Audiohobby.pl

Szablon do ustawiania głowic.

Frytejro

  • 28 / 481
  • Użytkownik
11-04-2024, 10:45
Panowie mamy już wszystko. Grawerem będą naniesione również linie głębokości glowicy/rolki.  Cena przy 25szt 125 PLN. Ustalono zaliczkę 50pln i to ona jest wiazaca forma wpisania się na listę chętnych.

Proszę o PW chętnych, to podam dane do blika czy nr konta.  - listę zamykam w przyszły czwartek czyli 18 kwietnia

judasz94

  • 390 / 1141
  • Zaawansowany użytkownik
12-04-2024, 10:21
Uwaga czekamy na realizację, hamulcowych prosimy o kontakt z Frytejro.
Adam
Pro audio, muzyk, elektronik

Krzysztof_M

  • 1486 / 5321
  • Ekspert
09-05-2024, 08:15
Hej,

Są jakieś wieści?  Dużo osób się zdecydowało? Pomysł odpali?
α β Σ Φ Ω ℧ μ π °C ± √ ² < ≤ ≥ > ^ Δ −

Hammer

  • 4700 / 2329
  • Ekspert
09-05-2024, 08:27
Ci co zamówili są w temacie i wiedzą.

Hammer

  • 4700 / 2329
  • Ekspert
20-05-2024, 08:06
ok zażartowałem .....ale tak na poważnie miał to być okres około miesiąca na produkcje  i teraz wartało by aby pomysłodawca się odezwał i napisał jak tam sprawy stoją bo ostatni jego wpis 11 kwietnia plus miesiąc to już minęło.

Panie Frytejro  gdzie są wzorniki?
Dzisiaj już 20 maja, więc po terminie.

Gustaw

  • 3865 / 3351
  • Administrator
20-05-2024, 22:38
Hammer licz raczej od 18-tego (zamknięcie listy) i daj trochę więcej marginesu.
Warto jednak aby Frytejro się odezwał i dał znać kiedy.
« Ostatnia zmiana: 20-05-2024, 22:43 wysłana przez Gustaw »

Frytejro

  • 28 / 481
  • Użytkownik
22-05-2024, 09:32
Jeszcze nie wiem kiedy. tydzień temu jak pamiętam poprosili mnie o dane  do fry.   Pewnie na dzień dziecka będą xD

Hammer

  • 4700 / 2329
  • Ekspert
31-05-2024, 21:03
Dzień dziecka jutro. co jest z szablonami ?
Zaczyna to być pomału męczące.
Konkrety prosze podać

Gustaw

  • 3865 / 3351
  • Administrator
Dzisiaj o 00:24
Hammer,

Czy masz zamiar robić za pomocą tego szablonu operację ratującą życie?

Frytejro

  • 28 / 481
  • Użytkownik
Dzisiaj o 10:16
Szablonów wciąż nie ma. Jeśli by były to bym przecież napisał i to by były konkrety.  W czwartek było święto i tak szczerze to ja w ogóle tego tygodnia nie liczylem że coś się w nim wydarzy.


Takim tonem to mam wrażenie, że ktoś tutaj myśli że kogoś na 50pln chce w balona zrobić.

Dla uspokojenia nerwusow dodam, że doszły opakowania w poniedziałek na te szablony, w których będę to wysyłał jak już będą. I to jest w sumie jedyna konkretna informacja
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 10:19 wysłana przez Frytejro »

RetroTape

  • 468 / 840
  • Zaawansowany użytkownik
Dzisiaj o 12:57
Ja się nie zapisałem do kolejki, ale jestem bardzo ciekawy jak wyjdą te szablony. Osobiście miałem u siebie kilka zamienników (oryginału nigdy nie zdołałem kupić) i każdy nie był idealny. Wymagana precyzja do setnych części milimetra to jednak jest wyzwanie dla maszyn i materiału, nawet chińskie z Ali nie miały powtarzalności i odpowiedniej precyzji, dlatego po trzech próbach zamówień poddałem się. Stąd też nie zaryzykowałem tym razem, choć jeśli się uda za taką cenę to będzie niezwykły sukces :)

Hammer

  • 4700 / 2329
  • Ekspert
Dzisiaj o 18:06
Szablonów wciąż nie ma. Jeśli by były to bym przecież napisał i to by były konkrety.  W czwartek było święto i tak szczerze to ja w ogóle tego tygodnia nie liczylem że coś się w nim wydarzy.


Takim tonem to mam wrażenie, że ktoś tutaj myśli że kogoś na 50pln chce w balona zrobić.

Dla uspokojenia nerwusow dodam, że doszły opakowania w poniedziałek na te szablony, w których będę to wysyłał jak już będą. I to jest w sumie jedyna konkretna informacja

Co to za ton ?.
Mamy prawo do pełnej informacji, a osoba inicjująca temat musi udzielać pełnej info ?
Podjąłeś się zadania, bardzo dziękujemy z to, ale bez agresji w stosunku drugiej strony.
Przez wiele lat na różnych forach działy się cuda i to nawet nie z 50 zł bo x 20 to już tysiak.
Na jednym z for gość narżnął klientów na pare tysiaków ........ .

Gustaw, tak, będę za jego pomocą ustawiał zastawki i już pacjęci czekają, a z Nibru dali znać że przylecą specjalnie wcześniej...........

Gustaw

  • 3865 / 3351
  • Administrator
Dzisiaj o 18:57
Hammer,

Urlop na 30 dni. Na drugi raz na stałe. Koszary to możesz robić u siebie ale nie tutaj.

Frytejro

  • 28 / 481
  • Użytkownik
Dzisiaj o 19:59
Ja się nie zapisałem do kolejki, ale jestem bardzo ciekawy jak wyjdą te szablony. Osobiście miałem u siebie kilka zamienników (oryginału nigdy nie zdołałem kupić) i każdy nie był idealny. Wymagana precyzja do setnych części milimetra to jednak jest wyzwanie dla maszyn i materiału, nawet chińskie z Ali nie miały powtarzalności i odpowiedniej precyzji, dlatego po trzech próbach zamówień poddałem się. Stąd też nie zaryzykowałem tym razem, choć jeśli się uda za taką cenę to będzie niezwykły sukces :)

Chłopaki robią np panewki a tam jest o jedno zero większą dokładność niż tych szablonów, więc w nich wierzę. Sami zadeklarowali, że taka tolerancja to nie problem. Niemniej jednak jak to śpiewali.. Wszystko się może zdarzyć heheh.  Tak czy siak,  nie zrobią to kasa zostanie zwrócona. Bo czy to 20, 50 czy w sumie 1000pln to ja nie z takich bym znikał z nie swoją kasa.. . Ale mam nadzieję że będzie wszystko po naszej myśli :)