Audiohobby.pl

Triode Festival edycja Polska ?

lancaster

  • Gość
03-11-2009, 18:50
Zainspirowany pomysłem Yogiego pomyślałem, że fajnie by było zorganizować taką imprezę.
Nie będzie to naturalnie impreza masowa ala Audio Show :)
...myślę o kilku/nastu prezentacjach i spotkaniu w np. wynajętym pensjonacie  w górach lub gospodarstwie agroturystycznym na wiosnę./lato.

Dajcie znać jeśli widzicie taką imprezę w naszym kraju.

magus

  • 20990 / 5916
  • Ekspert
03-11-2009, 18:57
jakbyś mógł wyjaśnić, dla mniej bywałych w świecie audio, na czym miałaby taka impreza polegać?
Odszedł 13.10.2016r.

lancaster

  • Gość
03-11-2009, 19:03
http://www.6moons.com/industryfeatures/etf06/etf.html

Maciek, nie ma problemu z ustaleniem własnych zasad takiego spotkania.
Zalezy o inwencji(i mozliwości - czyli inaczej kasy:))
Otwierajac wątek myślałę o zorganizowaniu kilkunastu osob/firm chcacych sie spotkac, pogadac , przedatawic swoje zabawki, lub po prostu przyjechac i posluchac, obejrzeć rzeczy ktorych prózno szukac w miejscach oferujacych elektronike masowo.... i spędzic weekend w ładnym miejscu przy okazji... a może nawet przede wszystkim :)

lancaster

  • Gość
03-11-2009, 19:08
myslałem nie myslałę :)

__kot__

  • 724 / 5915
  • Ekspert
03-11-2009, 19:54

magus

  • 20990 / 5916
  • Ekspert
03-11-2009, 20:02
>> lancaster, 2009-11-03 19:03:27
> http://www.6moons.com/industryfeatures/etf06/etf.html


tak jak myślałem - sekta zboczeńców...
czy są jeszcze wolne miejsca?
Odszedł 13.10.2016r.

WaldeK

  • 188 / 5416
  • Aktywny użytkownik
03-11-2009, 20:05
Hardcore!

Ja sie pisze na ta impreze!


WaldeK

lancaster

  • Gość
03-11-2009, 20:36
magus, Kochamy Cię !


Jasne, że są :)

Kwestia dogadania kiedy i kto weźmie udzial od strony prezentacji. Impreza bedzie miala charakter otwarty - kto chce wystawia sie, kto chce przjedzie tylko spotkac sie/posluchać.
Myślę ze trzeba by skontaktowac sie z polskimi producentami, mialem okazje poznac niedawno p. Tomka z firmy Absolutor(konstruktorem jest p. Andrzej Marków) i pewnie takich osob znajdzie sie wiecej Mile widziane wszelkie wyroby DIY...no i mam nadzieje ze pomożecie przy organizacji ?:)

a_men

  • 746 / 5910
  • Ekspert
03-11-2009, 21:08
Pomysł w pytę;)

janko

  • 186 / 5519
  • Aktywny użytkownik
03-11-2009, 21:54
Ja bym powiedział że głównie DIY!
Oczywiście dla porównania coś znanego też się przyda.
W domowym zaciszu niejednemu sie wydaje, a tu bedzie można udowodnic wszystkim:)

Piszę się na to.

mordensiur

  • 934 / 5831
  • Ekspert
03-11-2009, 22:00
Fajne to, ale ja bym zgłosił zastrzeżenie dla nazwy. Trzeba coś autorskiego wymyślić!

----------------------------------------------
Prawdę każdy ma swoją
Muzyka to sztuka - audio to inżynieria

__kot__

  • 724 / 5915
  • Ekspert
03-11-2009, 22:27
>> lancaster, 2009-11-03 20:36:46
> ...no i mam nadzieje ze pomożecie przy organizacji ?:)

pomożemy :) - co mamy nie pomóc...
Zaprezentować to ja mogę co najwyżej swoją facjatę ale organizacyjnie pewnie się przydam.

http://stereo-underground.pl

lancaster

  • Gość
04-11-2009, 08:17
Panowie, może na AS  porozmawiac z ludxmi robiącymi rzeczy "tematyczne" na temat wziecia udzialu w imprezie ?
Dodatkowo przydałaby sie lista producentow krajowych(i nie tylko-myślę ze jesli lokalizacja bylaby w górach to spokojnie można pomyśleć o nasyzch poludniowych sąsiadach).
Wszyscy tworcy DIY mile widziani oczywiscie.....a sama nazwa imprezy...konkurs?:)

Prywatnie potratowalbym impreze rowniez jako wiosenną wycieczke w gory:)

Yogi

  • 493 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 08:37
szybki jesteś lan ... :) podebrałes mi pomysł
miałem nic nie pisać do czasu ustalenia konkretów ale chyba nie mam wyjścia
chciałem zorganizowac coś takigo w Łodzi mieście, mam tu sporo pięknych lokali na oku, pomieszczenia pofabryczne, wytwórnia filmów, może zaplecza technoparku, znajomy który jest oblatany w temacie już szuka

nasze pomysły różnią się jednak zasadniczo, Ty lancaster jako, nie ukrywajmy tego osoba mocno związana już z drugą stroną audio - producencką (i ja nie mam nic przeciwko temu) idziesz w kierunku jednak, tak myślę AS tylko może bardziej polskiego i bardziej lampowego, bardziej niszowego, ja chcę zorganizować festiwal DIY, i tylko DIY, imprezę na której nie będzie producentów dużych małych niszowych ... za to będziemy my ludzie grzebiący w układach 1500 V na desce, robiący OB z pudła po bananach itp, moim zdaniem tylko wtedy ma to sens, jakakolwiek komercjalizacja imprezy zepchnie słabe jednostki na boczny tor, wybiją się ci którym będzie zależało bardziej żeby się pokazać, przekonać itp - czyli ci którzy żyja bąć chcą życ z audio

ja borń boże nie neguję takowych, potrzebujemy producentów małych i dużych ale mój pomysł na imprezę jest jasny i klarowny ... DIY ONLY a jeśli jakas firma to związana z DIY i ewentualnie w roli sponsora na przykład dostawca części lub nawet hurtownia sklejki ;)

tak czy inaczej jak tylko będe miał konkrety - lokalizacje, szacunkowe koszty i pomysł na sponsora dam znać na wszystkich forach, myślę że mógłby to być fantastyczny weekend dla pasjoonatów DIY audio, poznali byśmy się w większym gronie (bo spotkania w naszych domach są z racji metrażu zawsze ograniczone) pokazali co mamy podpatrzyli wzajemne pomysły no i wreszcie posłuchali wzajemnej twórczości, dlaczego w Łodzi ? cóż wszyscy będa mieli równie daleko :D a tak serio to jest tu wciaz dobre i tanie zaplecze lokalowe (miasto przemysłowo - fabryczne)

shark700

  • 36 / 5913
  • Użytkownik
04-11-2009, 09:42
->Yogi
Trzymam kciuki.