Audiohobby.pl

Podłączenie HDD do DVD-Playera

almagra

  • 11514 / 5556
  • Ekspert
02-03-2011, 22:59
Tzw.cięcie plazmą!!!Uwaga,może odciąć głowę ,zwłaszcza japońska!!!

rafaell.s.cable

  • 1166 / 5360
  • Ekspert
02-03-2011, 22:59
W nowej plazmie jest funkcja przy której obraz cały czas się dyskretnie przesuwa i to w dosyć dużym zakresie widzianego pola, trochę banalny patent ale działa.

Gustaw

  • Gość
02-03-2011, 23:01
Magus,

Rzuciłem jeszcze okiem na dokładniejsze dane pomiarowe na AVS forum i faktycznie w THX Mode nie jest źle.
Kornaszewski mógł trafić na gorszy egzemplarz i tyle.

Gustaw

  • Gość
02-03-2011, 23:04
>> rafaell.s.cable, 2011-03-02 22:59:54
W nowej plazmie jest funkcja przy której obraz cały czas się dyskretnie przesuwa i to w dosyć dużym zakresie widzianego pola, trochę banalny patent ale działa.

Zgadza się. W pewnym zakresie "ruchomy piksel" lub "orbiter" potrafi pomóc. Jednak przy czymś większym np przy pasku menu z kompa lub z TVN 24 nic to nie da.

  • Gość
02-03-2011, 23:39
Ktoś ogląda bez przerwy tv trwam?
 Wybaczcie, ale pieprzycie - Magus do tablicy - wypaliłeś tatuaż?

  • Gość
02-03-2011, 23:41
Napiszcie w końcu, dlaczego uważacie plazmę za coś gorszego od lcd?
Tylko racjonalnie, bez zaburzeń :)

Liczę na Gucia - jak dojdzie do siebie.

cocor2007

  • Gość
02-03-2011, 23:42
Nikt nie wypalił dziury, ale jak się bardzo chce , to się da :-)

cocor2007

  • Gość
02-03-2011, 23:43
Plazma jest lepsza, mam od 3 lat i jest OK ! Lepiej ?

Gustaw

  • Gość
02-03-2011, 23:46
Czy ktoś Egonowi pomoże ubrać ciepłą szlafmyce na noc ? Mózg sobie odmroził na tej północy i trzeba delikwenta ratować.

  • Gość
03-03-2011, 00:15
>> Gustaw, 2011-03-02 23:46:08
Czy ktoś Egonowi pomoże ubrać ciepłą szlafmyce na noc ? Mózg sobie odmroził na tej północy i trzeba delikwenta ratować.


Absolutnie - chodzimy z psem na długie spacery do lasu - praktycznie za płot - wiosnę już czuć (tak mówi mi Hektor), choć jest kurewsko zimno. W ogóle to zimne miasto, te Szczytno. Emocjonalnie.
Tęsknię za Warszawą, ale tam miałem okna od północy - kto nie miał ten nie zna tego rannego przygnębienia, tu są od południa, kiedyś nawet jelonek przybył do ogrodu - jak chciałem go nakarmić, uciekł. Ot dola. Natomast koty dostają białej gorączki eksploratacyjnej. Wypuszczę jak będzie 5stopni.
Szykuję się na ryby - jest tu dużo niepoślednich dziewic po kawiarniach - najtańszalaska 10pln.

  • Gość
03-03-2011, 01:10
Ja pierniczę - to prawda - przyszłe policjantki- laska za 30, bez problemów.
A gdzie moralność jak mawia moja Mama?

  • Gość
03-03-2011, 01:24
Specyfika krainy - jednak. Byłem zaskoczony, a Hektor jeszcze bardziej. Pogadałem, dziewczyny są z bardzo biednych rodzin - przebicie? - zostać funkcjonariuszem - remedium na wszystko.

Jako niezwykle moralny obywatel zaprowadziłem dziewczątka do kościoła, gdzie byliśmy serdecznie przyjęci przez Ojca Proboszcza.
Laska za 30? - sen jakiś złoty. Chociaż to niemożliwe? Ależ możliwe - jak wynika z as, jak najbardziej.

Lancaster - masz delatorów? - pewnie masz, chociaż Forum malutkie.
I nie zdradzisz ich nam, prawda?

Gustaw

  • Gość
03-03-2011, 11:02
Egon,

Bardzo w skrócie i jak dla kompletnego deb... tzn Duńczyka.

TV służy jako monitor   Plazma:NIE     LCD-TAK
TV służy do oglądania telewizji   Plazma:TAK     LCD-TAK
Siedzisz b.blisko TV i oglądasz telewizję standardowej rozdzielczości         Plazma:TAK    LCD-NIE
Siedzisz daleko od TV i oglądasz telewizję standardowej rozdzielczości      Plazma:TAK    LCD-TAK
Oglądasz dużo materiału HD siedzisz blisko TV     Plazma:TAK    LCD-TAK
Oglądasz dużo materiału HD siedzisz daleko     Plazma:TAK    LCD-TAK
Używasz często konsoli do gier     Plazma:NIE   LCD-TAK
Masz mocno nasłoneczniony pokój Plazma:NIE   LCD-TAK
Oglądasz wyłącznie filmy wieczorami  Plazma:NIE   LCD-NIE   Projektor+ekran 100" TAK


P.S A spróbuj mnie zapytać dlaczego to Ciebie uduszę :-)

magus

  • 20990 / 5904
  • Ekspert
03-03-2011, 11:05
Egon,

>Masz mocno nasłoneczniony pokój Plazma:NIE LCD-TAK

to już chyba niekoniecznie jest prawdą



ale dochodzi jeszcze jeden punkt

- kolory (czerń) widziane pod katem

z LCD jest tu coraz lepiej, ale chyba plazma nadal wygrywa wyraźnie
Odszedł 13.10.2016r.

Gustaw

  • Gość
03-03-2011, 11:14
>> magus, 2011-03-03 11:05:59

>Masz mocno nasłoneczniony pokój Plazma:NIE LCD-TAK
to już chyba niekoniecznie jest prawdą

To akurat jest jedną z najbardziej istotnych spraw w wypadku plazmy. Nie jest istotne jedynie w tym wypadku jeżeli nie bierzemy po uwagę jej trwałości.

>>ale dochodzi jeszcze jeden punkt
>>- kolory (czerń) widziane pod katem
>>z LCD jest tu coraz lepiej, ale chyba plazma nadal wygrywa wyraźnie.

Teoretycznie, podkreślam, teoretycznie, plazmy ciągle są lepsze pod względem czerni. W praktyce, po wykonaniu kalibracji różnica jest pomijalna. W dobrych matrycach LCD kąt nie gra roli.