Audiohobby.pl

Pierwsze porządne słuchawki do...

szwagiero

  • 2239 / 5901
  • Ekspert
03-03-2009, 20:31
Jeśli sprzedaje firma to oczywiście jest możliwość zwrotu, a ważna jest data zawarcia transakcji - umowy, czyli data sprzedaży. Zerwanie takiej umowy w przeciągu 10 dni jest całkowicie jasne prawnie, gdyż umowa (sprzedaż) została zawarta poza siedzibą firmy.

---------------------------------------
wyprzedaż kolekcji rosyjskich słuchawek orthodynamicznych - Echo TDS-16, Echo H16 oraz Elektronika TDS-5.

kopaczmopa

  • 786 / 5839
  • Ekspert
03-03-2009, 22:02
z ta przyjemnoscia Bayerow Pro i HD595 zalezy co sie ma na mysli, jesli odsluch godzinny plyty rockowej to zdecydowanie wiecej przyjemnosci sprawiaja bayery jesli dluzsza sesje z jazzikiem to fakt HDki sa lepsze.
ciekawosc brzmienia

suchy69

  • 21 / 5542
  • Użytkownik
11-03-2009, 20:07
Witam po kilku dniach sluchania beyerow 880 (2005) na pewno nie zgodze sie z Panem Rolandem ze x-fi plus wzmaczniacz (przezroczysty faktycznie) potnie rocka, otoz nie pocial i slucha sie go bardzo przyjemnie, nawet w wydaniu polskij kapeli KAT, instrumenty nie zlewaja sie, wysokie tony nie draznia ucha, sluchawki jako ze nie wygrzane pewnie z czasem beda grac inaczej, sposob przekazu dzwieku bardzo mi sie podoba, nie twierdze ze inne sluchawki mi nie podchodza ale po prostu ich nie slyszalem, co do basu to jak narazie faktycznie, jesli ktos spodziewal sie czegos w lup lup lub innego zatrzesienia ziemi moze byc rozczarowany, ale pisanie ze te sluchawki nie maja basu jest bledem, moim zdaniem bas jest przedstawiony w inny sposob bardziej realny bo w koncu jakim cudem uderzenie w beben mialoby trzasc cala glowa jakby dzwiek pochodzil z jakiegos wybuchu bomby, basu jest tyle ile potrzeba i co najlepsze jest zroznicowany. Nie twierdze ze x-fi jest jakims super zrodlem ale na poczatek na pewno nie odstrasza, fakt brakuje mi czystosci (brak powietrza, lekko mulowaty dzwiek) w dzwieku, ale to tylko i wylacznie wina zrodla, sluchalem tych beyerow podpietych pod naprawde porzadny sprzet, w koncu zobaczylem za co zaplacilem i wiedzialem ze warto bylo, jestem pewny ze nie predko je zmienie, zrodlo natomiast jak najbardziej. Pisanie ze sluchawki te nie nadaja sie do elektroniki albo rocka moim zdaniem jest pomylka, chyba ze ktos faktycznie bardzo potrzebuje samochodowego basu ktory spowoduje drganie uszu:), oczywiscie bardzo mnie ciekawi legendarne brzmienie grado w rocku, moze kiedys sie o tym przekonam, to tyle z moich wrazen na poczatek i oczywiscie nikt nie musi sie z tym zgadzac, pozdro:)

aronov

  • 1 / 5620
  • Nowy użytkownik
15-03-2009, 22:53
U mnie Klotz pograł króciutko, przyszedł kolega z Audionovą i Klotz wylądował w ...  :)

Rolandsinger

  • 2894 / 5900
  • Ekspert
15-03-2009, 23:38
OK. Nie znałem dźwięku X-fi, niedawno miałem okazję posłuchać. Jak większość kart i plejerków Creative gra to lekko mułowato, więc z DT880 powinno być nienajgorzej. Na pewno brak przejrzystości i jakości barwy, ale da się słuchać przyjemnie. Gdybyś podłączył Beyery do karty pro, to byś dopiero usłyszał rzeźnię.

_____________________________________

Hi-endy sprzedane, nowe oferty wkrótce :)
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
15-03-2009, 23:46
>> Rolandsinger, 2009-03-15 23:38:03
Przesadzasz z tą rzeżnią na lepszym żrudle po prostu co niektórzy słyszą z Beyerów trochę harmonicznych i one mogą dawać po uszach

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Kryzysu nie ma, to tylko paru cwaniaczków sięga po naszą własność

                     

suchy69

  • 21 / 5542
  • Użytkownik
25-03-2009, 23:08
Niestety, a może stety 880 w wersji pro nie słyszałem. Creative jak za swoją cenę w jednym repertuarze sprawuje się kiepsko np. Everlast ale też potrafi pozytywnie zaskoczyć np. Antimatter, ale to i tak kwestia czasu jak będzie się chciało czegoś lepszego, co do kabli (mini jack- 2xchinch) to jakiegoś wybitnego wyboru nie widziałem, chciałem skoczyć szczebelek wyżej i myśle nad audiotrakiem hd2, tam już mam wyjścia rca, więc od razu zapytam jaki model był tego kabelka audionova, że klotz okazał się gorszy?