryzowani, a przynajmniej indoktrynowani przez wytwórnie
przeważnie nie mają bladego pojęcia o ekonomii i o faktycznych związkach pomiędzy tzw. piractwem a sprzedażą, etc.

a muzykę niszczą stacje radiowe, które nie mają odwagi i charakteru, by puszczać muzykę, która nie pasuje do list przebojów
to zaklęte koło, które wraz z ogólnym ogłupieniem i spłyceniem społeczeństwa przynosi taki a nie inny efekt


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5902
  • Ekspert
05-06-2013, 16:26
P.S.

Radio (i TV) wywierają na muzykę  podobny efekt jak stacja Cartoon Network na bajki dla dzieci

CN generalnie produkuje (wyświetla) "fajowe" bajki, które robią wrażenie, jakby produkowali je rówieśnicy samych widzów
Efektem jest zabawa na poziomie rozrywki na przerwach w szkole - kto wymyśli śmieszniejszy pomysł na schowanie teczki klasowej ofermie, kto się odważy połamać komuś wszystkie kredki w piórniku, albo kto rzuci pomidorem w tablicę, tak żeby wina spadła na kogoś innego

Wiadomo, że (prawie) każdy w takich zabawach brał kiedyś udział i tak będzie zawsze (i pewnie tak powinno - z różnych powodów - być)
Ale świadome nakręcanie takich rzeczy przez dorosłych, a jednocześnie kompletne wycofanie się z ambitniejszej i mądrzejszej rozrywki to spirala w dół

I dokładnie to samo dzieje się z muzyką
Rozgłośnie (RTV) prześcigają się w promowaniu tzw. piosenek, czyli przeważnie totalnych banałów muzycznych, bo na to jest największe wzięcie
A ambitniejsza muzyka niemal wcale nie przebija się do uszu osób, które jej świadomie nie poszukują
W efekcie większość młodych ludzi nie jest zachęcana do słuchania (a więc i kupowania) oraz tworzenia czegoś innego



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

Miyavi

  • 149 / 4436
  • Aktywny użytkownik
06-06-2013, 19:58
>> magus, 2013-06-05 16:26:20

Miałem takie przemyślenia od jakiegoś czasu i ubrałeś je w słowa w 100%.

  • Gość
08-06-2013, 23:27
Wujku - najstarszy to był Michael Jackson?
- no nie bardzo.
I te pitolenie, którego mama słucha? (Shuman List)
- Mama słucha dobrej muzyki, Jak dorośniesz to zrozumiesz różnicę.
Najlepszą muzę podaje DJ pizda.
- wiesz co to jest pizda?
Jasne, tylko Ty wujku jesteś zacofany - pizda to jest zajebisty bit.
Słyszałeś o Presleyu. Claptonie, Blackmoorrze?

Ale Ty jesteś jajcarz Wujku - myśmy to widzieli. Ale te wasze mózgi nie obejmują zmiany czasów.

  • Gość
08-06-2013, 23:32
Jasiu - .... w gruncie rzeczy, to nie
jest facet, któremu chciałbyś pomóc