Audiohobby.pl

Zapraszamy userów z audiostereo.pl

Gustaw

  • 3856 / 3321
  • Administrator
11-05-2015, 18:35
AH to nie jest idealne miejsce. Czasami komuś odwala lub ktoś komuś doskoczy do gardła. Są tutaj gamonie, świry, buraki i frustraci ale są też tutaj ludzie z dużą wiedzą o audio, na wysokim poziomie intelektualnym i moralnym.

Czasami jest tu ciężko ale nikt Was nie oszuka. Tutaj nie ma kliki moderatorsko-dystrybutorskiej.
A więc (nie zaczyna się zdania od "więc" dlatego zacząłem od "a") zapraszamy userów lub ex-userów z Audiostero.
« Ostatnia zmiana: 11-05-2015, 18:42 wysłana przez Gustaw »

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
11-05-2015, 18:41
Guciu, taka osobista prośba

jak oni już tu się pojawią, to ty przypadkiem nie znikaj, co? ;-)


Odszedł 13.10.2016r.

Gustaw

  • 3856 / 3321
  • Administrator
11-05-2015, 19:02
Guciu, taka osobista prośba

jak oni już tu się pojawią, to ty przypadkiem nie znikaj, co? ;-)


Urlop od forum czasami dobrze robi jeżeli człowiek za mocno identyfikuje się z forum.
Urlop uodparnia i pozwala nabrać dystansu.

Tobie też czasami mam ochotę polecić taki mały urlopik. Jeżeli nie urlopik to przynajmniej długi week-end :)

Gustaw

  • 3856 / 3321
  • Administrator
11-05-2015, 19:43
Rumbi,

Sorka ale trąci to paranoją.

Musisz zdawać sobie sprawę, że osoba taka jak Ty, czyli silnie proceduralna, bardzo dobrze sprawdza się w służbach mundurowych, IT, serwisie, supporcie technicznym lub w działach kontroli jakości. W każdym innym przypadku, w knajpie, klubie czy na forum osoba taka zwykle rozkłada dane przedsięwzięcie na łopatki.

Rumbi. Ja nie pcham się na koszykarza bo nie mam warunków fizycznych i tego typu pokory w stosunku do rzeczywistości Waści również życzę.

Dział audiosalon to synonim banera reklamowego i tyle. Dzięki niemu nie ma problemów w innych zakładkach a kwestie związane z kryptoreklamą są szybko wyłapywane.

i nie offtopuj mi tu :-)
« Ostatnia zmiana: 11-05-2015, 19:45 wysłana przez Gustaw »

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
11-05-2015, 20:14
*** Forum bez reklam, bez wszędobylskiego i namolnego marketingu, bez" interesownego spamu" (tego zainteresowanego stanem naszych kont) .... jakie to było by piękne ... .


i żeby nie było wojen, a wszyscy ludzie się kochali ...


administracja forum uznała, że Audiosalon to świetny wentyl jeśli chodzi reklamę i kryptoreklamę
istotnym elementem tego jest zasada (dotąd niepisana), że autor "reklamy" ma prawo oczekiwać, że nikt po jego reklamie nie będzie "mazał"

generalnie wygląda na to, że to działa


jeżeli masz ochotę na zakładanie Utopii, to sobie ją załóż - pod dowolną domeną
ale nie zmuszaj innych ludzi, żeby na siłę brali udział w twoim eksperymencie

« Ostatnia zmiana: 11-05-2015, 20:16 wysłana przez magus »
Odszedł 13.10.2016r.

Ahmed

  • 88 / 3279
  • Użytkownik
11-05-2015, 20:16
W każdym innym przypadku, w knajpie, klubie czy na forum osoba taka zwykle rozkłada dane przedsięwzięcie na łopatki. *

Ja nie pcham się na koszykarza bo nie mam warunków fizycznych **

Dział audiosalon to synonim banera reklamowego i tyle. Dzięki niemu nie ma problemów w innych zakładkach a kwestie związane z kryptoreklamą są szybko wyłapywane. ***
* Forum to precyzyjna układanka, coś jak szwajcarski zegarek. Jak dobrze poukładasz to wtedy chodzi dobrze i bezproblemowo. Z pewnością to Ciebie przerasta :P (Są tutaj gamonie, świry, buraki i frustraci ) :-D

** Nigdzie się nie pcham.

*** Forum bez reklam, bez wszędobylskiego i namolnego marketingu, bez" interesownego spamu" (tego zainteresowanego stanem naszych kont) .... jakie to było by piękne ... .

Marzysz o raju i hurysach. Niech Ci semtex lekkim będzie a wielbłądy przez ucho igielne przechodzić Ci będą.

Ahmed

  • 88 / 3279
  • Użytkownik
11-05-2015, 20:35
i żeby nie było wojen, a wszyscy ludzie się kochali ... *


administracja forum uznała **, że Audiosalon to świetny wentyl jeśli chodzi reklamę i kryptoreklamę
istotnym elementem tego jest zasada (dotąd niepisana), że autor "reklamy" ma prawo oczekiwać, że nikt po jego reklamie nie będzie "mazał" ***
* Występowałaś w wyborach "miss" ? @|@
** Nikt nic nie uznawał. Po "ucieczce" z AS trochę beznamiętnie skopiowano układ for i tak niestety pozostało.
*** A my mamy prawo oczekiwać, że nikt nie będzie brać nas za idiotów. Proponowałem by q21 skopiował sobie moją propozycję: "jest opcja rozłożenia całości na 10 rat a każda w wysokości 1/10 ceny, bez żadnych dodatkowych opłat" .To samo a jakby bardziej elegancko i bez górnolotnych i pustych haseł.

Użytkowniku Rumburak. Jako samozwańczy kryptomoderator apeluję o poluzowanie pasa od spodni bo jeszcze sobie pomyślę, żeś z Site S.A jako odganiający branżę od AH bo tu mają za darmo.

No bo jak to jest, że tak mocno strzelasz w branżę na forum gdzie marketing jest śladowy? Idealny układ, funkcjonujący od lat, który ktoś nagle chce zmienić? Forum jest również dla branży. Na jasnych i uczciwych zasadach.

Poważny zarzut? Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę.
« Ostatnia zmiana: 11-05-2015, 20:45 wysłana przez Ahmed »

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
11-05-2015, 20:41
** Nikt nic nie uznawał. Po "ucieczce" z AS trochę beznamiętnie skopiowano układ for i tak niestety pozostało.


pytanie, czy jesteś tylko niedoinformowany, czy świadomie kłamiesz?

układ zakładek na AH był wielokrotnie zmieniany - w reakcji na dyskusję pomiędzy użytkownikami
nie wiem jak jest teraz na AS, ale kiedy na AH powstała zakładka Audiosalon, to na pewno nie było jej na AS

więc nie wymyślaj dyrdymałów tylko przyjmij do wiadomości

« Ostatnia zmiana: 11-05-2015, 20:48 wysłana przez magus »
Odszedł 13.10.2016r.

Ahmed

  • 88 / 3279
  • Użytkownik
11-05-2015, 20:47
i to jest mój wątek i wszelkie Offtopy proszę wyprowadzić, jak sztandar PZPR za czasów Rakowskiego.

Bacek

  • 2366 / 5896
  • Ekspert
12-05-2015, 09:30
Użytkowniku Rumburak. Jako samozwańczy kryptomoderator apeluję o poluzowanie pasa od spodni bo jeszcze sobie pomyślę, żeś z Site S.A jako odganiający branżę od AH bo tu mają za darmo.

Z tego co widzę to kolega Rumburak ma alergię nawet nie na braże ale na konkretną firmę.


Rumburak, wytrzymaj jeszcze trochę. Może uda mi się wykombinować dla Ciebie tą opcję ignorowania forów/działów  na głównej stronie. Wtedy będziesz w końcu mógł podleczyć skołatane nerwy. No chyba że to nie pomoże i będziesz mówił patrząc przez palce jak moja córka "nie mogę na to patrzeć, to jest okropne".
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Gustaw

  • 3856 / 3321
  • Administrator
13-05-2015, 21:51
Z tego co widzę to kolega Rumburak ma alergię nawet nie na braże ale na konkretną firmę.

Rumburak, wytrzymaj jeszcze trochę. Może uda mi się wykombinować dla Ciebie tą opcję ignorowania forów/działów  na głównej stronie. Wtedy będziesz w końcu mógł podleczyć skołatane nerwy. No chyba że to nie pomoże i będziesz mówił patrząc przez palce jak moja córka "nie mogę na to patrzeć, to jest okropne".
Lepiej Bacek załatw emigrację piękniejszej części as na ah. @mysioperz jest o.k. :) Pewnie więcej tam płci pięknej to mogli by "podzielić się" z nami.

Rękami innych? Cóż za brak ambicji! :)
Ogol się i zdejmij tę śmieszną, czarodziejską, czapkę to sam Mysioperz załatwisz. :)

Haka

  • 2996 / 5188
  • Ekspert
13-05-2015, 21:57
Rumburakowi najwyraźniej pierścień przestał działać :)

Może trzeba go przełożyć na inny palec ?

:))))


Fatso

  • 290 / 4021
  • Zaawansowany użytkownik
14-05-2015, 08:03
Rumburakowi najwyraźniej pierścień przestał działać :)

Może trzeba go przełożyć na inny palec ?

:))))
I tak aż do odnalezienia właściwego palca?
To co powyżej napisałem to moje zdanie na dzień w którym je wygłosiłem. Dzisiaj mogę mieć już inne przekonania, zgodnie z zasadą, że tylko krowa się nie myli. I nie możesz mieć o to do mnie, drogi użytkowniku, pretensji. Jeśli zaś zawiodłeś się na moim braku stałości w przekonaniach, to trudno.

Bacek

  • 2366 / 5896
  • Ekspert
15-05-2015, 09:02
Bacek załatw emigrację piękniejszej części as na ah. @mysioperz jest o.k. :) Pewnie więcej tam płci pięknej to mogli by "podzielić się" z nami.

Chyba pomyliłeś forum. Z takim profilem to jest sympatia.pl czy coś tam takiego.

Ogólnie widzę że zamiast pisać o tym co jest tematem przewodnim forum, tworzysz dyskusje o dyskusjach.
Na forum o dużym ruchu można się bawić w tysiące działów. Na tym forum gdzie jest góra kilka tematycznych postów dziennie, przy za dużym podziale, dłużej zejdzie z szukaniem nowych postów niż z ich czytaniem.
ali baba and the forty thieves
Ali Baba and the Forty Thieves
Ali Baba and the FORTY THIEVES
ALI BABA AND THE FORTY THIEVES

Ahmed

  • 88 / 3279
  • Użytkownik
15-05-2015, 10:07
Więcej kobiet na forum = poprawa atmosfery na forum. Ogólnie panuje tu jakaś agresywna atmosfera. Obecność kobiet spowodowała by , że co poniektórzy złagodnieli by.

Cytuj
Na forum o dużym ruchu można się bawić w tysiące działów.Na tym forum gdzie jest góra kilka tematycznych postów dziennie

Zmiana nazwy dwóch istniejących for nie jest tworzeniem nowych, to tylko kwestie porządkowe.

Nie troluj. Załóż sobie swój wątek i tam wylewaj frustrację i głoś swoje mundrości.