Audiohobby.pl

Tannoy Revolution Signature DC 6 T + NAD 310

JacekSzulc

  • 11 / 5515
  • Nowy użytkownik
22-02-2010, 20:16
Witam!
To wyglądać może kuriozalnie, ale chcę zastąpić swoje kolumny Tannoy Mercury M1 czymś większym i wybór padł na Tannoy Revolution Signature DC 6 T. Kuriozalnie, bo wzmacniacza na razie nie zmieniam, a jest nim NAD 310.
Początkowo myślałem o Tannoy Mercury F4, ale pracodawca zaskoczył mnie premią za 10 lat wytrwałości, więc poprzeczka poszła w górę :-)
Docelowo (być może jeszcze w tym roku) zestaw chcę rozbudować do kina domowego i wtedy zmienię wzmacniacz.  Pomimo planów rozbudowy do kina to priorytetem nadal pozostaje stereo.
Słucham głównie jazz i klasykę, czasem folk.

Czy taki zestaw będzie grał sensownie?

hecttor

  • 402 / 5666
  • Zaawansowany użytkownik
25-02-2010, 05:39
powiem tak ze taki zestaw zawsze bedzie grał, jak to powiedziałeś "sensownie" bo głosniki nie wymagające i w dobrej cenie tylko jak bedziesz mial zmieniać wzmacniacz to i tk zagra to lepiej tylko na tych samych kolumnach ktore wiadomo fajne sa ale.... w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego, nady jakie są wszyscy wiedzą a tanoje również, wiec jak nie bedzie w przyszłości wiecej podwyżek to...(czego nie życze) nie ma sensu zmian, napewno zadne marance itp zimno brzmiennce bo to inna sprawa
.........................................................................................................................................
w życiu jest bogaty repertuar sytuacji, który wszakże interpretuje się poprzez węższy repertuar sytuacji znanych

JacekSzulc

  • 11 / 5515
  • Nowy użytkownik
25-02-2010, 20:49
Decyzja podjęta. Czekam na Tannoy Revolution Signature DC 6 T.

dualslalom

  • 22 / 5203
  • Użytkownik
25-02-2010, 21:56
 Może tak.Kolumny naprawdę piękne cena prawie 8000pln też piękna mam nadzieje że miałeś możliwość odsłuchania bo w cenie ww jest mnóstwo kolumn które grają co najmniej podobnie i możliwe że nawet lepiej.   :)