Audiohobby.pl

GP - Grupa Poznańska

chrees

  • 1653 / 5904
  • Ekspert
30-01-2011, 23:29
Marcinie, zachowaj spokój. W rzeczywistości każdy i tak skupi się na tym co będzie słychać. Nawet stary prześmiewca fallow, którego jeszcze w Poznaniu nie było, prawda Michał? :)



-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

Marcin_gps

  • 185 / 5033
  • Aktywny użytkownik
31-01-2011, 07:31
Postaram się :)

fallow, z XXHighEnda już dawno nie korzystam, pracuję z jednym gościem nad nowym odtwarzaczem, o czym wspomniałem przy okazji pierwszego posta w wątku o XXHE.

pozdr,
Marcin

PS
Motyw wikingów jest już niestety zajęty przez Nordosta, a szkoda :D

fallow

  • 6457 / 5874
  • Ekspert
31-01-2011, 09:51
Obiecuje, ze nie pisne ani slowkiem. Z Lamami Ahmeda bede siedzial a Wy buszujcie po Valhalli ile sie da ;)

Gustaw

  • Gość
31-01-2011, 10:39
Ja też obiecuję wyrażać wyłącznie pozytywne opinie. Zaczynam nawet już pisać recenzje.

"
Nowy miedia-server zagrał o dwie, ba ! trzy klasy ! lepiej od dzielonego DCS-a. Ilość alikwtów stworzyła niesamowitą koherentność z małą ilością sylabizacji a dźwięk stał się tak naturalny, że odradzam wszystkim chodzenie na koncerty.

Nigdy jeszcze w historii audiofilizmu, nie otrzymaliśmy tak dużo, za tak niewiele, z czegoś tak małego"

c.d.n.

:)

Marcin_gps

  • 185 / 5033
  • Aktywny użytkownik
31-01-2011, 10:43
Hehe, a możecie się śmiać do woli, ale proszę wytrzymać do odsłuchu :)

Gustaw

  • Gość
31-01-2011, 10:47
>> Marcin_gps, 2011-01-31 10:43:25
Hehe, a możecie się śmiać do woli, ale proszę wytrzymać do odsłuchu :)

Spoko. Możesz liczyć na rzetelne opinie.

marcow

  • 1045 / 5360
  • Ekspert
31-01-2011, 14:59
Listę uczestników zamykamy 7.02


1. chrees;
2. kajo ( na tą chwilę chyba mogę się stawić > ciasto ma być ???? )
3. lancaster, kajo ostatnio ten text z ciastem rzuciłem bardziej dla zartu :-) Jeżeli Twoja żona akurat całkiem przypadkiem w chwili wolnego czasu miałaby ochotę upiec ciacho to jak najbardziej tak :-))
4. Góras (nic nie obiecuję, postaram się, ale jest sesja i nie wiem co się będzie działo 12go...)
5. reactor
6. Marcin_gps
7.Bacek
8.
9.

Gustaw

  • Gość
03-02-2011, 00:26
Listę uczestników zamykamy 7.02


1. chrees;
2. kajo ( na tą chwilę chyba mogę się stawić > ciasto ma być ???? )
3. lancaster, kajo ostatnio ten text z ciastem rzuciłem bardziej dla zartu :-) Jeżeli Twoja żona akurat całkiem przypadkiem w chwili wolnego czasu miałaby ochotę upiec ciacho to jak najbardziej tak :-))
4. Góras (nic nie obiecuję, postaram się, ale jest sesja i nie wiem co się będzie działo 12go...)
5. reactor
6. Marcin_gps
7. Bacek
8. Gustaw (wezmę jakieś amerykańskie jabłko i coś do przetwarzania cyfry na analog oraz holendersko-chiński wykwint słuchawkowy)
9.

Ahmed

  • Gość
03-02-2011, 00:38
Panienki będą ?

fallow

  • 6457 / 5874
  • Ekspert
03-02-2011, 14:01
Listę uczestników zamykamy 7.02


1. chrees;
2. kajo ( na tą chwilę chyba mogę się stawić > ciasto ma być ???? )
3. lancaster, kajo ostatnio ten text z ciastem rzuciłem bardziej dla zartu :-) Jeżeli Twoja żona akurat całkiem przypadkiem w chwili wolnego czasu miałaby ochotę upiec ciacho to jak najbardziej tak :-))
4. Góras (nic nie obiecuję, postaram się, ale jest sesja i nie wiem co się będzie działo 12go...)
5. reactor
6. Marcin_gps
7. Bacek
8. Gustaw (wezmę jakieś amerykańskie jabłko i coś do przetwarzania cyfry na analog oraz holendersko-chiński wykwint słuchawkowy)
9. fallow w galowej lozy horrorowej gornikow szydercow z czarnego zaglebia. (staram sie jak moge, zeby tym razem wpasc).

fallow

  • 6457 / 5874
  • Ekspert
03-02-2011, 14:05
Odpowiadasz na wpis
>> Ahmed, 2011-02-03 00:38:47
Panienki będą ?

---

Mam nadzieje, ze uwago zgromadzonych skupi sie w rejonie podbrzusza tego przetwornika za 47 kafli a tak przyziemnie sprawy jak Panienki zachowaja dla synow marnotrawnych brzmieniowego wykwintu.

marcow

  • 1045 / 5360
  • Ekspert
04-02-2011, 08:48
To mamy zapotrzebowanie na 9 stolików w jednym pomieszczeniu i osobny pokój na stereo głośnikowe.
Tak to widzę na trzy dni przed zamknięciem listy.
Pamiętajcie o swoich listwach zasilających i  innych kablach,
Tego nie jestem w stanie zapewnić w wystarczających ilościach.

chrees

  • 1653 / 5904
  • Ekspert
04-02-2011, 09:44
Póki co mój pałąk został naprawiony w zakładzie specjalizującym się w spawaniu plastiku. Co prawda majster zaznaczył, że nie daje mi gwarancji, że przeżyje, ale wczorajsze słuchanie muzyki zakończyło się tym, że słuchawki są nadal w jednym kawałku :)
Tak więc najprawdopodobniej mój średni wykwint ze stajni Staxa będzie obecny :)


-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

Gustaw

  • Gość
04-02-2011, 09:50
.

marcow

  • 1045 / 5360
  • Ekspert
07-02-2011, 08:12
Listę uczestników zamykamy 7.02

Czy tak wygląda ostateczna lista?


1. chrees;
2. kajo ( na tą chwilę chyba mogę się stawić > ciasto ma być ???? )
3. lancaster, kajo ostatnio ten text z ciastem rzuciłem bardziej dla zartu :-) Jeżeli Twoja żona akurat całkiem przypadkiem w chwili wolnego czasu miałaby ochotę upiec ciacho to jak najbardziej tak :-))
4. Góras (nic nie obiecuję, postaram się, ale jest sesja i nie wiem co się będzie działo 12go...)
5. reactor
6. Marcin_gps
7. Bacek
8. Gustaw (wezmę jakieś amerykańskie jabłko i coś do przetwarzania cyfry na analog oraz holendersko-chiński wykwint słuchawkowy)
9. fallow w galowej lozy horrorowej gornikow szydercow z czarnego zaglebia. (staram sie jak moge, zeby tym razem wpasc).

Ja przygotuję system oparty na głośnikach do którego będzie można podłączyć Wasze PC-cudeńka!

A przy okazji możemy ogłosić że odbędzie się  "I ZLOT PC-AUDIO".  Co wy na to?