Audiohobby.pl

MUSIC MEDIA 4 - w Krakowie od 25 do 27 września

Rafaell

  • 5033 / 5906
  • Ekspert
15-09-2008, 12:25
Jak co roku bardzo fajna impreza sprzętowo-muzyczno,....

Pośród wystawiających znajda się także ciekawa elektronika -rzeczy dookoła niej, instrumenty, płyty, lasery efekty audiowizualne  itp. Impreza bardzo fajna bo można się spotkać z realizatorami wykonawcami muzyki, kto co lubi.

Dokładniejszy opis tutaj
  http://www.targi.krakow.pl/targi,Musicmedia_4_Targi_Muzyczne_i_Sprzetu_Oswietleniowego_875388054.html

Osobiście muszę się przyznać ze opuściłem tylko jedne targi, to naprawdę fajna impreza także dla tych którzy tylko słuchają muzyki w domowych pieleszach.

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rafaell

  • 5033 / 5906
  • Ekspert
15-09-2008, 21:16
Dla leniwych link do menu Targów

http://www.musicmedia.krakow.pl/flash.php

warto poczytać dokładniej

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

rekin

  • 147 / 5912
  • Aktywny użytkownik
17-09-2008, 19:23
Byłem w zeszłym roku, w tym również wybieram się. Będę od środy wieczorem (z małą ekipką) do soboty w Krakowie.
Fajna imprezka - mam zamiar ograć (być może zakupić) kilka rzeczy :)

Rafaell

  • 5033 / 5906
  • Ekspert
24-09-2008, 12:24
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA

Jutro od 10 otwarcie targów Music Media-targi trwają do soboty do godz 16

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rafaell

  • 5033 / 5906
  • Ekspert
25-09-2008, 17:32
Ubaw po pachy słuchając na targach różnych monitorów głośnikowych bardzo dobrze grały często u różnych dystrybutorów rozproszone po stoiskach  nasze krajowej produkcji aktywne kolumienki firmy APS. Ogólnie warunki do odsłuchów dosyć trudne każdy coś tam rzępolił to na gitarze to skreczował na gramofonie lub łomotał na perkusji. Bardzo miłym przerywnikiem był solowy występ Pana Krzysztofa Ścierańskiego. W dniu jutrzejszym ma być organizowany odsłuch (w osobnej salce) głośników KRK subiektywnie według mnie najlepiej najbardziej muzykalnych (z produktów jednego dystrybutora) przed PMC IB2S "wełniany bas" jak i Adamami MK2 brak wybrzmiewania talerzy do końca i małą rozdzielczością (ze stoiska jednego przedstawiciela) Jako ciekawostkę podaję że wystawiane są też studyjne monitory Klein+Humel niestety tylko średnie modele od ? 300 w dół. W K+H niezbyt szczęśliwym rozwiązaniem  było umieszczenie w tyle kolumny odtwarzaczy płyt CD-według mnie to na pewno miało wpływ na słuchany przeze mnie z tych kolumn dźwięk, sprzedawca reklamował że ten model na akumulatorach w środku ? może grać z pełną wydajnością  8 godzin bez zasilania.

Ja wiem że w/w zestawy jeszcze lepiej grają gdzie indziej ale tutaj miały źródło dźwięku jakie miały po mojemu kiepskie.

Wybór dla osób grających na instrumentach był duży,Realizatorzy też mieli spory wybór sprzętu, nawet dla estetów była piękna gitara Ibanez-a według projektu H.R. Giger-a drewniana pokrywana ołowiem.

To już moje 3 targi tak że dosyć szybko mi przeszło oglądałem to co mnie interesowało ale tym którzy nie byli obecność na nich polecam


Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rafaell

  • 5033 / 5906
  • Ekspert
25-09-2008, 19:06
Sprostowanie ten http://cachepe.zzounds.com/media/quality,85/brand,zzounds/SHRG1Z-f8d2ad67546622c419d79f03605a9789.jpg to naprawdę jeszcze rzadszy model niż myślałem pokrywany jest nie ołowiem tylko cynkiem .
Model budżetowy  za ok 1000$ to ten http://cachepe.zzounds.com/media/quality,85/brand,zzounds/RGHRG1BKF-8c948c1408fee90a1a9a4757f9e11e66.jpg i jest tylko malowany

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H.P.

  • 166 / 5912
  • Aktywny użytkownik
25-09-2008, 22:56
Wybieram się jutro.

Rafaell

  • 5033 / 5906
  • Ekspert
25-09-2008, 23:05
Jakbyś dał rację parę fotek pstryknać i wstawić byłbym wdzieczny

Rafaell

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

H.P.

  • 166 / 5912
  • Aktywny użytkownik
25-09-2008, 23:29

Postaram się.