Audiohobby.pl

Audiohobby 2018 - jubileusz 10-lecia

wiktor

• 2246 / 3853
  • Moderator Globalny
11-12-2017, 20:16
Trudno sobie wyobrazić, że za kilka miesięcy minie 10 lat Audiohobby. Przecież tyle co tu rejestrowaliśmy się. To było naprawdę dziesięć wspaniałych lat. Tak jak wielu innych użytkowników, mogłem znaleźć tu miejsce do rozwijania hobby, zdobycia cennych informacji, a przede wszystkim poznania wspaniałych ludzi.

Uzyskałem zgodę właściciela forum Marka Kostrzyńskiego (lancaster) aby podjąć temat jubileuszu. Na tę okoliczność powinniśmy spotkać się w możliwie szerokim gronie, powspominać, no i oczywiście w miarę możliwości posłuchać dobrej muzyki. Myślę o terminie kwiecień 2018, do wybory kilka weekendów. Mam nadzieję, że pomogą nam w organizacji tej uroczystości szefowie polskiego przedstawicielstwa Stax i Sennheiser.

Jednym z pomysłów jest dwudniowy zjazd forumowiczów w Pałacu Rodowo około 260 km od Warszawy na granicy województwa mazowieckiego i pomorskiego. W cichej i malowniczej okolicy, w gronie przyjaciół, przy muzyce. Czy może być coś lepszego?

Dyskusję czas zacząć.

wiktor

• 2246 / 3853
  • Moderator Globalny
11-12-2017, 20:18
Sugeruję zmienić od stycznia logotyp. Na przykład na taki... Inne pomysły?

-Pawel-

• 3810 / 3458
  • Administrator
12-12-2017, 13:49
Wspaniała inicjatywa. Wiktorze, wielkie dzięki za podjęcie się organizacji takiego spotkania.
Sprzedam Stax Lambda Pro + LST S

wiktor

• 2246 / 3853
  • Moderator Globalny
13-12-2017, 07:24
Panowie, aby wszystko było jasne...

Na tym etapie chciałem Was zainspirować do tego spotkania. Organizacja jako taka, to osobny temat. Najpierw musimy uzgodnić szczegóły i powołać kilkuosobowy zespół organizacyjny. Z przyjemnością zaangażuję się w pracę tęgo zespołu. Sam tego nie zrobię.

wiktor

• 2246 / 3853
  • Moderator Globalny
13-12-2017, 07:26
A tu inna opcja logotypu.

-Pawel-

• 3810 / 3458
  • Administrator
13-12-2017, 12:41
Pierwszy logotyp jest w moim odczuciu bardziej spójny graficznie. Oczywiście z chęcią pomogę w organizacji!

Sławo1

• 191 / 1028
  • Aktywny użytkownik
13-12-2017, 12:53
Wspaniała inicjatywa.
I zbiera wszystkich razem, wszyskie "działy" na Audiohobby.
Przynajmniej wtedy jest duża szansa, wręcz pewność, że wtedy spotkanie jakim jest Jubileusz 10-lecia Audiohobby się odbędzie.
Niedawno ogłosiłem, aby takie spotkanie  zoorganizować wśród tylko tych, którzy zbierają, kolekcjonują, pasjonują, zbierają magnetofony.
I muszę powiedzieć, że odzew był, ale to było tyle, to było wszystko.
Teraz jubileusz "wszystkich działów niejako wiąże", wręcz dyscyplinuje, Nas wszystkich, aby na takim spotkaniu być.
Okazja jest niepowtarzalna i jedyna, rozsądna.
A miejsce zorganizowania jubileuszu, myślę, takie akurat.
Po równo kilometrów, mniej więcej dla każdego.
A do tego miejsce urokliwe, jak to mówią.
A i 2 dni, to może przyjedziemy ze swoimi połówkami (ale takimi ze szkła:):)
To trochę czasu jest.
Starczyłoby na dość dużo odsłuchów muzyki i rozmowach oczywiście nie tylko o audio.
Jakby co to proszę Cię Wiktorze o jakieś wskazówki, potrzeby, szczegóły organizacyjno-techniczne, tak to nazwę.
Mogą być tu na forum, albo na prywatną wiadomość.
A chciałbym też jakoś pomóc, a być może i koledzy z mojego regionu, być może będą chcieli dołożyć jakąś"cegiełkę"do całego przedsięwzięcia.
Co moglibyśmy zrobić, zoorganizować dodatkowo, itd (może sprzęt?)

wiktor

• 2246 / 3853
  • Moderator Globalny
13-12-2017, 19:46
-Pawel-, Sławo1

Bardzo dziękuję, że deklarujecie swoją pomoc. Proponuję abyśmy na tym etapie wyznaczyli 1-2 osoby z naszych  głównych działów. W ten sposób stworzymy grupę organizacyjną. Ułatwi nam to komunikację i podejmowanie decyzji. Może zabrzmi to jak herezja, ale nie wyobrażam sobie braku aktywności kolegów z działu "Pogaduchy".

Na tym etapie mogę powiedzieć, że realne jest wsparcie Firm, które już nieraz dały dowód współpracy z Audiohobby. Kompleks hotelowy jest częścią działalności biznesowej pana Sebastiana z Grobel Audio. Sprawa z Sennheiserem wkrótce stanie się jasna. Na miejscu będzie dostęp do sprzętu Jadis.

Lokalizacja spotkania jest jedynie sugestią. Da się z każdej strony w miarę sprawnie dojechać. Nie bez znaczenia jest również aspekt finansowy. Przepraszam, że tak bezpośrednio, ale o kasie też musimy pogadać. Czy to się podoba, czy nie, ale żadne z nas gwiazdy na audiofilskim firmamencie, a i nasze portfele bardziej pachną skórą niż farbą drukarską. Dlatego będziemy musieli trochę się pogimnastykować aby zdobyć dotacje.

Jestem optymistycznie nastawiony i postaram się przekonać szefów, że mimo wszystko warto na nas zwrócić uwagę. Samo spotkanie może być też ciekawym doznaniem dla naszych żon lub partnerek. Hardcorowa propozycja...

Zamiast emotikonki najpopularniejsze w 2017 słowo młodzieży:

XD

Gustaw

• 1640 / 1274
  • Administrator
13-12-2017, 20:25
Świetny pomysł !

P.S. Pracuję dużo i z czasem u mnie krucho ale jeżeli mogę się w czymś przydać i jakoś pomóc, to jestem do dyspozycji.

colcolcol

• 466 / 3241
  • Zaawansowany użytkownik
16-12-2017, 13:23
A coś bliżej centrum? Z Łodzi to już niemal 300...

Egon@

• 1049 / 1210
  • Ekspert
16-12-2017, 22:38
Świetny pomysł !

P.S. Pracuję dużo i z czasem u mnie krucho ale jeżeli mogę się w czymś przydać i jakoś pomóc, to jestem do dyspozycji.

Zwołaj egzekutywę i wybierzcie sekretarza i towarzysza sprawozdawcę

Gustaw

• 1640 / 1274
  • Administrator
17-12-2017, 00:39
Świetny pomysł !

Zwołaj egzekutywę i wybierzcie sekretarza i towarzysza sprawozdawcę

Turlaj dropsy.

vector

• 311 / 3855
  • Zaawansowany użytkownik
17-12-2017, 02:12
Bądźmy dziś pozytywnie, czyli wymýślmy  coś fajnego. :)

A Ty co mozesz zrobic dla Vectora?

almagra

• 10373 / 3508
  • Ekspert
18-12-2017, 18:00
Coś jak ostatni zjazd PZPR z tow. Rakowskim.Wyprowadzić sztandar i takie tam...

-Pawel-

• 3810 / 3458
  • Administrator
19-12-2017, 14:30
W ramach organizacji spotkania planuję rozesłać w liście mailingowej do wszystkich użytkowników informację odnośnie wydarzenia. Czy ktoś zgodziłby się pomóc redagując treść takiego maila o spotkaniu?