Audiohobby.pl

Triode Festival edycja Polska ?

lancaster

  • Gość
04-11-2009, 09:42
Yogi, nie wiedzialem że cokolwiek "podbieram" :) Po prostu nie sklaniam sie ku DIY czy wyrobom producentów, tylko widze na takie imprezie wszystkich robiacych urzadzenia wg. okreslonej filozofii. Dla mnei nia ma roznicy czy wzmacniacz kosztuje 50Kzł i jets "kultowy", czy ktos sobie wykonal caly system za 2Kzł i chce go zaprezentowac.
Tylko lokalizacja "miejska" mi nie lezy. Raz ze koszty bedą pewnie wyzsze, dwa ze przyjemnie by bylo sie spotkac w jakims urokliwym miejscu....miasto jaki by nie byo mozna potraktowac tak jak piszez jako zaplecze....ale bardziej handlowo, bo i baza wieksza, a taki pensjonat w gorach to uwazam dobry pomysl na to by polaczyc przyjemne z przyjemnym :)
Jesli by sie odbyły 2 imprezy, czy nawet 6 imprez to myslę żaden kłopot :)
 

Gustaw

  • Gość

lancaster

  • Gość
04-11-2009, 09:48
Yogi, mam nadzieje ze nie poczuś sie w zaden sposób urażony - po prostu nie pisałeś wprost, ze masz zamiar zorganizowac tego typu impreze. A sam pomysl zaistnienia takiej uwazam za naprawdę fajny.

Pomysl nad lokalizacją pozamiejską.
Pokoje w pensjonatach to ok 200-300zl/doba Calosć imprezy zamknie sie w 1Kzł(2dniowa impreza) z extra grillem obiadkiem, napojami:) itp. a przy okazji bedzie mozna oderwac sie od city.

lancaster

  • Gość
04-11-2009, 09:50
Gustaw, dokadnie coś takiego jak wkleileś. Oswald oprocz organizowania imprez sprzedaje swoje wyroby....zreszta wielu DIY-ersow tak robi bo po kilku latach dziaalnosci żeby wejsc do domu trzeba by wystawic z niego najpierw jakieś urządzenie :)

lancaster

  • Gość
04-11-2009, 10:01
...acha Yogi, dla jasnosc i- jesli zorganizujesz impreze to oczywiscie z przyjemnoscią tam zawitam :)
...nawet do miasta, a co tam:)

Yogi

  • 493 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 10:06
Lancaster przyznaj, że jeżeli na jedej imprezie pojawią się i producenci i majsterkowicze to będzie galimatias i przepychanka, no bo komuś będzie zależało bardziej żeby na przykład zaprezentować brzmienie głośników idealnych do SE amps lub pokazać niepodważalne zalety mierzenia głośników omomierzem ... dlatego ja obstaje przy DIY only + producenci, dystrybutorzy czy usługodawcy nam DIY owcą pomagający, choćby mój Pan stolarz który chętnie podpowie jak fornirować czy lakierować. Mam znajomych, którzy zrzeszyli się w kole zbieraczy broni białej, organizują co najmniej raz na dwa miesiące spotkania połączone z warsztatami np. jak ostrzyć noże czy jak zrobić pochwy z kydexu, towarzystwo przednie a imprezy niezapomniane, chciałbym żeby przynajmniej raz w roku był takie weekend i miejsce dla nas DIY owców, ludzi którzy na codzien siedzą w biurach, fabrykach czy gonią swoje małe i większe firmy a po godzinach robią piękne wzmacniacze, brzydkie kolumny i smieszne gramofony ... i nie czerpią z tego zysków
Co do lokalizacji: czy drogo w Łodzi ? to się okaże, uroki przyrody szczerze powiedziawszy mam gdzieś podczas takiej imprezy chcę 48h siedzieć w półmroku rozpalonym żarem lamp i słuchać, gadać oglądać naprawiać śmiać się i sprzeczać ... przyrodę zostawmy w spokoju to ma być trode festival nie szkółka niedzielna

Myślę że na 2 imprezy czy nawet więcej znajdzie się miejsce

Dlatego już nie śmiecę już w tym wątku i niniejszym ogłaszam i rezerwuję nazwę
audiomania-festwal ... mam nadzieję że wkrótce poinformuje was o postępach prac organizacyjnych w osobnym wątku, zaklepałem też domenę www.audiomania-festiwal.pl gdzie będziemy umieszczali informacjo o imprezie (jeśli oczywiście dojdzie do niej) a potem foty, relacje itp

Yogi

  • 493 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 10:08
urażony ? nie,  spokojnie chłopaki jest dobrze, dwie imprezy to lepiej niż żadna

lancaster

  • Gość
04-11-2009, 10:16
Yogi nie mam pojęcia co bedzie jesli wszyscy pojawia sie na jednej imprezie.
Faktem jest ze impreza taka bedzie dla ODWAŻNYCH producentow :)

Trzymam kciuki Yogi.

cir

  • 360 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 11:16
lancaster
kiedys pisałem kolegom z watku o maleyu na allegro jest user acousticend ktory ma hotel chyba jura krakowsko czestochowska o ile pamietam okolica wspinaczkowo rowerowa i kupe audiofilskich gratów bo sam widac ze maniak, kiedys zapraszał na spotkania i odsłuchy
ceny dla turystow miał normalne przy wiekszym spotkaniu zapewne wszystko do ustalenia

cir

  • 360 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 11:18
akurat zloty knife-makerów sa zawsze mieszane czyli producenci i wariaci od customów
głowna atrakcja to zawsze popisy co jeszcze mozna przeciac i w jakim czasie :)

cir

  • 360 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 11:23
jeszcze jedno impreza np w hotelu za miastem zwalnia organizatora z obowiazku zapewnienia ochrony , p-poz, med w miescie za to sie płaci :) i odpowiada prawnie jako organizator

Gustaw

  • Gość
04-11-2009, 11:27
Jako miastowy ;-) preferuję  bardziej urokliwe i kameralne miejsce niż Łódź. Wszelki górki lub pagórki są bardzo wskazane.
Wiem, że koledzy z AS organizują cykliczne spotkanie w Beskidach i sądzę, że jest to lepszy pomysł niż wycieczka do miasta.

foxbat

  • 1057 / 5916
  • Ekspert
04-11-2009, 11:30
proponuje wam sie zastanowic nad agroturystyka.... pogadajcie z Lutkiem, slyszalem, ze w jego okolicach sa sjakies fajowe :)


---------------------------------------------
licza sie tylko podroby AudioSuchary!
"jamnik" - wyraz zakazany na audiostereo

cir

  • 360 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 11:35

cir

  • 360 / 5916
  • Zaawansowany użytkownik
04-11-2009, 11:38
Yogi czy ty moze znasz Przemka z Benefitu ?