Audiohobby.pl

stereo-undeground.pl - informacje

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
15-01-2013, 21:04
  Gustaw wpłynęliście na mieliznę a innym takie życzenia co za nadmiar życzliwości :)                              

lancaster

  • Gość
15-01-2013, 21:06
"jednak do twoich często głupawych wypowiedzi się nie wtrącam, ale oczywiście od ciebie rewanżu wymagać nie sposób."

Rewanż jak rozumiem ma polegac na tym ze nikt sie nie wtraca do Twoich czesto glupawych wypowiedzijak chocby powyzsza  Piotr ?
Gadka sie nie klei Panowie, moze pora ksiaze zebys wraz z jednoosobowa swita oddalił sie tam gdzie i dupe mozna komus zrabac i głupoty pozenic w dowolnych ilosciach. Gdzie by to nie bylo.
Tu tez nie mozesz liczyc na rewanz bo tak jak stad znikniesz tak o Tobie zapomne i nie bedzie rąbania dupska :-/
Wiem... zycie jest podłe ale naprawde jedyny moj dylemat odnosnie ciebie na ta chwile to taki czy bardziej mam cie głęboko, czy bardziej ziewam z nudow czytajac w kółko to samo na powiedzmy (po starej znajomości) średnich falach  :-)

lancaster

  • Gość
15-01-2013, 21:07
Rafael nie znam goscia bardziej na mieliźnie niż Ty. Może skończmy ten dramat.

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
15-01-2013, 21:12
Jak ruszysz dupę z Poznania to może będziesz coś mógł napisać że coś, lub kogoś znasz, na razie lancaster klawiatura jest cierpliwa i wszystko przyjmie.

Masz coś ciekawego do powiedzenia bo na razie jakieś dowartościowanie swojej osoby na plecach innych?

Gustaw

  • Gość
15-01-2013, 21:18
>> Piotr Ryka, 2013-01-15 21:02:24
>> Gustaw, 2013-01-15 20:37:15
A to, batiuszka, tak mnie uwidziło się, że jak ktoś ci do talerza pluje, to siedzieć koło niego i niewygodnie i nie wypada.

Miałem wrażenie, być może mylne, że propozycja/informacja o koegzystencji wpisów na SU nie była przez Ciebie negatywnie odebrana. Recenzja Lana wisi na SU od dłuższego czasu, na AH pisujemy obecnie wszyscy. Rozumiem, że Ty na "hamulcu ręcznym" ale jednak.




lancaster

  • Gość
15-01-2013, 21:19
">> Piotr Ryka, 2013-01-15 18:45:58
>> lancaster, 2013-01-15 18:04:07
...i pomyśleć ze wszystko zaczeło sie od tego że komuś uczciwie nie podeszły słuchawki które komu innemu pewnie równie uczciwie podeszły :-)


I komu tu neurony nawalają..."

Tobie facet. I to widzę dosć konkretnie. Twoje i jeszcze kilku Twoich kolegów personalne gadki zaczęły sie po tym jak  ośmielono sie skrytykjowac obiekt kultu.
Od tego zaczeła sie siara. Wczesniej były drobne tarcia o moderacje. Z jednej strony nie życzyłes sobie żadnej z drugiej na PW czytałem od Ciebie ze to i tamto sie nie podoba. Mogły Tobie nie odpowiadac zarty Gustawa, ale powinienes sie zdecydowac czy chcesz miec go we watku czy nie wczesniej. Koniec końców i tak zazadałes zeby w "Twoim" watku nie pisywał.
Kiedy jakis czas temu ktos wkleił test wielu modeli słuchawe zrobiony przez ich posiadacza i w rankingo słuchawki wiadomej firmy były uplasowane na miejscach widocznie niewystarczxających facet został przez ciebie skomentowany jako "wariat". Weź sie człowieku ogarnij, nikt Ci sie nie kaze z nim zgadzac i nie kaz nikomu z Tobą.

Uważam że osoba która odmawia innym wyrazenia/neguje/nie przyjmuje do wiadomości normalnej  opinii na temat z przeproszeniem głupich słuchawek jest pierdolnięta.
PODOBNIE FACET KTÓRY WPAROWUJE NIE ZACZEPIANY I ZACZYNA ROZMOWE OD DOWALANIA SIE PERSONALNEGO JEST UWAZAM DEBILEM.
A Ty jak uważasz Piotr ?

  • Gość
15-01-2013, 21:21
>> lancaster, 2013-01-15 21:06:25

Oddalenie się od świni i jej chlewa skutkuje i lepszym widokiem, i milszą wonią.

lancaster

  • Gość
15-01-2013, 21:22
Rafaell, dowartosciowywac sie na Twoich plecach ?
Jest czad !:-)))))


Panowie, naprawde proszę Was. Dobrze Wam gdzie indziej i tam smigajcie.
Żyjmy szczesliwie bez swojego towarzysystwa tak jak do tej pory :-)

Gustaw

  • Gość
15-01-2013, 21:23
Panowie,

Może jestem za bardzo wyluzowany czerwonym wytrawnym winem z Aldiego (13.99 zł) ale apeluję o konstruktywne wpisy.
Czy na serio jeszcze Wam się chce przez następne kilkadziesiąt stron tego wątku znowu się nawalać i znowu powtarzać swoje żale? Przypominam, że już wiele razy to przerabialiśmy.

Rafaell

  • 5033 / 5896
  • Ekspert
15-01-2013, 21:23
O zaczęło się, burza w szklance wody,po prostu tajfun pod mikroskopem.                            

lancaster

  • Gość
15-01-2013, 21:24
Piotr Ryka 100% sie zgadzam, dlatego im dalej pójdziesz tym mniej będzie trzeba perfumować a i widok jaki jest sam widzisz (o ile)...

Dobranoc

szwagiero

  • 2239 / 5901
  • Ekspert
15-01-2013, 23:05
E tam, trochę rozrywki co kilka miesięcy - fajna sprawa. Szkoda tylko, że potem to sprzątają i nie zostaje dla pokoleń, by się jeden z drugim potem złapali za głowę co też ich "guru" wyczyniał...

A serial powtarzają cyklicznie, ci sami aktorzy, ten sam scenariusz, nawet zakończenie cholera to samo - ileż można? PR i Rafaell to są chłopaki z jednej bandy, ileż to razy jeden i drugi się zarzekali, że odchodzą "na zawsze", że się już tutaj nie pojawią, potem śmieszne sytuacje z umieszczaniem wpisów za pomocą osób trzecich i inne ciekawe akcje, jeden staje w obronie drugiego, potem drugi w obronie pierwszego - istna komedia.

Zdaje się, że posiadanie własnej strony to nie jest to - chyba za mało poklasku, a może zbyt mało odsłon i dystrybutorzy niezadowoleni? Czy to tylko z nudy...?

chrees

  • 1653 / 5899
  • Ekspert
15-01-2013, 23:48
Ech chłopaki, przecież można w pełni kulturalnie, bez utarczek, w pełnej harmonii z rozmówcami.
Uczcie się...

http://hifiphilosophy.com/hifi-philosophy/

-------------------------------------------------------------------------------
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.
.
Obcych ksiąg nie czytajcie. Czego nie wiecie - Księdza pytajcie.

Cypis

  • 2479 / 5038
  • Ekspert
16-01-2013, 07:11
>> szwagiero, 2013-01-15 23:05:40
>> ci sami aktorzy, ten sam scenariusz, nawet zakończenie cholera to samo - ileż można?

Dobry kabaret na żywo mogę oglądać wiele razy bez znudzenia. Za pierwszym razem łapię ogólna puentę. Kolejne powtórki pozwalają dostrzec więcej szczegółów: od pogmatwanej fabuły, poprzez ukryte znaczenia i metafory aż do analizowania lepszej lub gorszej gry aktorskiej. W końcu można poznać temperament i problemy samego aktora.

Pzdr, Tomek
d(-_-)b

NE5532

  • 206 / 5852
  • Aktywny użytkownik
04-12-2013, 10:37
>> __kot__, 2012-11-25 08:03:41
A teraz....  TRATATATATAMM !!!  Pierwszy materiał po miesiącach i debiut Lancastera w roli autora:
http://www.stereo-underground.pl/historymenu/191-zestawy-tubowe-dedykowane-magii-dwiku

SU nie działa - czyżby było już i minęło? Wielka szkoda!
Nie mam czasu ... zarobiony jestem, włosy mi rosną ...