Audiohobby.pl

Czego teraz słuchacie?

4m

  • Gość
08-01-2016, 18:04
    – Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
    – No, ubierasz się pan.
    – W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
    – Fakt!
    – Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
    – I zdążasz pan?
    – Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.


Dopiero teraz Gracjana odkrywacie? Przecież on był bardziej znanym celebrytą niż Michał Wiśniewski w szczycie swojej popularności... Jak już mowa o Kupie to fajna jest Kaka King :)

Egon@

  • Gość
08-01-2016, 22:04
Bowie bez wzlotów i upadków, jak ktoś go lubi, będzie usatys... zadowolony.

Egon@

  • Gość
08-01-2016, 22:05

4m

  • Gość
08-01-2016, 22:30
Zara odpalam Egon tylko Julka skończy śpiewać.


Julia Holter - Silhouette , niby niespieszny luzik sobie płynie, ale gdy w 2:40 wchodzą klawisze, nakładki wokal i skrzypki wzlatują...

Dobra, leci Bowie, jak dla mnie trochę podobna sytuacja jak z Innuendo. Czyżby ostatni album? Want moar :)

--
Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne - Jarosław Kaczyński.

Egon@

  • Gość
08-01-2016, 22:42
Innuendo, to był przepiękny łabędzi śpiew
A Bowie - jak to Bowie - nie spodziewaj się fajerwerków.
Major Tom nie powróci w swej kapsule :)

Egon@

  • Gość
09-01-2016, 02:10
Julia Holter... Trochę myślałem jak Cruise

Egon@

  • Gość
09-01-2016, 02:11
4m - to bardzo pozytywna osoba, niczym Gracjan

Egon@

  • Gość
09-01-2016, 02:15
Czym Ty mi dupę zawracasz? Disco kanadisco?
Ja też słucham różnych pojebów, co nie znaczy, bym nimi Was epatował.

Do diaska, wklejaj interesującą muzykę, a nie gówno!

Egon@

  • Gość
09-01-2016, 02:17
Debil Kwass wkleja pedałów, a Ty?

Egon@

  • Gość
09-01-2016, 02:20
Jakie to proste :)

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5875
  • Ekspert
09-01-2016, 11:59
Stonesi to gówno dla pedałów.

Proszę Państwa: śpiewa Wojciech Gąssowski!!!

4m

  • Gość
10-01-2016, 17:05

Ten kawałek musi być dzisiaj zagrany :) Hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - cała Polska gra! :)))

--
Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne - Jarosław Kaczyński.

sandacz

  • 268 / 4368
  • Zaawansowany użytkownik
10-01-2016, 21:01
Muzyczka WOŚP dla mnie pozytywna, bo kojarzy się z dzieciństwem, gdy dałem się omamić bezbożnej ideologii i brałem udział w zbiórce.

A Gracjan, myślę, osiągnął swój cel (czy raczej: zrealizował ideę): dostarczył wam taniej rozrywki.
SunDutch

4m

  • Gość
11-01-2016, 08:10
Dobra, leci Bowie, jak dla mnie trochę podobna sytuacja jak z Innuendo. Czyżby ostatni album? Want moar :)

Dobrze mi się wydawało, że słyszę nutę śmierci:

David Bowie zmarł po walce z chorobą nowotworową. Muzyk miał 69-lat. Kilka dni temu miała miejsce premiera jego nowej płyty.

Płyta już do mnie idzie.

--
Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne - Jarosław Kaczyński.

4m

  • Gość
12-01-2016, 00:00

Steczkowska : Wędrowni Sztuk Mistrzowie :)

--
Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne - Jarosław Kaczyński.