Audiohobby.pl

NuForce

sylw

  • 4 / 4887
  • Nowy użytkownik
19-07-2012, 19:05
Witam , mam pytanie dotyczące wzmacniaczyka NuForce Dia , w necie jest już odrobinę na ten temat np. http://agdlab.pl/reviews/review/nuforce-dia-test-dac-a-oraz-wzmacniacza-stereofonicznego-w-jednym,31811,page1/
,  

 jednak nie mogę znaleźć jak się ma on bezpośrednio do T-amp , wiem że wrażenia dźwiękowe są bardzo subiektywne ale może ktoś już porównywał.
Gdzie jesteś? Tutaj. W jakim czasie? Teraz. Kim jesteś? Tym momentem

Q21

  • 685 / 5198
  • Ekspert
20-07-2012, 08:59
Witaj,
Wrażenia odsłuchowe są subiektywne, dlatego zapraszam serdecznie na odsłuchy
Salon audio-video Q21

Gustaw

  • Gość
20-07-2012, 09:41
Kolega pytał właśnie o te subiektywne wrażenia a nie o możliwość odsłuchu.

sylw

  • 4 / 4887
  • Nowy użytkownik
20-07-2012, 20:35
Heh , fakt :)
 Q21 dzięki za zaproszenie , może skorzystam (okolice 3miasta ?) .
 Gustaw miałeś t-amp , porównywałeś z innymi T , D klas ?
Powiem jeszcze o co mi kaman , przerobiłem sporo różnych rozwiązań , teraz chcę iść w coś co mi się zawsze podobało , tj. kolumny zrobię diy ( nie po raz pierwszy ;)  ale po raz pierwszy w takiej konfiguracji , szerokopasmowa 20stka w TL bez filtra plus kopułka cięta kondem, umieszczona w hornie (dodatkowo horn wyrówna centra głośników) , więcej na razie nie powiem ;) . Stąd pomysł aby zasilić to mikrusem :) , miałem już cyfrowego ampli (Panasonic SA-XR10 ) jestem przekonany do tych urządzeń ,a z chińczykami mam kiepskie doświadczenia :(  Pozdrawiam.
Gdzie jesteś? Tutaj. W jakim czasie? Teraz. Kim jesteś? Tym momentem

sylw

  • 4 / 4887
  • Nowy użytkownik
20-07-2012, 21:08
A , tak po za tym , tak bynajmniej mi się wydaje zaletą jest chyba łącznie transportu ze wzmacniaczem cyfrowym , właśnie za pomocą wejść cyfrowych ?
Gdzie jesteś? Tutaj. W jakim czasie? Teraz. Kim jesteś? Tym momentem