Audiohobby.pl

RM 2010.

Dudeck

  • 5101 / 5868
  • Ekspert
25-09-2009, 01:17
Pomału zbliża się koniec roku ; przez wszystkich producentów jest to czas przeznaczony na wymianę swoich katalogów i ich zawartości z myślą o kolejnych dwunastu miesiącach sprzedaży . Czas podsumowujących plebiscytów czy rankingów , a i premiery lepiej się pamięta te właśnie teraz niż te od wiosny  .
Powiem szczerze , że przeglądając nowości z różnych gatunków urządzeń audio , nic specjalnego nie zauważyłem . Może przegapiłem , może jeszcze za wcześnie , a może tak już zostanie .
Czy coś konkretnego z owych nowości , coś co chcielibyście mieć u siebie , coś co zwróciło na siebie waszą uwagę , udało się komuś wytropić ?  

Dudeck

  • 5101 / 5868
  • Ekspert
08-10-2009, 00:43
Niewiele firm , które kiedyś wytwarzały całą gamę różnorakich urządzeń stereo , ma jeszcze w swojej ofercie pozycje przeznaczone typowo dla miłośników "tylko" dwóch kanałów .
Yamaha jest tutaj wyjątkiem , ciągle pamiętająca o "korzeniach" i nadal przedstawiająca w tym temacie nowości .
Zobaczcie jak wspaniałe dizajnersko prezentują się te urządzenia poniżej . Jak na dzisiejsze czasy :) są one zrobione ze szlachetnych materiałów : drewno i aluminium . I mam nadzieję , że ten styl a\'la retro zagości  na dłużej .
Całkiem fajny zestaw .  

Molibden

  • 1906 / 5903
  • Ekspert
08-10-2009, 02:01
Mnie taki szpitalny wygląd męczy. Za bardzo zniechęcający.
_________________________________
Było to na posiedzeniu Biura Politycznego. Tow. Gierek miał powiedzieć:
"Towarzyszu Szydlak przestańcie pitolić i nas oszukiwać! Chleba wczoraj po południu w Warszawie nie było. Chleb towarzysze to jest rzecz święta. Chleb musi być!"Imperialistyczny wróg kusi cię Coca-Colą!

marcow

  • 1045 / 5356
  • Ekspert
08-10-2009, 07:51
Te Yamachy to modele z zeszłego roku.
marcow

  • Gość
08-10-2009, 08:50
>> Dudeck, 2009-10-08 00:43:18

Te Yamahy to klasyki już w momencie zakupu. Ciekawym doświadczeniem jest próba podniesiena takiego klocka. Budowa tych urządzeń jest tego rodzaju, że można je będzie przekazać dzieciom zamiast rodowej zastawy.

Żądam usunięcia Cenzury - poważnie.

Dudeck

  • 5101 / 5868
  • Ekspert
08-10-2009, 12:39
Te modele są z ubiegłego roku ? Moze są podobne do tamtych ?
No to błysnąłem , ale nie , wydaje mi się , że to tegoroczne , wrześniowa premiera .
Tyle siedzę na tej stronie i żebym nie zauważył ?  No to pięknie :)

Ale podoboją mi się jak nie wiem co .