Audiohobby.pl

Zapraszamy userów z audiostereo.pl

Korwin

  • 69 / 5904
  • Użytkownik
14-09-2010, 18:16
AS obecnie zamienia się w śmietnik, kiedyś Go broniłem przed masowym odpływem do Elekrody  do AH i innych przeżyło swoją secesję ale chyba z ALZHEIMEREM  sobie nie poradzi nastąpił bowiem uwiąd starczy, zdziecinnienie i komercjalizacja w tak zwanych Nowych Tematach te najnowsze to linki na Allegro namawiające  do zakupu g... za ciężkie pieniądze. Wadą AH jest niska frekwencja i mała aktywność.
Pozdrawiam
Zbyszek

terror twins

  • 32 / 5683
  • Użytkownik
15-09-2010, 00:07
jakby na to nie patrzeć to macie rację, ktoś wyżej wypunktował wszystkie bolączki as,  
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

adse

  • 2 / 5586
  • Nowy użytkownik
15-09-2010, 18:48
Przyczyną małej frekwencji tutaj może być brak informacji - mało kto wie o tym miejscu, a trafić tu przypadkowo nie jest tak łatwo.

peanut82

  • 5 / 4992
  • Nowy użytkownik
15-09-2010, 20:29
Witam Panów. Jestem uciekinierem z AS, też mi się fakanie jednych na drugich, debilizm i banda trolli przestaly podobać. Wierzę gęboko, że przyjmiecie mnie do Waszego grona i że będziemy żyć w pokoju i harmonii.

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5862
  • Ekspert
15-09-2010, 20:30
W naszej sekcie obowiązuje obrządek jak u satanistów.
Na wstępie musisz splugawić imię józwy. :)

*** "Dziwię się tobie, prawnik, wykształcony, a za Kaczyńskim". ***

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5862
  • Ekspert
15-09-2010, 20:32
>> burz, 2010-09-14 17:18:33
>Brakuje mi tu działu poświęconego odsłuchowi wielokanałowemu, w szczególności kinu domowemu:)

To takie coś jeszcze istnieje? B-)

*** "Dziwię się tobie, prawnik, wykształcony, a za Kaczyńskim". ***

peanut82

  • 5 / 4992
  • Nowy użytkownik
15-09-2010, 20:38
Eeee... OK. Józwa to... śmierdząca skarpeta. Może być? ;-)

Korwin

  • 69 / 5904
  • Użytkownik
15-09-2010, 20:42
Postaram się ten błąd naprawić nie popadając przy tym w przesadę , nie każdy bowiem z uczestników AS spełnia podstawowe warunki. Nie chciałbym przywlec w nadmiarze entuzjazmu żadnych nawiedzonych przesadnie nabożnych ani satanistów. Nie chcę ponosić odpowiedzialności a są tacy na AS za wielbicieli bodźców podprogowych, nadprogowych, obokprogowych czy innego im podobnego "zaumu" < patrz w Google] jeżeli będą zdecydowani "emigranci", a w to wierzę , to stawiam na jakość a nie na pospolite ruszenie.
Pozdrawiam
Zbyszek

terror twins

  • 32 / 5683
  • Użytkownik
15-09-2010, 20:42
ja mam nadzieje, że nikt z jakże zacnego grona troli nie przejdzie tutaj.
..na Audiostereo zauważyłem że jest dość 'agresywna' grupa użytkowników, którzy za wszelką cenę usiłują narzucić innym swoje wyobrażenia o dźwięku. W ich mniemaniu jedynie słuszne.

Korwin

  • 69 / 5904
  • Użytkownik
15-09-2010, 20:59
Należy tłuc na samym wstępie, bo to się mnoży jak po..lone pijane króliki lub szarańcza. Jedyną wartością sprzętu jest dla nich tylko jego  cena mierzona w tak zwanych kilozłotych. Aby nie tworzyć towarzystwa wzajemnego  samouwielbienia i samo adoracji musimy pomyśleć o stałych mailowych i telefonicznych kontaktach między sobą dotyczących sprzętu w tym: [jego konstrukcji eksploatacji, konserwacji i niedaj Boże serwisu] techniki nagrań na różnych nośnikach Pozdrawiam
Zbyszek

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5862
  • Ekspert
16-09-2010, 12:40
>> peanut82, 2010-09-15 20:38:46
>Eeee... OK. Józwa to... śmierdząca skarpeta. Może być? ;-)

Należało dodać jeszcze że stara.
Uznam ci ale tylko warunkowo!

*** "Dziwię się tobie, prawnik, wykształcony, a za Kaczyńskim". ***

Ahmed

  • Gość
16-09-2010, 13:21
Salam alejkum,

W nawiązaniu do wzmianki o braku zakładki "wiele kanałów/ kino domowe"

Zastanawiam się  czy działka "Home Cinema" mieści się w ramach tematyki forum. Może koledzy oraz admin się wypowiedzą ? Ja osobiście nie mam niczego przeciwko i o Blu Rajach, wypaśnych amplitunerach z DTS HD, procesorach obrazu i projektorach mogę trochę popisać. Osobiście w kinie domowym bardziej interesuje mnie obraz ale dobrym dźwiękiem też nie pogardzę. O kalibracji też mogę coś skrobnąć.

Sprawa druga. Można narzekać na mniejszą aktywność na AH. Zgoda, ale.... nic na siłę bo to nie wyścigi. Inną kwestią jest to, że forum od samego czytania też się nie rozkręci. To my sami musimy pisać, jeżeli mamy w głowie coś ciekawego, a nie tylko czekać na innych. Zobaczcie wątek słuchawkowy. Można oczywiście utyskiwać, że ktoś kopie Grado a ktoś inny (pozdrawiam Rolanda) wyśmiewa w nim audiofilskość i "wykwint" ale czy łatwo trafić w necie, polskim lub zagranicznym, na taką ilość informacji o słuchawkach ? Chyba nie.

Co innego przemawia za AH ? Ludzie tutaj się często spierają i kłócą ale ....... AH to ogólnie miejsce przyjazne gdzie jednak można czuć się swobodnie, bez "oddechu wielkiego brata", który sugeruje, że "jak się nie podoba to wypierda .....". Dla kogoś może to nie mieć znaczenia ale dla mnie jest to cholernie istotne.

To tyle z mojego pitolenia.


Pozdrawia Was (ze wszystkimi swoimi klonami), terrorysta i miłośnik semtexu
Ahmed

Detektyw Kwass

  • 7851 / 5862
  • Ekspert
16-09-2010, 14:03
>> Ahmed, 2010-09-16 13:21:35
>Można oczywiście utyskiwać, że ktoś kopie Grado a ktoś inny (pozdrawiam Rolanda) wyśmiewa w nim audiofilskość i "wykwint"

Kiedy to starcie to właśnie esencja i sedno!
Co to - Kościół Świętego Grada czy f o r u m, do diabła (Sennheiserskiego)?

*** "Dziwię się tobie, prawnik, wykształcony, a za Kaczyńskim". ***

Ahmed

  • Gość
16-09-2010, 14:09
Kaczorek,

Komuś może się w końcu strzelanie do jego ukochanych Grado znudzić. Miej w sobie resztki empatii, niewypierzony, ptasi, rozumku :)

majkel

  • 7476 / 5901
  • Ekspert
16-09-2010, 14:13
Kościotrup, Ty to dobrze wytłumaczyłeś. Tutaj spory mają charakter merytoryczno-retoryczny z  zabarwieniem ironicznym, na AS po paru wpisach widać, że w realu pieści ścigałyby się z fruwającymi w powietrzu wybitymi zębami.