Audiohobby.pl

Shure SRH940 Polamały sie POMOCY!!

Rolandsinger

  • 2894 / 5920
  • Ekspert
07-03-2012, 14:58
>> majkel, 2012-03-06 11:59:18
 >> Widzę, że firma wraca do standardów jakościowych E500.

 Uogólniasz na podstawie jednego przypadku?

 @Davidbrand

 Reklamuj. Walcz. Nie odpuszczaj. Jeśli rzeczywiście nie jest to wynik "brutalnej eksploatacji" to jest to wada materiałowa, która nie ma prawa się trafić w słuchawkach z tej półki cenowej i bądź co bądź słuchawkach studyjnych.

 --
 Pzdr, Tomek
 d(-_-)b<<


Fallowowi poszedł przetwornik w 940-kach, jak by ktoś zapomniał.

Jednak te szwabskie konstrukcje to jest coś: AKG czy Beyery. W topowych modelach właściwie nie słyszałem by się komuś coś zepsuło. Senn miał swoje słabsze chwile w HD59x. Miałem 2 pary K701 jaki i DT880Pro i dla mnie są to słuchawki nie do zajechania.

____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

asmagus

  • 4439 / 5468
  • Ekspert
07-03-2012, 15:00
Ja nie słyszałem też zepsutych sony z serii studyjnej.

fallow

  • 6457 / 5889
  • Ekspert
07-03-2012, 15:10
Odpowiadasz na wpis
 >> Rolandsinger, 2012-03-07 14:58:42
Fallowowi poszedł przetwornik w 940-kach, jak by ktoś zapomniał.

---

Moze zeby nie opowiadac bajek Roland, to dodaj ze nie tyle poszedl co sam go spalilem pradem stalym.

fallow

  • 6457 / 5889
  • Ekspert
07-03-2012, 15:12
PS. Reklamacja zostala uznana - otrzymalem zwrot kasy po miesiacu.

Rolandsinger

  • 2894 / 5920
  • Ekspert
07-03-2012, 15:47
Ty nie pisz tak, bo w sensie prawnym, to oni zaraz Ci każą kasę zwrócić za wyłudzenie uwzględnienia reklamacji :)

____________________________________________

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.

z.B.

>>Kwantum przydanego mu basu jest wręcz wstrząsające, tworząc obrazy nacechowane potęgą i mocą, a jednocześnie spowite wszechobecnym niemal basowym łoskotem<<

>>Nowe gniazdko sieciowe spowodowało, że nagle miałem mnóstwo dźwięków. Nadciągały z każdej strony, wewnętrznie zróżnicowane, niby razem, ale każdy osobno, w swojej własnej misji.<<
____________________________________________Zapraszam do zakładki AUDIOSCEPTYCYZM :)

davidbrand

  • 11 / 4567
  • Nowy użytkownik
07-03-2012, 16:21
Panowie jakos udalo sie to skleic kropelka , dosc solidnie to zalalem i zostawilem na 24h bo to prawdziwy czas po ktorym cyjano-akryl uzyskuje ta ostateczna chemiczna trwardosc jak sie okazuje i faktycznie teraz jakos trzyma i da sie je uzywac a w razie jak peknie znowu to zamowilem jakas zywice metakrylowa bo podobno bylaby do tego najlepsza.. ale co ja moge z tymi kablami zrobic? zaizolowalem je tasma izolacyjna i po dwuch dniach zagladam a tasma przetarta no masakra jakas przecierz to przedzej czy pozniej sie zepsuje i co wtedy gwarancja kabli tez mi nie uwzgledni? biorac pod uwage ze z tych sluchawek to juz takie "skladaki" sie powoli robia..;/

fallow

  • 6457 / 5889
  • Ekspert
07-03-2012, 16:26
Davidbrand, egzemplarz ktory mam ma jakies 4 miesiace i kable nie sa wcale przetarte. Jak czesto je skladasz - bo rozumiem ze to sie dzieje w momencie kiedy zmienia sie rozstaw palaka.

Dj

  • 1088 / 4694
  • Ekspert
07-03-2012, 16:33
davidbrand
jak na gwarancje chcesz oddać słuchawki to radziłbym Ci ich nie kleić, jeśli chcesz je zrobić domowym sposobem to tak jak pisałem daj tam cieniutką blaszkę i przyklej ja klejem kropelką, powinno długo posłużyć,kable mogłeś mieć jakieś odpady z lini i są już mało elastyczne.  różne rzeczy się zdarza ja miałem lut zły w pewnych słuchawkach w wysokim modelu więc wszystko się zdarza

davidbrand

  • 11 / 4567
  • Nowy użytkownik
07-03-2012, 20:09
>> fallow, 2012-03-07 16:26:58
Davidbrand, egzemplarz ktory mam ma jakies 4 miesiace i kable nie sa wcale przetarte. Jak czesto je skladasz - bo rozumiem ze to sie dzieje w momencie kiedy zmienia sie rozstaw palaka.

no to mnie pocieszyles;/ teraz uz wiem za trafil mi sie bubel ;( chyba napisze zazalenie do Shure..

zibra

  • 812 / 5015
  • Ekspert
07-03-2012, 20:36
Od razu trzeba bylo reklamowac prosto w Shure. Ponoc maja super obsluge klienta.
The Protagonist DAC by McGyver, Black Pearl by Majkel, DT1350 by Germany, Shure SRH940 by USA:)

walkman6

  • 333 / 5800
  • Zaawansowany użytkownik
07-03-2012, 23:18
>> Cypis, 2012-03-07 07:32:28


Niestety ja miałem stara wersję czyli z pustym środkiem. To jest porażka ergonomiczna.

--
Pzdr, Tomek
d(-_-)b

Wiem o co chodzi... miałem 325is :) oprócz bolsów był jeszcze ciężar :))))

davidbrand

  • 11 / 4567
  • Nowy użytkownik
11-04-2012, 19:49
chcialbym poinformowac zainteresowanych ze wymienione w temacie sluchawki po sklejeniu pekly kolejny raz w innym miejscu i postanowilem zadzwonic do serwisu w celu opisania calej sytuacji, jak sie okazalo bez zadnych problemow wymienili mi sluchawki na nowe wiec jesli ktos sie obawia o swoje Shurki to niech bedzie spokojny serwis maja bardzo dobry jak sie okazuj;). Pozdrawiam.