Audiohobby.pl

Most headphones suck! ?

A.H.

  • Gość
19-09-2012, 22:58
Jeden naród !

Jedna rasa !

Jedne słuchawki !


Słuchawki muszą być tanie a każdy przyłapany audiofil może być ukarany obcięciem kabla.


Mit freundlichen Grüssen
A.H.

.............................................................................
Meine Damen und Herren. Hier ist ein wunderbarer !!!

Vinyloid

  • 2470 / 5115
  • Ekspert
19-09-2012, 23:03
Pod warunkiem, że niemieckie, selbstverständlich !

Cypis

  • 2479 / 5039
  • Ekspert
20-09-2012, 06:57
>> magus, 2012-09-19 22:58:22
>> Moja uwaga dotyczy zarówno Rolandsingera, jak i Cypisa (a także innych uświadamiaczy na siłę):

Pozwól że zacytuję klasyka:

"bardzo cię proszę - nie rób niesympatycznych numerów w stylu gazety Adama M.,
nie manipuluj moimi wypowiedziami i nie wkładaj mi w usta czegoś, czego nie powiedziałem"

Jeśli jest nadal uważasz, że kogoś uświadamiam na siłę to wskaż takie miejsce. Tu i teraz. W innym przypadku będziesz zwykłym kłamcą i manipulantem.

Pzdr, Tomek
d(-_-)b

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
20-09-2012, 07:43
Cypis,

przecież to było wczoraj -
stwierdziłeś wyraźnie, że tak się powinno robić
naprawdę mam szukać cytatów?
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
20-09-2012, 08:04
Generalnie Cypis, za każdym razem, kiedy pojawia się tego typu dyskusja, to momentalnie się budzisz i bezkrytycznie stajesz po stronie XYZPawła czy Rolanda

i pięknie ilustrujesz filozofię Kalego: jesteś bardzo oburzony, że ktoś ich atakuje, kompletnie nie dostrzegając, że to właśnie oni rozpoczynają wojenki
sam nawet stwierdziłeś to dosłownie pytając: "czy jak Roland jest chamski, to czy ty też musisz?" :)

także wiesz, Cypis, oburzenie w stylu, "ja tego nie robię (a tylko całym sercem popieram tych, którzy to robią)" tak z boku brzmi trochę komicznie
Odszedł 13.10.2016r.

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
20-09-2012, 08:19
p.s. i tylko się teraz znowu nie oburzaj że nie powiedziałeś "a tylko całym sercem popieram" :)
to stwierdziłem ja, magus, opisując twoje zachowanie na podstawie obserwacji :)
stąd nawias
Odszedł 13.10.2016r.

Cypis

  • 2479 / 5039
  • Ekspert
20-09-2012, 08:48
>> magus, 2012-09-20 08:04:04
>> także wiesz, Cypis, oburzenie w stylu, "ja tego nie robię
>> (a tylko całym sercem popieram tych, którzy to robią)" tak z boku brzmi trochę komicznie

Komiczne jest dopisywanie komuś intencji. Opierajmy się raczej na faktach.

>> magus, 2012-09-20 08:04:04
>> jesteś bardzo oburzony, że ktoś ich atakuje, kompletnie nie dostrzegając,
>> że to właśnie oni rozpoczynają wojenki

Oburzony? Skąd! Raczej zdziwiony. By tak nerwowo reagować na takie wjazdy jak PawełXYZ czy w tym wątku Rolanda, musiałbym się czuć w jakiś sposób zagrożony. Czujesz się zagrożony poglądami Rolanda?

Przypisują takie powiedzenie Wolterowi (ponoć błędnie i że to wymysł jego biografisty):

"Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia."

I o to chodzi. Pojawiam się w takich wątkach i dyskutuję, bo czuję się zagrożony myślą, że osoba o odmiennych poglądach, innych niż ogół na forum, będzie zadziobywana jak papuga przez stado wróbli, przy milczącej biernej aprobacie pozostałych. Że stanie się to normą (patrz AS). Wielokrotnie byłem świadkiem takich sytuacji. Zapewniam Cię, że jeśli "pawłówXYZ" będzie większość i będą próbowali zadziobać Ciebie stanę w Twojej obronie. Ale nie obronie Twoich poglądów ale prawa do ich reprezentowania. Moje poglądy w danej sprawie nie mają tu nic do rzeczy.

Racja (prawda) ma "w głębokim poważaniu" kto głośniej krzyczy czy tupie nogami. I już spieszę wyjaśniać byś znów czegoś mi nie dopisał. Nie twierdzę, że Roland ma rację, ani, że popieram jego styl. Twierdzę, że swoje racje wystarczy wypowiadać spokojnie bez personalnych ataków, wystarczy szanować dyskutanta bez względu na styl jaki reprezentuje. I tak. Uważam, że jeśli ktoś jest chamski to nie należy zniżać się do jego poziomu. To IMO kwestia godności i dobrego smaku. Co jest odpowiedzią na Twój pierwszy zarzut:

>> magus, 2012-09-20 08:04:04
>> pięknie ilustrujesz filozofię Kalego: jesteś bardzo oburzony,
>> że ktoś ich atakuje, kompletnie nie dostrzegając, że to właśnie oni rozpoczynają wojenki
>> sam nawet stwierdziłeś to dosłownie pytając: "czy jak Roland jest chamski, to czy ty też musisz?" :)

Pzdr, Tomek
d(-_-)b

magus

  • 20990 / 5903
  • Ekspert
20-09-2012, 09:11
Cypis,

przyznaję, że ostatni tekst w twoim poście o filozofii Kalego jest najlepszą puentą do tej całej dyskusji
Odszedł 13.10.2016r.