Audiohobby.pl

Sluchawki bezprzewodowe

mirek10

  • 1212 / 4399
  • Ekspert
28-07-2013, 09:59
Sluchawki bezprzewodowe zdobywaja swiat,potrzebne sa w domu przy sluchaniu muzyki i TV,w ogrodzie,na balkonie, idac w miescie i uprawiajac sport.Pomyslalem, ze dobrze bedzie sobie takie sprawic, ktore wybrac? aby byly niezawodne i najwazniejsze aby nie rwaly(przerywaly)  w czasie sluchania.Ostatnie jakie mialem to znanej firmy SENNHEISER(HDR 120), ale widac ze( 80fun) nie wystarczylo aby graly ,ciagle klopoty doprowadzily do tego ze w czasie uzytkowania  znalazly sie w koncu pod butem,marny koniec!!!Moze ktos z kolegow cos doradzi,potrzebuje uniwersalne do wszystkiego,w domu do TV w drodze do sluchania muzyki i automatycznie odbierania telefonu,niezawodnosc i dobra jakosc wskazana.Ostatnie jakie dwa przyklady znalazlem to:
http://store.apple.com/pl/product/H9557Z/A/s%C5%82uchawki-bezprzewodowe-parrot-zik-by-starck
http://www.sennheiser.pl/produkty_p.php?prod=19507&kat=54&model=rs-220-nowosc
Te drugie sluchawki to widac do domu,bardzo znane(drogie) niby audiofilskie ,ale nie spodobaly sie, bo podczas sluchania muzyki "pada deszcz" tak okreslono ta  przypadlosc,ciekawe czy firma tak znana poprawila to? czy dalej sluchawki bezprzewodowe nie daja sie zaliczyc do audiofilskich!!!ale ten przyklad sluchawek to tylko do domu i najwyzej w kolo niego,dlatego poza marginesem tego czego szukamy.  

MAG

  • 2393 / 5886
  • Ekspert
28-07-2013, 10:25
Mirku

Z mojego doświadczenia wiem że niestety te bezprzewodowe się nie sprawdzają przerywanie , ładowanie itd doprowadziły że Soniaki leżą w szafce bezużytecznie.

Idealnie sprawdzają się skuly Candy , Koss Porta Pro , i najlepsze z wymienionych Bose QuietComfort15 do samolotu idealne dzięki specjalnemu systemowi który odcina niepożądane hałasy .

Wystarczy spojrzeć na rynek jest zasypany tymi bezprzewodowymi ale niestety według mnie i nie tylko mnie po prostu klapa.
Wystarczy spojrzeć na ulicę kto i jakich sł używa , kiedyś przypatrywałem się 95 proc ma przewodowe sł.

Ps w Londynie było rewelacyjnie.

Pozdrawiam

d(-_-)b  MAG






  • Gość
28-07-2013, 23:17
Polecam zobaczyć na youtube filmy użytkownika HiFiGuy528, ten chińczykowaty Hamerykanin zbadał parę modeli takich słuchawek. Ostatnio prezentował jakieś nowe Logitechy bezprzewodowe, może uda się coś wypatrzyć. Ostatnio przestałem oglądać bo zaczął się zajmować masówką.

mirek10

  • 1212 / 4399
  • Ekspert
01-08-2013, 19:42