Audiohobby.pl

Resurrector

lancaster

  • Gość
15-01-2009, 16:45
Pawel, obejrzaleś przebiegi wzmacniaczy pod obciązeniem ze stereophile ?
Powinno byc slychac wg twoich teroii róznice ?
Alez oczywiscie(są na pozioie 0,2dB)....a tymczasem twierdzis ze  wslepym tescie nie uslyszysz tego co niby powinieneś.
No i ja sie z tym zgadzam zeby było zabawniej :)

Dlatego wlaśnie abx są bezużytecznew tym przypadku.

lancaster

  • Gość
15-01-2009, 18:31
Paweł, nie migaj sie...widzialej jakie te "liniowe"tranzusyrowce mają rozrzuty spl pod obciązeniem ?:)

No i dlaczego w abx tego nie slychac a bez abx slychac ?
 Wyglada na to ze jedynym problemem jest abx, bo pomiary potwierdzają to co słychać - róznice :)))

....a przypomne tylko ze pasmo jest tylko cześcia postrzegania fxwięku. Różnic w np przesunieciach fazowych w zaym pasmie itp nie mierzono.
Daj spokoj, to sie kupy nie trzyma. Całą tą procedurę abx mam na mysli.
Opracuj test w ktrym czynnik stresogenny bedzie zminimalizowany(tzn ze sluchajacy nie bedzie wiedział ze jest testowany) i powinieneś dostać odpowiedzi jak to jest w testach....skoro na testach Ci zalezy.

Sluchanie muzyki nie polega na PORÓWNYWANIU.
To trochę tak jak czlowiek z np lekiem przestrzeni miaby sobie w ramch testu wmowić chodzac 100m nad ziemią po linie ze to tylko kreska na chodniku....a z kolei po tej samej kresce na chodniku przejdzie bezproblemowo.

lancaster

  • Gość
15-01-2009, 18:32
Wzmacniacze brzmią różnie i widać to na pomiarach Paweł....nawet na tych malo finezyjnych - mierzacych tylko spl :)

lancaster

  • Gość
17-01-2009, 09:14
Pawle, prośba kolejna o wyluzowanie i nie pisywanie w watkach merytorycznych w ktrych autor prosi oto zebys sie w nim nei udziela.
Załóż wlasny wątek, obiecuję Ci je "zagadać" tak jak ty zagadujesz je innym.
Pisze to bo wczoraj miałem ktoreyś z kolei sygnal ze ludzie nie pisują/nie czytuja w/wątkach w ktrych sie udzielasz.
Wszyscy znaja juz dogmaty i wiedzą ze załatwisz prawie kazdego artystę za pomoca mikroskopu udowadniajac mu ze to co namalował to tylko mazgnięcia farbą np.
Serio.
Prosze nie wpisywac sie we wątkachw  ktrcyh rozmawiajacy dyskutuja na nawiedzone twoim zdaniem tematy.
Na tym polega to hbby.
Jest wiele innych równie "bezsensownych" jak np. zbieranie znaczków, kupowanie starych bryk zeby je restaurować....rozejrzyj sie po necie....jest tego naprawdę sporo.
....i kto wie....moze nawet filatelistów przekonasz żeby zaczeli odnawiać stare bryki :)))))

Ty masz mam wrażenie hobby polegające na "udowadnianiu" omuś nonsensu tego co robi.
A w przypadku audio nie zawsze jest to nonsensowne.
Jako przeciwwaga dla chorych podniet w stylu : wow, ulala, kultowy, podniecenie itp. uwazam jestes świetny, ale nie wpierdzielaj sie z laski swojej ludziom w każdy watek.
....albo przynajmniej sie wstrzymaj do czasu kiedy Zbyszek zrobi opcje ignora.

cir

  • 360 / 5908
  • Zaawansowany użytkownik
17-01-2009, 10:12
ja ze swojej strony jesli moge sie wtracic
antos to naprawde powazny facet/widziałem i słyszałem jak pracował na AS/ i załozył ten watek jako watek scisle tematyczny nie g a w e d z i a r s k i
Paweł jest nieuczciwe wykorzystywac kazdy watek nawet powaznych ludzi do słownych potyczek tylko ku chwale matki retoryki

Sabor

  • 278 / 5709
  • Zaawansowany użytkownik
17-01-2009, 10:33
Chwale, przepraszam... czego?... ))
:)

lancaster

  • Gość
17-01-2009, 13:42
A ja proponuje ustalić JASNA zasade :)
...obowiazujaca w takim przyadku.
Jezeli Pawel nadal będzie raczyl czytelnikw swoimi komentarzami(wiecznie tymi samymi...nie powiem niekiedy trafionym pod wzgledem praktycznym a niekiedy nie wychodzącymi ze sfery linków internetowych i pobożnych "teoretycznych" życzen ) to jestem za usunieciem konta.
Prosb miaem juz chyba z 10.
Ale jezeli  nie bedzie dla Pawla problemem nie zasypywanie czyichś watkow swoimi powszechnie znaymi przemyśleniami i w ten sposób rozwalajacych je to nie widze powodu do bana.


Paweł wstrzymaj sie chociaz do czasu aż Zbyszek nie zrobi funkcji ignora.

lancaster

  • Gość
17-01-2009, 13:46
atopos, prosze o moderację(wykasowanie) wszystkich wpisow które w tym watku uznasz za zbędne.
Przeniósl bym je na bocznice bo z tematem nie mają wiele wspolnego ale nie ma takiej opcji w panelu(można przesuwac wątki w całosci, ale to by byo bez sensu zeby wszytskie wątkiw  ktorych Pawel postanowil "uświadomic" ladowały na bocznicy....bo offtopowe robia sie same w sobie najcześciej - tak jak ten)

majkel

  • 7476 / 5905
  • Ekspert
17-01-2009, 14:26
@lancaster, jest pewna uniwersalna zasada, która mówi, że po pewnej skończonej liczbie ostrzeżeń następuje ban. Można się umówić z kandydatem na ba(na)na, że właśnie padło ostatnie ostrzeżenie i po problemie. Tak z nieco innej beczki - to nie raz widać, czy ktoś ma szansę na resocjalizację czy nie, a kryterium jest wtedy szeroko pojęte dobro społeczne. Przykładowo, zapraszasz państwa X i państwa Y do siebie na imprezę. Jedni i drudzy to Twoi dobrzy znajomi, przy czym państwo X są ogólnie lubiani, a państwa Y większość nie lubi, ze szczególnym wskazaniem na państwo X. Możesz zrobić tak:
- zapraszam X i Y gdyż są to moi dobrzy znajomi i nie widzę powodów by swoich znajomych dyskryminować. Reszta towarzystwa niech na nich nie zwraca uwagi nawet gdy swoim chamstwem narzucają się całemu ogółowi na imprezie. Koniec końców na imprezy do Ciebie przychodzi coraz mniej ludzi, a w końcu cykliczne spotkania przestają mieć miejsce.
lub tak:
- państwo Y dostają ostrzeżenie, że zostali zaproszeni pod warunkiem respektowania oczekiwań reszty towarzystwa, a jak nie, to nie jesteśmy już przyjaciółmi i nie przychodźcie więcej, gdyż zależy mi również na podtrzymanie paru innych znajomości, i nie zrobię tego kosztem tylko was.
Wybór pozostawiam gospodarzowi.

Niektórym osobom nie da się pomóc, a rozmowy na forach audio na pewno nie poprawią ich stanu równowagi umysłowej głównie ze względu na rozbieżność doświadczeń i poglądów.

lancaster

  • Gość
17-01-2009, 14:38
No to ja sie mawiam że padlo ostatnie ostrzezenie i kolejnego nie będzie.

Jak postępować z ludxmi w ealu radzę sobie znacznie leiej. Kontakt oobisty znacznie ułatwia temat.
Z jełopami nie potrafiacymi się zachować i nie rokującymi na resocjal sie o prostu nie widuję i po temacie.

Paweł jakby nie patrzeć pisze o swojej pasji a moja jedyna uwaga do niego jest taka zeby sie ze swoim PUNKTEM WIDZENIA nie wpierdzielał w kazdy watek.
Facet nie ma na celu żadnych dopierdzielanek personalnych....o prostu spoosób bycia ma dyskusyjny i nie zamierzam dłużej dyskutować o jego dyskusyjnym sposobie byci :)
...zwlaszczaw watkach merytorycznych.

Jasze raz(ostatni) :

Paweł, wyuzuj i nie wpierdzielaj sie ludziom w rozmowy o tym co lubią.
Oni nie mają zlych intencji a taki Ressurector sam bym przetestowal np....omimo tego ze jestem sceptyczny.

Leprechaun

  • 5 / 5656
  • Nowy użytkownik
29-05-2010, 10:10
Witajcie,
Mam na sprzedaż Resurrector1 ( pierwsza wersja - do fantomów ) nigdy jego nie uruchomiłem z braku czasu a wiec są fabrycznie nowe. Chcę za niego 250 PLN.

pozdr,
Krzysztof
ravioli