Audiohobby.pl

CanJam Europe 2013

piotras

  • 17 / 5165
  • Nowy użytkownik
27-08-2013, 11:00
Head-Fi.org    
CanJam Europe

from: sepinho on August 26, 10:02 pm

Hello Piotras,

 

we're having another meet in Germany, and this one is far bigger than our last meet in Berlin 2010. Check out www.canjam.de. I'd love to see you guys from Poland there again! :)

 

If you're active in a Polish headphone community and are willing to organize the local community to visit CanJam Europe, you and everybody organized through you would get free admission too.

 

Greetings from Berlin,

 

Sebastian

piotras

  • 17 / 5165
  • Nowy użytkownik
27-08-2013, 14:14
Impreza dla wszystkich fanów słuchawkowego grania . Pierwszy CanJam w Europie .
http://www.canjam.de/
W porównaniu do meeta Head-Fi/HiFi-Forum.de z Berlina w 2010 roku
http://www.head-fi.org/t/498974/joint-european-head-fi-hifi-forum-de-meet-in-berlin-sept-11th-its-on
jest to o wiele bardziej rozbudowana impreza . Przez dwa dni wystawy będzie można obejrzeć i posłuchać sprzętu słuchawkowego większości firm dostępnych na rynku . Poza wystawcami będą również prezentowane prywatne zestawy słuchawkowe użytkowników między innymi z Head-fi i hifi-forum.de. Wszystkie prywatne osoby chętne zaprezentować swój sprzęt otrzymują wejściówki VIP za darmo .

Impreza odbywać się będzie w dniach 21-22 września w Essen .


BTW
Prośba do moderatora żeby jak da rade poprawił w temacie z 201 na 2013 .
« Ostatnia zmiana: 01-01-1970, 01:00 wysłana przez lancaster »

MAG

  • 2393 / 5905
  • Ekspert
27-08-2013, 18:53
No to w końcu Wiktor zademonstruje swojego Prototypowego Orfeusza :)

d(-_-)b  MAG






mirek10

  • 1212 / 4418
  • Ekspert
27-08-2013, 23:09
Mamy mozlwosc sie wszyscy spotkać!!!wszystko zrobię aby tam byc!!!w końcu możemy sie poznać!!!czekam, kto tam pojedzie z was?,chciałbym wiedzieć?może Wiktora,Wlodka i innych kolegów poznam a może Piotr Ryka, nasz znakomity recenzet tez przyjedzie i w końcu tego szampana wypijemy!!!

MAG

  • 2393 / 5905
  • Ekspert
28-08-2013, 10:11
>> brodacz, 2013-08-28 04:39:57
Akurat Tych trzech to bym sie tam nie spodziewal ,Oni maja CanJam u siebie w domach :)

Może poczekajmy a wypowie się w tym temacie Wiktor .
Mając taką kolekcję jak ma Wiktor nie sposób tego nie pokazać w szerokim świecie to tak jak by trzymać Bugatti Veiron tylko w swoim garażu .

Dodam że prototyp jest tylko jeden może nadszedł czas aby wszystkim tak zwanym Guru z światowego najforum opadły uszy:)

No chyba że tych prototypów był więcej i już ktoś tam się z takim pokaże , czas zweryfikuje .

Ja jestem pewien podkreślam pewien !!! że Polska grupa będzie miażdżyła wszystko co tam będzie wystawione zobaczycie czy nie miałem racji.

A grupa słuchawko-wców zw Polsce jest silna :)

I ta wystawa to ujawni.



d(-_-)b  MAG






asmagus

  • 4439 / 5467
  • Ekspert
28-08-2013, 11:24
Rozważam wyjazd w charakterze widza.

zdezintegrowany

  • 1278 / 4713
  • Ekspert
29-08-2013, 11:00
wątpię by Wiktor chciał prezentować publicznie audiofislkie "swoje poroża" :)
patrząc na dotychczasowego wpisy wnioskuję, że to człowiek zupełnie  innego kalibru, który nikomu i niczego nie musi udowadniać :)

zdezintegrowany

MAG

  • 2393 / 5905
  • Ekspert
29-08-2013, 11:27
Zdezintegrowany

Tutaj nie chodzi o to czy Wiktor jest danego kalibru i czy co musi udowodni .

Poznałem Wiktora osobiście i potwierdzam że jest to człowiek niesamowicie otwarty do ludzi i niebywale przystępny dla wszystkich nie patrząc na pozycję materialną .

Mnie chodzi o to aby tak wspaniałe maszyny pokazać światu nie trzymać ich pod parasolem tylko dlatego że są.

Wiktor nie ma z tym najmniejszych problemów używa Orfeuszy i Omegi tak jak każdy z nas używa swoich słuchawek .
To że ma je ładnie zaprezentowane w gablotach nie oznacza że ona tam siedzą cały czas .

Ja kibicuję Polskiemu zespołowi który się wystawi na tych targach i wiem że wywoła nie małe poruszenie .

Pozdrawiam

d(-_-)b  MAG






wiktor

  • 2503 / 5918
  • Moderator Działu Słuchawki
29-08-2013, 20:30
Sorry Koledzy, zawiodę Was. Nie planuję wyjazdu na ten CanJam.

:-)

Ja mam ciągle nadzieję na nasze, tu w Polsce, wielkie spotkanie fanów słuchawek. Przy tej okazji, może warto by było zastanowić się nad organizacją podobnej imprezy, na przykład pod koniec tego roku lub na początku 2014 roku.   Fakt, że w Essen coś takiego ma być/ będzie, nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mieli "CanJam Poland".

Nie ma co się oszukiwać, dla zdecydowanej większości polskich fanów słuchawek, przyjazd do Niemiec, pobyt ze wszystkim konsekwencjami, jak wejściówka, posiłki i nocleg, niestety będzie barierą nie do pokonania. Po drugie, problem z porozumiewaniem się w języku niemieckim lub angielskim. Nie wszyscy mówi tymi językami.

Taka polska impreza, też mogłaby mieć bardzo dobrą oprawę. W ubiegłym roku, rozmawiałem z kilkoma dystrybutorami audio i wyrazili gotowość wsparcia finansowego takiego "zlotu". Czas najwyższy wziąć pod uwagę powyższe i podjąć decyzję.

Przy realnym współudziale Kolegów, moglibyśmy przejść od słów do czynów. Ja bardzo chętnie włączyłbym się do organizacji takiej wystawy-spotkania. Pomyślmy nad tym!

Pozdrawiam,
Wiktor


jjurek

  • 2066 / 5849
  • Ekspert
29-08-2013, 21:04
Dobry pomysł.

A  może zorganizowac  spotkanie w innej konwencji- np. towarzysko- rodzinnej?

Oczywiście dla pozostałych członków  rodzin zorganizowac inne rozrywki niż słuchawki :)

asmagus

  • 4439 / 5467
  • Ekspert
29-08-2013, 21:30
>> wiktor, 2013-08-29 20:30:31
(...) Ja mam ciągle nadzieję na nasze, tu w Polsce, wielkie spotkanie fanów słuchawek. (...)


Wiktorze, jeśli chciałbyś coś takiego zorganizować i poza pomysłem bierzesz nad tym pieczę z chęcią pomogę we wskazanym przez Ciebie zakresie.

Robeeert1

  • 722 / 5553
  • Ekspert
29-08-2013, 21:46
Pomysł zorganizowania spotkania w Polsce - super.. I\'m in.

mirek10

  • 1212 / 4418
  • Ekspert
29-08-2013, 21:57
W Polsce super pomysł!!tylko nie zima kochani,samochodem zima nie przyjade i swojego toru wtedy nie przywioze.Samolotem moge przyleciec ,ale bez sprzętu, a w końcu chciałem abyście moja nirwane usłyszeli!!!

solpadeinelover

  • 124 / 4151
  • Aktywny użytkownik
29-08-2013, 22:31
bez jaj...pofatyguję się!