Audiohobby.pl

Pokój AH DiY na wystawie Audio Show 2014.

palton

  • 422 / 5414
  • Zaawansowany użytkownik
16-06-2014, 00:01
>> almagra, 2014-06-15 23:46:03
Słuchaj.My tu nic nie mamy do zaprezentowania światu.

Macie, macie. Zmodyfikowane kolumny według schematu i pomysłu jednego z forumowiczów AH (przepraszam, wypadł mi nick z głowy), 3sm wykonał _mucha_. Wielu osobom podobało się granie z tych tanich monitorków...

>> A nawet jak mamy to nie chcemy,bo i po co?

Jak spróbujesz, to będziesz wiedział po co. Mucha robi kolejne kolumny, kilku innych chłopaków również tworzą kolejne klocki. To wciąga, ekscytuje, ożywia pasję i napędza do dalszej pracy. Nowe znajomości skutkują na różne sposoby, wiele się też można nauczyć.

Oczywiście to wszystko dzielenie skóry na niedźwiedziu, trzeba jeszcze zebrać kasę i dogadać się z organizatorem.

almagra

  • 11514 / 5560
  • Ekspert
16-06-2014, 00:20
Uznania specjalnie nie szukam,zarobku tudzież.Robię to dla własnej satysfakcji i zabawy.

Gustaw

  • Gość
16-06-2014, 00:23
>> palton, 2014-06-15 23:37:15
Proszę o zaprzestanie offtopów, lub przeniesienie ich do wiadomego wątku w pogaduchach.

Ustawiać to sobie możesz forumowiczów ale na audiostero ale nie tutaj :-)

Gustaw

  • Gość
16-06-2014, 00:25
>> almagra, 2014-06-16 00:20:29
Uznania specjalnie nie szukam,zarobku tudzież.Robię to dla własnej satysfakcji i zabawy.

Przestańcie się nabierać. W tym wątku Platonowi chodzi tylko o to aby pokazać jaki jest cool.

Gustaw

  • Gość
16-06-2014, 00:29
>> palton, 2014-06-16 00:01:59

Jak spróbujesz, to będziesz wiedział po co. Mucha robi kolejne kolumny, kilku innych chłopaków również tworzą kolejne klocki. To wciąga, ekscytuje, ożywia pasję i napędza do dalszej pracy. Nowe znajomości skutkują na różne sposoby, wiele się też można nauczyć.

Przepraszam ale robi mi się niedobrze od tego lukrowanego pierdzielenia. Pasja, napędza do pracy, nowe znajomości srututu a z drugiej strony mistrz banowania, zatykania ust i mistrz kolaboracji.

Gustaw

  • Gość
16-06-2014, 00:31
im dalej od inicjatyw moderatorów z audiostero tym lepiej. Nie dajcie się oszukiwać.

almagra

  • 11514 / 5560
  • Ekspert
16-06-2014, 00:53
Rada Medrców Audiostereo?

Gustaw

  • Gość
16-06-2014, 00:57
>> almagra, 2014-06-16 00:53:47
Rada Medrców Audiostereo?

Nie wiem czyt dostał sugestie od zarządu SITE S.A. aby znowu łowić owieczki czy może znowu wpisuje się w schemat tzw. pożytecznych …..

palton

  • 422 / 5414
  • Zaawansowany użytkownik
16-06-2014, 07:06
>> lancaster, 2014-06-15 23:03:43
almagra, ucha w gore a na pewno nie ponizej nosa !
Jak sa chetni na prezentacje to obiecuje Wam kolumny do systemu. Almagra da xrodlo bo widze ze ostatnio ostro dziala, wzmak sie sam zrobi a kable utniemy z hotelowych lampek nocnych.
Jest juz plan na dxwiek wystawy.

Dźwięk wystawy zależy od wyceny klocków, a to nam nie grozi... Zawsze wygrywa najdroższy system :)

lancaster

  • Gość
16-06-2014, 08:09
palton, ja nie mam skrupulow zeby wycenic kolumny DIY na 3 mln $ :-) bedziemy w zajawkach katalogu :-)

napisz jaka masz konkretnie propozycje, jakie koszty, jaki termin.
Zglosza sie ludzie to bedzie o czym rozmawiac.

Leszek

  • 256 / 5906
  • Zaawansowany użytkownik
16-06-2014, 08:15
Dla mnie tzw.moderatorzy byli,są i będą cenzorami i tak im dopomuszzzz ulico mysia.

lancaster

  • Gość
16-06-2014, 08:44
Leszku, oczywiscie ze sa potencjalnymi cenzorami, tak jak kazdy bez wyjatku jest potencjalnym chamem rzucajacym miechem.
Kiedy jednak z coponiektorych wychodzi ten ich potencjal potrzebny jest  ktos kto pomoze normalnym ludziom funkcjonowac poprzez moderacje wpisow czy usuniecie delikwenta.
....w druga strone bardzo niedobrze jest kiedy potencjal wylazi z moderatora i "dmucha na zimne".Wtedy ludzie emigruja i po osiedleniu sie w nowym miejscu nie wracaja....z wyjatkiem "owieczek" :-)

Ciotka w zeszly weekend mi opowiadala jak to w stanie wojennym jechala autokarem no niemiec (spiewala w chorze). Dziwila sie co ci ludzie do autokarow na wycieczke z takimi walichami wsiadaja....kiedy przyszla pora powrotu na dworcu autobusowym w niemczech stalo kilka autokarow powrotnych do Polski i nawet nie po 1 osobie na autokar :-)
To tak apropos tego jak sie czasami opowiada ze fajnie bylo za komuny i gdyby nie komuna to wszyscy by tu gesi pasli w gumiakach :-) ...a tymczasem ci "wszyscy" to dokladnie ci co to opowiadali, czyli piersi sekretarze i ich macherzy od agitki.
W kazdym razie ciocia przyznaje ze nie zalapala bluesa :-) Fajna babeczka, podobnie jak pewnie wiekszosc pisujacych na mysiomoderowanych serwisach.

palton

  • 422 / 5414
  • Zaawansowany użytkownik
16-06-2014, 08:53
>> lancaster, 2014-06-16 08:09:14
palton, ja nie mam skrupulow zeby wycenic kolumny DIY na 3 mln $ :-) bedziemy w zajawkach katalogu :-)

napisz jaka masz konkretnie propozycje, jakie koszty, jaki termin.
Zglosza sie ludzie to bedzie o czym rozmawiac.

Ok.
Terminu zapewne jeszcze nikt nie zna, nawet organizator. Zwyczajowo odbywa się to w pierwszej połowie listopada. Osoby które chcą być w pokoju, muszą rezerwować sobie cały weekend. W piątek dostajemy klucze ok. 13-14 w południe. Do nocy siedzimy i ustawiamy wszystko, sobota i niedziela to już wystawa. Plusem jest to, że w cenie mamy nocleg dla wystawców, więc koszt nie taki straszny.
Koszt pokoju (jeśli dobrze pamiętam) ~2400- 3400 zależnie od wielkości pokoju. Dla as zwykle wyrywamy sporą zniżkę, sprawdzę czy dla AH też byłby upust.

Zżuta jest zwykle ile kto może, większość daje stówkę. Dokładają się też osoby darzące nas sympatią, często chcą pozostać anonimowi. W tamtym roku wystarczyło na dwa pokoje i piwo w Harendzie w sobotni wieczór (rezerwacja tradycyjnie na 20.15 po pierwszym dniu wystawy).

Poza satysfakcją itp, pozostaje reklama dla forum. Można rozdać kilka tysięcy ulotek lub wizytówek, powiesić info w pokoju (plakat, baner itp). Sądzę, że to potroi ilość osób wchodzących na AH :)

lancaster

  • Gość
16-06-2014, 09:20
 "Sądzę, że to potroi ilość osób wchodzących na AH :)"

to jest akurat rzecz dla mnie bez znaczenia :-)
Jak chodzi o reszte prosze osoby chcace wziac udzial w imprezie o dopisywanie sie do watku.
Gotowosc + co ew mozecie zaprezentowac.
W razie braku zgloszen prosze Cie Robert o zaprzestanie agitki w  temacie.
mysle ze fair.

palton

  • 422 / 5414
  • Zaawansowany użytkownik
16-06-2014, 09:35
Zdjęcie z Harendy wykonane przez DeToma: