Audiohobby.pl

LAMPOWE WZMACNIACZE SLUCHAWKOWE

Dj

  • 1088 / 4683
  • Ekspert
02-03-2012, 09:36
zbrodnia nie testowali na nim beyerdynamica:)
ładnie wygląda, choć ja wolę wzmacniacze lampowe w drzewie,wtedy moim zdaniem jest prawdziwy hi end poza tym jest bezpieczniejsze jak by jakiś prąd poszedł to drewno nie przewodzi prądu.
ja posiadam espressivo jakieś;) cudów nie ma ale lampa jest tylko chciałbym żeby bardziej kolorowała dźwięk.
 

asmagus

  • 4439 / 5457
  • Ekspert
02-03-2012, 10:40
Samo pojęcie wzmacniacz lampowy jest wieloznaczne.
Zupełnie czym innym jest OTL a czym innym będzie wzmacniacz najeżony lampami z wyjściem na trafie lub jeszcze jakaś hybryda.

szwagiero

  • 2239 / 5910
  • Ekspert
02-03-2012, 12:01
>> frackowiak, 2012-03-02 11:39:31

>to jest niesamowite!myslalem ze wszystkie na lampy (300b)GRAJA PRAWIE identycznie!

to jest niesamowite!

intuos

  • 1003 / 5908
  • Ekspert
04-03-2012, 18:30
Jak dla mnie temat do zdjecia.
Pełno bzdur, zero empiryki, do kosza z tym.

Dj

  • 1088 / 4683
  • Ekspert
04-03-2012, 20:38
Brak kultury udziela się wszystkim już na forum.
więcej poszanowania proszę a jak nie to proszę nie pisać nic

asmagus

  • 4439 / 5457
  • Ekspert
04-03-2012, 21:03
>> frackowiak, 2012-03-04 19:54:47


intuos przynajmniej ma słuchawki i wzmacniacz ;)

reactor

  • 1649 / 5349
  • Ekspert
04-03-2012, 21:08
>> asmagus, 2012-03-04 21:03:36

Wyczuwam nutkę złośliwości ;)

lancaster

  • Gość
04-03-2012, 21:46
Frackowiak, olej zaczepki. Masz listę wzmacniaczy jaka chodzi Tobie po głowie to dawaj. Kiedyś tam zrobisz szach-mat i kupisz sobie wypasa :-) Dopiero to robi wrażenie na niektórych, na mnie największe robi co innego choć mieć fajne zabawki to nie jest zły pomysł :-)
Jak się nie ma czegoś to nie można o tym pisać ? Nawet czysto wirtualnie ?
W normalnym świecie ktoś otwiera wątek o urządzeniach swoich marzeń a reszta dokłada swoje , ew. pisze ze sie takowe posiada lub słuchało i co się o nich myśli. No ale mieszkamy w Polska. A Polska 50 lat ostro tyrana w PRL + 20 Służby bezpieczeństwa nie mogą się dogadać jak rządzić demokratycznie tym naszym pięknym krajem.
No to i ludziom się udziela (na szczęście nie wszystkim).

Dziwie się Tobie Intuos, kiedyś wpadałeś na forum żeby napisać coś sensownego....pewnie trzeba poczekać jeszcze miesiąc - do wiosny.
Na dobrą sprawę każdego można zgnoić. Kompletnie sobie Was chłopaki nie wyobrażam na lajfie z takimi wejściami...

Dobrze że zacząłem na serwisach audio pisać kilka lat temu, gdybym zaczął dziś to bym pomyślał że jakaś terapia grupowa w izolatce + wołania o pomoc pt. "przemyć proszę klamkę bo wstawili wybrakowane drzwi".

szwagiero

  • 2239 / 5910
  • Ekspert
04-03-2012, 22:07
Lan fajnie, że bronisz frackowiaka, tylko nie wiem dlaczego... czy pisanie czegokolwiek to jest to o co chodzi? Fakt faktem, że czasem z takiej listy linków można się czegoś dowiedzieć czy zobaczyć coś, czego się nie znało - tutaj rozumiem cel takiego działania. Natomiast frackowiak twierdzi, że sporo już się nasłuchał tych hi-endów, więc może kolega frackowiak opisze nam pokrótce co sądzi o tym czy o tamtym wzmaku ze swojej listy?

lancaster

  • Gość
04-03-2012, 22:18
Jak go najdzie to napisze. Ma tu jakiś kontrakt ?

reactor

  • 1649 / 5349
  • Ekspert
04-03-2012, 22:56
Twardy i nieugięty Lancaster jakiego znamy odszedł w niepamięć. Nastała nowa era, era Lancastera obrońcy uciśnionych! ;)

intuos

  • 1003 / 5908
  • Ekspert
05-03-2012, 01:09
lancaster,

Rzadko sie udzielam na forum i zazwyczaj jak cos mnie zainteresuje albo zdenerwuje.
Temat ten nie wnosi nic poza tym co juz było. Jezeli osoba zkladajaca temat przestudiowalaby to co juz zostalo napisane zapewne nie bylo by go. Jest temat wzmacniaczy wysokich lotow. Tworzenie nowego watku jak dla mnie mija sie z celem. To kolejny temat mit... Nic w nim nie ma i skonczy sie tak jak temat wzmacniaczy elektrostatycznych.
Duzo tu marzen i tylko tyle.
Nie za bardzo chce mi sie tu gadac , bo z wymienionej listy o jednym gora dwoch wzmacnaiczach mozna podyskutowac, reszta nadaje sie w zakresie SŁUCHAWEK do kosza.

Lan nie bierz tego do siebie, bo szanuje Cie, ale zainteresowanie sie  zalozycielem tematu odbieram jak zainteresowanie sie 10% spoleczenstwa ruchem palikota. Dali sie zrobic w konia...

Gustaw

  • Gość
05-03-2012, 09:48
>> frackowiak, 2012-03-05 09:12:06
tak jakby ten" ktos" bardzo skutecznie przependzil ich z tego forum,ale to jest dla mnie tchurzostwo!!!!

Widocznie koledzy uznali że, pomimo posprzątania wątku, wątek tak został zbrukany, że nie mogą w nim pisać :-)
Kolega Johny, do tego wpadł w histerię, że postanowił usunąć konto i przeciągnąć innych kolegów. Cóż, być może powielanie tego co zostało napisane na Audiohobby w innym miejscu, w komfortowych warunkach, może sprawić satysfakcję.

Tak, czy inaczej, kolegom "ex-elektrostowcom", dedykuję ten, pozornie nie związany z tematem, link, z nadzieją, że przemyślą sprawę.   ;-)



Kol. Franckowiak.
Zainteresuj się polskimi wzmacniaczami lampowymi firmy WBA.
Uważam, że potrafią zagrać ciekawie i nie kosztują tysięcy funtów.


http://www.white-bird.pl/

szwagiero

  • 2239 / 5910
  • Ekspert
05-03-2012, 10:22
Panowie od elektrostatów postanowili przejść tam, gdzie więcej motłochu się kręci, być może tutaj wyczerpali temat i teraz pragną nawracać użytkowników AS na słuszną drogę wałkując od początku to samo... smutne.

Ciekawy jest tylko fakt, że za jedną rozhisteryzowaną sierotką poszła cała grupa. Zobaczymy, kiedy po raz kolejny zmienią miejsce pisania...

Frackowiak jak widzisz Twoi koledzy już się stąd oddalili, Twój temat o elektrostatach niestety dogorywa, a w nowym nikt nie chce pisać - co teraz zrobisz?

Gustaw co do White Bird to jakoś euforia związana z tymi wzmacniaczami opadła? Mało kto ich już używa, za mało audiofilskie? Zbyt tanie? Marka nie ta?

Gustaw

  • Gość
05-03-2012, 10:28
Wydaje mi się, że w przypadku WBA jakieś środki na reklamę by się przydały. Troszkę, poprawiłbym też jakość wykończenia bo to może się sprzedawać ale bez aktywności na rynku samo się nie sprzeda. Banał ale taka jest prawda.