Audiohobby.pl

SONY MDR-V700HD - dobre te sluchawki ?

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
10-04-2009, 13:24
Którego w salach filharmonii nie uświadczysz :)


Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

fallow

  • 6457 / 5869
  • Ekspert
10-04-2009, 13:25
Moze po prostu poprosimy moderatora o przeniesienie naszych wpisow stad do watku o sluchawkach wysokich lotow gdzie powinno byc ich miejsce ?

Aasat, bo sie zawstydze ;)

Co do formatow muzyki, ja preferuje kupowanie jej bezposrednio w wysoko jakosciowych niestartnych formatach. Nie trzeba czekac na przesylke i eliminuje sie jedno urzadzenie przetwarzajace dane - czytnik CD.

No ale to juz co kto lubi, ja nie gustuje w krazkach :)

Odsluch PS1000 to by bylo cos, moze uda nam sie zorganizowac grupowy dla forumowiczow ? :) Byloby swietnie.

Kopaczmopa, dla mnie w klasyce kluczowa role gra szybkosc i rozdzielczosc - tutaj GS1000 po prostu pokonuja HD650 bez 2 zdan. Dodatkowo akustyka Grado ktora swietnie owdzorowuje zywe intrumenty, na tym polu przewaga GS1000 nad Senkami jest dla mnie bezwzgledna. Ciekawe jak bedzie z HD800.

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
10-04-2009, 13:42
HD800 ?
Strzelam-większa ilość nagrań będzie strawna? co nie znaczy że wierniej

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
10-04-2009, 13:47
W sumie wiem jak brzmi dziurka w Benchmarku i sam DAC, tak że ich publiczna prezentacja za dużo z HD800 nie mogła pokazać, tak że całkiem możliwe że zabawa we wzmacniacze i kable do nich dopiero się zacznie :)
Oj kto to sobie konia trojańskiego już zamówił-straty w gotówce mogą być jak pod Troją w ludziach ;)
Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

fallow

  • 6457 / 5869
  • Ekspert
12-04-2009, 09:35
Napisalem do Lancastera z prosba o przeniesieniu stosowanych wpisow z tego watku do sluchawek wysokiego lotu - gdzie zdecydowanie bardziej ich miejsce, jednak odzewu nie ma (pisalem w piatek).

Do kogo mozna sie jeszcze zwrocic ?

lancaster

  • Gość
12-04-2009, 09:37
Do zhornika, sorki ale wlasnie zaczalem czytac serwis i zaraz poprzenosze co tam potrzebujecie.

lancaster

  • Gość
12-04-2009, 09:39
fallow, moze lepiej pogadac ze Zbyszkiem, bo jedno co ja moge zrobic to : copy - paste
Bedzie po prostu wpis z trescia o ktora Tobie chodzi - a to moze przeciez zrobic kazdy :)