Audiohobby.pl

Grado SR 60; SR 60i, 80 i inne modele słuchawek Grado!

lancaster

  • Gość
19-07-2013, 13:20
Nie zweryfikuję płci piszącego. Nie zakladam na dzien dobry ze ktoś jaja sobie robi, oby wiecej takich osób jak Kasia na forum.

Ze swojej strony moge tylko napisac, ze ostatni wpis Kasi zostawiam do przemyślenia jednemu koledze.
Jeśli jest dziewczyną to tak właśnie sie koncza glupie zalożenia odnośnie ludzi ogólnie.

Kasie, pisz, pisz !:-) Naprawdę przyjemnie się czyta. anadzieję ze nie uraziłem, nie było to moją intencją w każdym razie.
Ze swojej strony tak jak wcześniej pisałem chętnie pomogę/podzielę sie wrażeniami i jestem ciekaw Twoich :-)

Pozdrawiam

magus

  • 20990 / 5913
  • Ekspert
19-07-2013, 13:21
Ja tam nigdy nie twierdziłem, że Kasia to nie Kasia

(choć dopuszczam taką możliwość, podobnie jak w przypadku 99,999% użytkowników tego forum, których nigdy nie widziałem na oczy, że mogą być zwyczajnie tylko jedną z wielu manifestacji Gustawa :) )

Ale co mi tam, skoro Kwaśniewski mógł przeprosić w moim imieniu za Jedwabne... :)

Kasiu, przepraszam


(Gustaw, nie bądź świnia - daj jakiś znak....)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.

  • Gość
19-07-2013, 15:07
Widzę że sytuacja się wyjaśniła. Wiecie, może być tak że bierzemy udział w jakimś eksperymencie (ostatnio sam podejrzewałem że padłem ofiarą Lancastera jednak się myliłem) a może być że Kasia to fajna dziewczyna z dobrym słuchem a ponad 40 letni gostek z przerostem ambicji i lekko uszkodzonym słuchem (ja tak go widzę) robi sobie z nas jaja. Dobrze wiecie o kim mówię.

No więc: jeśli Kasia jest Kasią to posypuję głowę popiołem za post z resztą już usunięty z tego co widzę, a na Twoim miejscu Marku poważnie bym się zastanowił nad "BYĆ CZY NIE BYĆ" dla pewnego pana który widać po zdjęciu profilowym chyba lubi myszy Entreqa, bo mamy tu do czynienia z podważaniem autorytetu forum Audiohooby jako poważnego źródło wiedzy o audio. Jaja sobie można porobić ale są pewne granice dobrego smaku. Co innego przepychanki na forum w stylu "jesteś głuchy" czy "brak słuchu", co innego oszukiwanie wszystkich i obrażanie godności drugiej osoby poprzez np podszywanie się pod nią. Do tego szerzenie chaosu. Traktuję sprawę poważnie bo nie mam ochoty brać udziału drugi raz w takiej hecy, więc głosuję za tym że "Romeo musi umrzeć". Administrator techniczy zapewne posiada umiejętność sprawdzenia IP (wiecie o czym mówię) więc nie będzie problemu. W każdym razie jak by nie patrzył, powinno być o jedno konto mniej od dziś na Audiohooby, i nie chodzi tu o mnie, o Kasię, o Gustawa, czy Egona. Myszy Entreqa na stos!

Soundman

  • 775 / 4035
  • Ekspert
19-07-2013, 16:59
Może to była prawdziwa Kasia T. i teraz będzie obciach i opisze to na swoim blogu że nikt jej nie pomógł...he,he.

almagra

  • 11514 / 5565
  • Ekspert
19-07-2013, 17:05
Srasia,a nie Kasia.Żadna porządna dziewczyna tu nie zagląda.

almagra

  • 11514 / 5565
  • Ekspert
19-07-2013, 17:05
Nie porządna też.

almagra

  • 11514 / 5565
  • Ekspert
19-07-2013, 17:06
Żadna!

Soundman

  • 775 / 4035
  • Ekspert
19-07-2013, 17:13
No niestety mało kobiet interesuje się na poważnie lepszym stereo. Pamiętam że na Audiostereo jak się jakaś babka pojawiała że chce coś kupić to zaraz była kupa chętnych do doradzania i naprowadzania na właściwą drogę. Ja pamiętam tylko jedną co miała jakąś dużą sumę odłożoną , chyba nawet ponad 10tys, i szukała doradztwa w sprawie zakupu kolumn i wzmacniacza. Kobiety w audio to rarytas i rzadkość.

lancaster

  • Gość
19-07-2013, 17:20

"Odpowiadasz na wpis
>> almagra, 2013-07-19 17:06:09
Żadna!"

Teraz to już na pewno almagra. Wy z Rolandem jesteście odnośnie swoich poglądów w temacie wiadomym samospełniającą sie przepowiednią :-)
...szkoda tylko że przy tej okazji inni czują się skrępowani i mowiąc delikatnie macie to w 4 literach.
W każdym razie Kasiu, jeśli jesteś Kasią przepraszam za barbarzyńców ;-), a jeśli nie jesteś Kasią i tak miło się z Tobą rozmawia.

almagra

  • 11514 / 5565
  • Ekspert
19-07-2013, 17:53
A już była nadzieja...Muszę pogonić almagrową,aby znowu zaczęła pisać,no i xyz,bo to najprawdziwsza kobita.A co do Kasi to ja nic do niej(niego) nie mam.

-Pawel-

  • 4724 / 5516
  • Ekspert
19-07-2013, 18:04
Przestańcie pitolić tylko weźcie się za odsłuchy Grado jak w temacie :-) Trochę pogoda się psuje więc chyba dzisiaj dla odmiany zamiast benzynki i asfaltu będzie browarek i muzyka. Muszę tylko zdecydować której strony mocy użyć, Grado czy Beyerdynamic... :-))

walkman6

  • 333 / 5792
  • Zaawansowany użytkownik
19-07-2013, 18:19
W sumie to mi też jest wstyd. Przepraszam. Chociaż trochę szkoda, że Kasia tak ostro zareagowała. Tym bardziej, że atmosfera na forum jest raczej "lajtowa".

Corvus5

  • 2596 / 5378
  • Ekspert
19-07-2013, 18:46
Kobieta i dobra znajomość tematu audio? Czemu nie? Tak samo jest z motoryzacją i to wcale nie musi być nerd ;-)

  • Gość
19-07-2013, 19:43
Wciąż nie dostrzegacie problemu jakim jest jeden z użytkowników tego forum. Nie mogę powiedzieć kto wprost, bo to będzie "politycznie niepoprawne" ale powiem: don\'t feed the troll. Myszy Entreq na stos!

magus

  • 20990 / 5913
  • Ekspert
19-07-2013, 19:50
kabak,

świat jest pełen "problemów"
uważaj, bo za chwilę ktoś stwierdzi, że ty jesteś problemem i będzie postulował ostateczne rozwiązanie


i nie udawaj, że nie donosisz na Rolanda, bo i po co?
albo masz coś przeciwko niemu, i wtedy mów otwartym tekstem albo przestań truć

(przepraszam za dosadność, ale nie cierpię, jak ktoś udaje świętszego niż jest)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po 2 godzinach sam niemal dałem się przekonać tym naukowcom, byli bardzo wiarygodni. Na szczęście mam inne poglądy". - prof. K. Kik

"To przekracza moją wyobraźnię". - S. Chandrasekhar, laureat Nobla, zwolennik teorii, wg. której cała materia Wszechświata miała swój początek w nieskończenie małym punkcie
Odszedł 13.10.2016r.