Audiohobby.pl

Pokój AH DiY na wystawie Audio Show 2014.

Gustaw

  • Gość
27-06-2014, 12:52
http://audiocafe.pl

Spece do winylu. Po ewakuacji z audiostero.pl

4m

  • Gość
27-06-2014, 13:44
http://audiomaniacy.pl/

Spece od winylu. Po ewakuacji z audiocafe.pl po ewakuacji z audiostereo.pl ;)

Gustaw

  • Gość
27-06-2014, 15:12

i dla kolegów z audiostero, którzy nie znają genezy konfliktu zacytuję mój list do jednego z naszych forumowych kolegów
(mam nadzieję, że się nie obrazi)

"Wpisy były wg. właściciela forum nijakiego Lukara własnością użytkowników, którzy je napisali.
Było to jasno zdefiniowane na forum.

Kiedy forum zostało sprzedane firmie SITE wielu z nas poprosiło o usunięcie kont oraz wpisów.
Oczywiście SITE na to się nie zgodził.

Do tego doszły jeszcze numery z regulaminem. Otóż po pewnym czasie wprowadzili taki mechanizm, bez ostrzeżenia, że nagle, przy logowaniu, wyskakiwał nowy regulamin w którym użytkownik zgadza się na to, że wszystkie wpisy i zdjęcia od tego momentu zaczynają być własnością firmy SITE i ma ona wyłączne prawo do dysponowania nimi również w celach komercyjnych. Bez zgody na regulamin nie było możliwości wejścia na audiostero.

Doszło do tego, że nawet prywatnie wklejone zdjęcia sprzed czasów SITE zostały sygnowane logiem audiostero.pl. Po pewnym czasie z tego zrezygnowano ale kont i wcześniejszych wpisów (a było tego sporo) nikt nie wykasował, pomimo próśb i petycji. Błąd z naszej strony polegał na tym, że mieliśmy zbyt mało samozaparcia i nie zatrudniliśmy do tego prawnika. Nie wykasowano również naszych prywatnych adresów mailowych pomimo tego, że są to dane osobowe.
O szykanach ze strony moderacji nawet nie wspominam.

Klasyczne przejęcie stricte społecznościowego forum przez prywatną firmę"

To tyle.

Gustaw

  • Gość
27-06-2014, 15:19
Obecnie, firma SITE S.A, po raz pierwszy od dłuższego czasu zanotowała zysk, tylko dzięki zleceniu na portal turystyczny.
Do tej pory jadą na sporej stracie. Zysk jest zbliżony do tego jaki miewa nieduży kiosk owocowo-warzywny.

Należy przypuszczać, że w ciągu najbliższych 2 lat portal audiostero.pl zostanie sprzedany komuś innemu, wraz z wpisami, które nie są własnością firmy Site S.A. Nie da się długo jechać na stracie.

Gustaw

  • Gość
27-06-2014, 15:28
i na zakończenie kurs i obrót akcjami

Źródło:
http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=SITE

pastwa

  • 3815 / 5911
  • Ekspert
27-06-2014, 15:38
To pewnie aby zwiekszyc wartosc produktu, ktory mialby isc w planowanej przyszlosci do sprzedazy, bedzie trzeba kreowac rozne \'piekne\' inicjatywy zyskujace rozglos i rozpoznanie na duzych imprezach, jak ta powyzsza od Paltona.

Gustaw

  • Gość
27-06-2014, 16:20
175 tysięcy straty za rok 2013 to piękny wynik.

Marchewa

  • 227 / 4179
  • Aktywny użytkownik
27-06-2014, 22:40
Próbowałem, krok po kroku pokazać pewne przedsięwzięcie,.... ale Palton zaczął wpierać pewną grupę diy,owców ze swojego otoczenia, jako by byli oni najlepsi konstruktory w Polsce, więc, się wściekłem i szkrobłem co nieco i wpadło mi kilka ostrzeżeń,...chyba jego celem jest starcie się z jego kolesi diy, z naszymi kolegami, i ich ośmieszenie,...żałosne,
...wątek na as, kazałem zamknąć, bo z mojej strony nic się tam nie ukarze i założyłem na AC i tam pokazuję projekt, a to wszystko za sprawą Pana P.

4m

  • Gość
28-06-2014, 10:58
>> 4m, 2014-06-27 13:44:37
>> http://audiomaniacy.pl/
>>
>> Spece od winylu. Po ewakuacji z audiocafe.pl po ewakuacji z audiostereo.pl ;)

Errata:


http://audiostereo.pl

Spece od winylu. Po ewakuacji z audiomaniacy.pl po ewakuacji z audiocafe.pl po ewakuacji z audiostereo.pl ;)

palton

  • 422 / 5419
  • Zaawansowany użytkownik
28-06-2014, 15:12
Speców od winylu jest sporo, zapewne jednymi z największych są Andrzej Analogowy, którego gramofon AdFontes grał w pokoju DiY dwa lata temu. Znawcą tematu jest z pewnością Divaldi, który co roku u nas w pokoju prowadzi godzinne szkolenie z ustawiania ramion i wkładek gramofonowych. Dla właścicieli najlepszych urządzeń DiY są z tej okazji rozdawane czarne krążki i inne akcesoria przydatne do gramofonów (płyny, szczoteczki, ściereczki itp.)
 Z całą pewnością można uważać za eksperta Wallego Malewicza który odwiedził nas i zamienił kilka ciepłych słów.

Na pierwszym zdjęciu Divaldi, w trakcie prezentacji. Na drugim gramofon DiY zwykłego druta.

Gustaw

  • Gość
28-06-2014, 17:36
ale większość winylowców nie doceniła kunsztu moderatorskiego kolegi Paltona i trzasnęła drzwiami.
Twoja sztuka moderatorska, dodatkowo jako osoby związanej finansowo z SITE S.A., tak samo jak dzieła Van Gogh-a. z pewnością zostanie doceniona lecz prawdopodobnie dopiero przez potomnych.
Co za niewdzięcznicy! :-)

Ja, w imieniu swoim (i myślę, że jeszcze kilku osób) chciałbym podziękować tobie za spektakularne zmniejszenie liczby forumowiczów forum audiostero.pl. Jeszcze dwóch lub trzech takich Paltonów to za miesiąc lub dwa audiostero samo się zamknie. Tak czy inaczej, życzę dalszych tego typu sukcesów :)

Marchewa

  • 227 / 4179
  • Aktywny użytkownik
28-06-2014, 22:50
......no i tutaj, zaczyna dziać się to samo,....

Gustaw

  • Gość
28-06-2014, 23:02
>> palton, 2014-06-28 15:12:53
Z całą pewnością można uważać za eksperta Wallego Malewicza który odwiedził nas i zamienił kilka ciepłych słów.

Ja bym z takiego pokoju potem przez miesiąc nie wychodził. Fju, fju. Pokój w którym sam Wally zamienił kilka ciepłych słów. I to z kim! Z samym Paltonem! Łał !!!

lancaster

  • Gość
28-06-2014, 23:25
Marchewa z czym tak samo ? Bez jaj, ktos(np. moi :-)) tu cos skrytykuje, nawet nie zeby skrytykowac tylko zeby pogadac i zeby ew glupoty nie wisialy na serwisie, Poza tym chyba nie czujesz tu jakiejs złej energii czy tez negatywnego elektoratu ?:-)))

pastwa

  • 3815 / 5911
  • Ekspert
28-06-2014, 23:50
>> lancaster, 2014-06-28 23:25:14
Marchewie chodzilo raczej o to, ze i tutaj Palton zaczyna promowac swoich specjalistow od winylu ;\'))