Audiohobby.pl

tworzenie muzyki mixowanie dj ....

cool architect

  • 37 / 5865
  • Użytkownik
31-12-2008, 15:36
Witam serdecznie !
pisze z zapytaniem o program/programy do obrobki kawalkow mixowaie.
ad 1 . chcialbym by mial mixer do zdejmowania np wokalu. albo lini melodycznej .. by bylo mozna wyluskac np tylko sciezke bitu..wokalu ..
ad 2 . chce tez miec mozliwosc ladnego i dokladnego laczneai przeplatania i miksowania kawalkow niezaleznie od siebie jak na normalnej konsolecie... leci jede...wcinam drugi ..itp itd ..

ale gloweni zalezy mi na pierwszym - by stworzyc sobie biblioteke dzwiekow .. wyluskanych z kawalkow ..pobawic sie neimi ..i potem zaczac je skladac . .:D

z gory dziekuje i licze na fajne pomysly - a programy mile widziane jakeis za free..lub z crakiem :D - bo czesc krakow nie ma ..

hehe pozdro
pracownia architektoniczna G2
         www.gkwadrat.pl
     pracownia@gkwadrat.pl

     (: audiofile 20% zniżki :)

pracownia architektoniczna G2
       www.gkwadrat.vdl.pl
       gkwadrat@gmail.com

szwagiero

  • 2239 / 5908
  • Ekspert
01-01-2009, 19:18
A kolega w pracy też używa skrakowanego CADa? Ja bym się tak nie afiszował z zamiłowaniem do "darmowych" programów, bo ostateczne koszty mogą być drogie ;)

Swoją drogą jeśli liczysz na cudowny program który Ci odfiltruje wokal od reszty albo odwrotnie za pomocą jednego przycisku, to chyba się zawiedziesz.

Pozdrawiam,

cool architect

  • 37 / 5865
  • Użytkownik
01-01-2009, 23:41
nie no jasne wiem :D ale sa takie ktore tna kawalki na linie melodyczne bardzo dobrze latwo i pryzjemnie mozan wyluskac perkusie wokal czy cos innego i na bazie tego stworzyc wlasna biblioteke dzwiekow sciezek itp .. i takie ktore sa duzo gorsze ..i tego sie nie da zrobic..
co do cada tam gdzie pracuje - bo projketow nie robie u siebie ma mcada legal :D a nawet wiecje :D
pozdrawiam

pracownia architektoniczna G2
         www.gkwadrat.pl
     pracownia@gkwadrat.pl

     (: audiofile 20% zniżki :)

pracownia architektoniczna G2
       www.gkwadrat.vdl.pl
       gkwadrat@gmail.com